mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BojanKriKicz Prestianni zaprzeczył, że obraził Viniciusa na rasistowsko, więc mamy słowo przeciwko slowu
5
Jak pisalem z tym ze Real w ramach rekompensaty za akcje Vini-Prestianni powinien od razu grac w finale i czekać na rywala to pisałem to ironicznie.
Skąd miałem wiedzieć że UEFA czyta Ramblę…
2
@MessiForeverTheBest zerowa to nie
1
@heniusss w teorii to otwiera droge do eliminowania zawodników rywali z rywalizacji, chore
Choc wiadomo ze w innych przypadkach nic nie bedzie
0
@Nieznajomy jasne - dla statystyk ma znaczenie ale on mowi o swoim odczuciu - bodajze mowil ze sam tytul mistrza swiata to bylo cos czego bardzo chcial ale dalej to nie ma tutaj czego „musze”
Plus i tak swoje w statystykach sie zapisal
Inna sprawa w tym sporcie to i tak nawet jak jestes w topowej formie i jedziesz sezon zycia to wciaz musisz miec top bolid albo bolid ktory nie odstaje za duzo od top bolidu zeby wygrac
1
@MessiForeverTheBest dlatego zawiesili go rok temu jak nie zagral w meczu gwiazd ;)
W sumie na bazie tego nagrania to nie ma powodu zeby go zawiesic
Jesli sedzia by cos odnotowal ze mu powiedzial to inna sprawa
3
@heniusss profilaktycznie powinni zawiesic cala druzyne Benifici i Real do nastepnej rundy
0
@FcPortoFan1999 chce powiedzieć, że 9 lotka jest bardziej robotyczna
Na MŚ nikt nie rzucił np. a było duzo partii
0
@FcPortoFan1999 bo to Maciej Kot i ma pas
2
@mordini123 @FcPortoFan1999 do kadry go?
@blakkudium @Lanosss @Popitek12
2
@Kessie raj patelsonów
0
@Encore jesli w tych bolidach z uwagi na kwestie zarzadzania bolidem nie bedzie sie pushowac 100% to dobry news dla Hamiltona patrzac na ostatnie lata
A Ferrari wyglada na mocne na testach ale zobaczymy
2
@Kessie Arsenal w promce takiego napadziora pozyskal
12
@kanver_ Bellingham mial w karierze gre wlasciwie na „9” wiec w sumie tym bardziej imponuje przewaga Ferminatora
@Popitek12 @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 Oski a tam jest turniej tenisowy w Acapulco
1
@FcPortoFan1999 a kto rzucil 9 lotke?
2
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski i kto jest tym robotem?
2
@GeneralXavi tak remis dajacy awans
Messi nakręcil akcje i mial asyste 2 stopnia, semi kontuzjowany a i tak dal rade
0
@kulek22 oni do 2002 nigdy zlota nie mieli a potem Bradbury zmienil wszystko :)
4
@FcPortoFan1999 dlatego ze nie padla druga bramka Oski
0
@FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz takie dymy?
0
Cancelo co dzisiaj gotuje
2
@kanver_ i cyk brameczka :)
1
@agaFCB to w ogóle też najszybszy mecz w karierze Carlitosa (nie tylko patrząc na finały) - oczywiscie poza tym jak ktos mu kreczował, ale do tej pory to było 56 minut z Griekspoorem.
Woow, ma najszybszy mecz rozegrany w finale ;)
5
@Lionel_Messi10 Pops @Popitek12 haha patrz z Gabończykiem
@Lanosss @blakkudium
1
@agaFCB jak mówił w wywiadzie, on też ustawia sobie różne cele pod kątem motywacyjnym
Nie tylko wlasnie w kwestii samego wygrywania, ale tez jakości gry którą on też ocenia.
Natomiast sunshine double - to trudny task, też z uwagi na zupełnie różne warunki gry w IW i Miami.
Djokovic i Federer wygrywali po 4 i 3 razy (jedyni u Panów którzy wygrali więcej niz 1x sunshine double), Nadal nigdy Miami nie wygrał, więc on nawet karierowego sunshine double nie ma.
1
@Encore @agaFCB zalezy jak mu pójdzie na sunshine double
Jak w Miami szybko by odpadl to MC nie odpusci ale jesli np w obu turniejach gralby do finalu to moze potrzebowac wiecej czasu niz pare dni
Ale wiadomo ze taktycznie lepiej nie grac 500tek niz opuszczac mastersy
3
@Lionel_Messi10 wyjazd z LA to tez jeden z najtrudniejszych spotkan - widac fizycznie ze druzyna jeszcze niezbyt gotowa
A LA FC to pewnie personalnie top4 calej ligi
La wchodzili jak w maslo w obrone Interu
1
@FcPortoFan1999 Messi mógłby dostać większą karę jakby pobił sędziów i Suareza
1
@agaFCB wlasnie byłem ciekawy - bo to nie był normalny finał.
Sam Carlos mówi, że to jego top10-15 spotkań w karierze. Fils to też mimo że teraz w rankingu top40, to jego realna siła jest wyższa - zresztą przed kontuzja był top15, a w Doha seta nie stracił, a grał na groznych Czechów - Lehecke czy Mensika.
Ale też widać jaką ewolucję Garfia przeszedł od 2022 roku - kiedy frywolnie biegał (tam można powiedzieć właśnie bardziej w stylu Nadala) po korcie - i wówczas pbił rekord wygrania szlema przy spędzeniu na korcie blisko 24h (potem sam czas pobity przed Meda w AO, ale wtedy Med nie wygrał turnieju), do teraz gdzie jest więcej agresji w jego grze, ale też częściej niż 2,3, 4 lata temu też pomaga sobie podaniem a to wiele zmienia.