1

@BojanKriKicz Prestianni zaprzeczył, że obraził Viniciusa na rasistowsko, więc mamy słowo przeciwko slowu

5

Jak pisalem z tym ze Real w ramach rekompensaty za akcje Vini-Prestianni powinien od razu grac w finale i czekać na rywala to pisałem to ironicznie.

Skąd miałem wiedzieć że UEFA czyta Ramblę…

2

@MessiForeverTheBest zerowa to nie

1

@heniusss w teorii to otwiera droge do eliminowania zawodników rywali z rywalizacji, chore

Choc wiadomo ze w innych przypadkach nic nie bedzie

0

@Nieznajomy jasne - dla statystyk ma znaczenie ale on mowi o swoim odczuciu - bodajze mowil ze sam tytul mistrza swiata to bylo cos czego bardzo chcial ale dalej to nie ma tutaj czego „musze”

Plus i tak swoje w statystykach sie zapisal

Inna sprawa w tym sporcie to i tak nawet jak jestes w topowej formie i jedziesz sezon zycia to wciaz musisz miec top bolid albo bolid ktory nie odstaje za duzo od top bolidu zeby wygrac

1

@MessiForeverTheBest dlatego zawiesili go rok temu jak nie zagral w meczu gwiazd ;)

W sumie na bazie tego nagrania to nie ma powodu zeby go zawiesic

Jesli sedzia by cos odnotowal ze mu powiedzial to inna sprawa

3

@heniusss profilaktycznie powinni zawiesic cala druzyne Benifici i Real do nastepnej rundy

0

@FcPortoFan1999 chce powiedzieć, że 9 lotka jest bardziej robotyczna

Na MŚ nikt nie rzucił np. a było duzo partii

0

@FcPortoFan1999 bo to Maciej Kot i ma pas

2

2

@Kessie raj patelsonów

0

@Encore jesli w tych bolidach z uwagi na kwestie zarzadzania bolidem nie bedzie sie pushowac 100% to dobry news dla Hamiltona patrzac na ostatnie lata

A Ferrari wyglada na mocne na testach ale zobaczymy

2

@Kessie Arsenal w promce takiego napadziora pozyskal

12

@kanver_ Bellingham mial w karierze gre wlasciwie na „9” wiec w sumie tym bardziej imponuje przewaga Ferminatora

@Popitek12 @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 Oski a tam jest turniej tenisowy w Acapulco

1

@FcPortoFan1999 a kto rzucil 9 lotke?

2

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski i kto jest tym robotem?

2

@GeneralXavi tak remis dajacy awans

Messi nakręcil akcje i mial asyste 2 stopnia, semi kontuzjowany a i tak dal rade

0

@kulek22 oni do 2002 nigdy zlota nie mieli a potem Bradbury zmienil wszystko :)

4

@FcPortoFan1999 dlatego ze nie padla druga bramka Oski

0

@FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz takie dymy?

0

Cancelo co dzisiaj gotuje

2

@kanver_ i cyk brameczka :)

1

@agaFCB to w ogóle też najszybszy mecz w karierze Carlitosa (nie tylko patrząc na finały) - oczywiscie poza tym jak ktos mu kreczował, ale do tej pory to było 56 minut z Griekspoorem.

Woow, ma najszybszy mecz rozegrany w finale ;)

5

@Lionel_Messi10 Pops @Popitek12 haha patrz z Gabończykiem

@Lanosss @blakkudium

1

@agaFCB jak mówił w wywiadzie, on też ustawia sobie różne cele pod kątem motywacyjnym

Nie tylko wlasnie w kwestii samego wygrywania, ale tez jakości gry którą on też ocenia.

Natomiast sunshine double - to trudny task, też z uwagi na zupełnie różne warunki gry w IW i Miami.

Djokovic i Federer wygrywali po 4 i 3 razy (jedyni u Panów którzy wygrali więcej niz 1x sunshine double), Nadal nigdy Miami nie wygrał, więc on nawet karierowego sunshine double nie ma.

1

@Encore @agaFCB zalezy jak mu pójdzie na sunshine double

Jak w Miami szybko by odpadl to MC nie odpusci ale jesli np w obu turniejach gralby do finalu to moze potrzebowac wiecej czasu niz pare dni

Ale wiadomo ze taktycznie lepiej nie grac 500tek niz opuszczac mastersy

3

@Lionel_Messi10 wyjazd z LA to tez jeden z najtrudniejszych spotkan - widac fizycznie ze druzyna jeszcze niezbyt gotowa

A LA FC to pewnie personalnie top4 calej ligi
La wchodzili jak w maslo w obrone Interu

1

@FcPortoFan1999 Messi mógłby dostać większą karę jakby pobił sędziów i Suareza

1

@agaFCB wlasnie byłem ciekawy - bo to nie był normalny finał.

Sam Carlos mówi, że to jego top10-15 spotkań w karierze. Fils to też mimo że teraz w rankingu top40, to jego realna siła jest wyższa - zresztą przed kontuzja był top15, a w Doha seta nie stracił, a grał na groznych Czechów - Lehecke czy Mensika.

Ale też widać jaką ewolucję Garfia przeszedł od 2022 roku - kiedy frywolnie biegał (tam można powiedzieć właśnie bardziej w stylu Nadala) po korcie - i wówczas pbił rekord wygrania szlema przy spędzeniu na korcie blisko 24h (potem sam czas pobity przed Meda w AO, ale wtedy Med nie wygrał turnieju), do teraz gdzie jest więcej agresji w jego grze, ale też częściej niż 2,3, 4 lata temu też pomaga sobie podaniem a to wiele zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?