0

@FcPortoFan1999 gotowal w United Cup

0

@FcPortoFan1999 jest ryzyko że on w tym sezonie nie wygra WS

0

@FcPortoFan1999 on kiedy wygral Miami

1

@FcPortoFan1999 ale to ważne doświadczenie zebrane w jednych z najbardziej wymagających w Am Płn i teraz juz nizsze loty od tego czasu

1

@FcPortoFan1999 potem ją jecie?

1

@Encore @FcPortoFan1999 duma z Greka?

0

@FcPortoFan1999 wtedy będzie sporo gier, ale zobaczymy jak mu będzie szło

Ale też coś tam o innych - np. pytanie czy Triple H wróci do swojego prime z United Cup

5

@Popitek12 Popister jaki marki ubrań najbardziej polecasz?

0

@FcPortoFan1999 o „cel” ciekawe ze padlo

1

@FcPortoFan1999 i on tez gral w MLS

0

@FcPortoFan1999 wrzucam Ciebie do roznych postów o tenisie

W ostatnim tygodniu to niewiele wrzucalem o Garfii

1

@FcPortoFan1999 a co ta marchwią?

1

@FcPortoFan1999 Nie, tutaj dyskusja o robotach

0

@FcPortoFan1999 inna nawierzchnia Oski

0

@FcPortoFan1999 ale to chodzi o passe

2

@FcPortoFan1999 czesto najlepiej mu w ogóle ich nie grać

1

@Encore zobaczymy czy uda mu sie 3 peat na RG

Jeszcze na zadnym turnieju to mu sie nie udalo a mial pare okazji

1

@FcPortoFan1999 nie inna ekipa, to juz pewnie wiesz

Tu nie chodzilo o LM ale o pewna ekipe

0

@FcPortoFan1999 nie wygral sezon temu a nie bylo Clostiego wtedy

0

@FcPortoFan1999 na razie to byl szlem i 500tka

Raczej gdzies sie pogubi - plus fizycznie IW i Miami to trudny temat w obecnym swiecie tenisowym

I IW jest szybsza wiec tym bardziej ciezki temat

1

@blakkudium tylko Atalanta miala ekipe ktora lubi wyjsc na brązowo po rywalizacjach

@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 akurat przegral ledwie 3 turnieje temu, wiec bez przesady

Ten streak nie jest jaki niebywaly

Raczej gdzies w sunshine double sie pogubi

0

@FcPortoFan1999 Oski Ty sie uspokój

0

@FcPortoFan1999 nie, na ekipe przeciwko ktorej GOAT nie ma ani gola ani asysty

0

@FcPortoFan1999 Sinner ma cos do udowodnienia w 5 nodze WS

Oni z Garfia lubia konczysz swoje serie

0

@FcPortoFan1999 gra i win na otwarcie - Mati gotował

1

Klasa Rubleva

http://youtube.com/post/Ugkxp6gvsdFzJyU0MEN7VGp92FhPaVacAR1H?si=GbhxPLlRE-GiVaX7

BIG3 Dubaju

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM

0

@AmigoBlancos a przed meczem?

1

@FcPortoFan1999 wiemy tez kto gra w Teksasie :))))

Hahaha, nie ma przypadków

1

@Lionel_Messi10 to chyba nieco rezerwowo ten mecz albo 45 minut max dla topki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?