mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 to byloby najwiecej ze wszystkich jakby wygrali
0
@Ptasior może byc ciezko bo zapewne dla niego najwazniejszy brakujacy element ukladanki to IO
Teraz kolejne za 4 lata wiec o motywacje moze byc jeszcze ciężej a wiek coraz starszy
1
@tbas @tadzik447 wziął L4 i Barca bedzie miala jednego kibica mniej przed telewizorami w meczu z Atleti
1
@kanver_ moze sie zakrecic kolo wynikow Lewego, Lusito, Cra
Z czego Baya ma ciezka drabinke w LM
0
@FcPortoFan1999 Rubi zrobil robote
Wlasciwie to on jest moralnym wygranym
0
@Eklerek pamiętam ale to byla jednak inna sytuacja
Jest jeszcze troche czasu ale gdyby np za tydzien mialo byc to mysle ze by odwołali
4
Ciekawe czy nie odwołają GP Bahrajnu i Arabii Saudyjskiej w związku z sytuacją na Bliskim Wschodzie?
@MichuZ44 @Popitek12 @Kessie @Bykunn @Chaoss @michal26 @RafiVeB @Pawlik321
2
@BezglutenowyPedri bo Yamal to młody GOAT najlepszy skillowo piłkarz na świecie - niebywały jest
3
@Messibestplayerintheworld dlatego trzeba mocniej rozwazyc dodawanie informacji o asystach tez 2 stopnia - niczym w hokeju
Oczywiscie w statystykach gol na pusta czy z karnego i gol z 35 metrow albo po dryblingach to gol, asysta do zawodnika a ten laduje z dystansu to asysta a asysta niczym Pedri do Yamala to tez asysta
2
@Kessie ale tylko dlatego ze Sunshine Clasico jest po północy
@Popitek12
0
@zadafcb Lamine ma wiele w arsenale zeby za jakis czas wrzucic pytanie do debaty on czy Messi :)
Wiadomo dluga droga przed nim, ale potencjal i arsenał ma
0
@FcPortoFan1999 Med wygral tytul ale jego rywal nie wyszedl na final
Rubi go wymęczył
1
@Jakchcesz Yamal nie szczelil 50 goli w la liga w wieku 18 lat - laaa, nigdy nie bendzie drugim Messim
Hahaha, @Popitek12 zanotuj to
0
@FcPortoFan1999 Oski czy robisz jakis challenge w zwiazku z tym?
1
@majkiii nie zdziwie sie jak w kolejnym sezonie rzuci wyzwanie w kontekscie krola strzelców Mbappe,
a jak nie kolejnym to za 2 lata
Szczególnie też że i u nas bedzie strzelal 100% karnych niedługo (wiadomo biali ile ich maja ale wciaz to tez pomoże)
4
@majkiii Yamal double double wjezdza i kolo 20 bramek pewnie na koniec ligi
Crack total a on ma 18 lat
1
@Rifek wciaz za wielu nie strzela 40+ bramek w top5 ligach po 34 kolejkach
0
@lukaszbrk Hiszpania z Yamalem i Pedrim to glowni faworyci
4
@Encore Yamal to taki crack ze czy imprezuje z karłami, czy chodzi głodny i nie pije to i tak gotuje jak nikt na boisku
Młody GOAT
1
@blakkudium dzisiaj Alvarez 1-0 @ViscaelBarca2007
@Popitek12 i Popinho dumny z Mistrza Świata
0
@Kapitan hawk powinien dostac rekompensate za to ze nie pozwolili mu karnego powtórzyć
2
@blakkudium ale pisalem @escarabajo ze Naserow do kuponu warto bylo dorzucic na podbicie
0
@PatrykBarca mimo wszystko Leverkuseny czy nawet Frankfurt wypadl lepiej od Villarreal w LM
Villarreal beznadziejna lm
Personalnie i jednak pod wzgledem wartosci wyglada to lepiej u Niemców
Jak sie cofnac 10 czy 15 lat temu to masz la lige w zupelnie innym miejscu.
Ja nie mowie ze ekipy z Niemiec to ochy i achy ale szczerze na teraz wygladaja mniej ogórkowo niz te z la liga
0
@PatrykBarca tylko reszta ligi lepiej wyglada
Plus Z BVB w Atleti moglbys paru zmiescic
1
@Bykunn wciaz nic pewnego
2
@AmigoBlancos ladnie siadło
0
@kanver_ la liga jes slabiutka, wydrenowana z ciekawych pilkarzy
Jest Barca, Real i Atleti (choc tam ta gra jest slaba zazwyczaj w tym sezonie to nazwiska maja i najlepszym potrafia zagrozic)
2
Jak wygramy wszystkie mecze do konca ligi to bedziemy miec 100 pkt na koncie
@Popitek12 @Kessie @Encore @barcelonaLM
6
@Popitek12 ile dzisiaj kebabów Popczarek?
@Encore @Kessie @Czajka90 @blakkudium @Adran360
0
@LukaszFan w sumie obecnie to 33 lata to nie robi juz wrazenia niz gdyby to powiedziec 10 lat temu