0

@FcPortoFan1999 miales tak kiedys Oski?

0

@FcPortoFan1999 rzut rożny to gol

1

@FcPortoFan1999 to byloby najwiecej ze wszystkich jakby wygrali

0

@Ptasior może byc ciezko bo zapewne dla niego najwazniejszy brakujacy element ukladanki to IO

Teraz kolejne za 4 lata wiec o motywacje moze byc jeszcze ciężej a wiek coraz starszy

1

@tbas @tadzik447 wziął L4 i Barca bedzie miala jednego kibica mniej przed telewizorami w meczu z Atleti

1

@kanver_ moze sie zakrecic kolo wynikow Lewego, Lusito, Cra

Z czego Baya ma ciezka drabinke w LM

0

@FcPortoFan1999 Rubi zrobil robote

Wlasciwie to on jest moralnym wygranym

0

@Eklerek pamiętam ale to byla jednak inna sytuacja

Jest jeszcze troche czasu ale gdyby np za tydzien mialo byc to mysle ze by odwołali

4

Ciekawe czy nie odwołają GP Bahrajnu i Arabii Saudyjskiej w związku z sytuacją na Bliskim Wschodzie?

@MichuZ44 @Popitek12 @Kessie @Bykunn @Chaoss @michal26 @RafiVeB @Pawlik321

2

@BezglutenowyPedri bo Yamal to młody GOAT najlepszy skillowo piłkarz na świecie - niebywały jest

3

@Messibestplayerintheworld dlatego trzeba mocniej rozwazyc dodawanie informacji o asystach tez 2 stopnia - niczym w hokeju

Oczywiscie w statystykach gol na pusta czy z karnego i gol z 35 metrow albo po dryblingach to gol, asysta do zawodnika a ten laduje z dystansu to asysta a asysta niczym Pedri do Yamala to tez asysta

2

@Kessie ale tylko dlatego ze Sunshine Clasico jest po północy

@Popitek12

0

@zadafcb Lamine ma wiele w arsenale zeby za jakis czas wrzucic pytanie do debaty on czy Messi :)

Wiadomo dluga droga przed nim, ale potencjal i arsenał ma

0

@FcPortoFan1999 Med wygral tytul ale jego rywal nie wyszedl na final

Rubi go wymęczył

1

@Jakchcesz Yamal nie szczelil 50 goli w la liga w wieku 18 lat - laaa, nigdy nie bendzie drugim Messim

Hahaha, @Popitek12 zanotuj to

0

@FcPortoFan1999 Oski czy robisz jakis challenge w zwiazku z tym?

1

@majkiii nie zdziwie sie jak w kolejnym sezonie rzuci wyzwanie w kontekscie krola strzelców Mbappe,
a jak nie kolejnym to za 2 lata

Szczególnie też że i u nas bedzie strzelal 100% karnych niedługo (wiadomo biali ile ich maja ale wciaz to tez pomoże)

4

@majkiii Yamal double double wjezdza i kolo 20 bramek pewnie na koniec ligi

Crack total a on ma 18 lat

1

@Rifek wciaz za wielu nie strzela 40+ bramek w top5 ligach po 34 kolejkach

0

@lukaszbrk Hiszpania z Yamalem i Pedrim to glowni faworyci

4

@Encore Yamal to taki crack ze czy imprezuje z karłami, czy chodzi głodny i nie pije to i tak gotuje jak nikt na boisku

Młody GOAT

1

@blakkudium dzisiaj Alvarez 1-0 @ViscaelBarca2007

@Popitek12 i Popinho dumny z Mistrza Świata

0

@Kapitan hawk powinien dostac rekompensate za to ze nie pozwolili mu karnego powtórzyć

2

@blakkudium ale pisalem @escarabajo ze Naserow do kuponu warto bylo dorzucic na podbicie

0

@PatrykBarca mimo wszystko Leverkuseny czy nawet Frankfurt wypadl lepiej od Villarreal w LM

Villarreal beznadziejna lm

Personalnie i jednak pod wzgledem wartosci wyglada to lepiej u Niemców

Jak sie cofnac 10 czy 15 lat temu to masz la lige w zupelnie innym miejscu.

Ja nie mowie ze ekipy z Niemiec to ochy i achy ale szczerze na teraz wygladaja mniej ogórkowo niz te z la liga

0

@PatrykBarca tylko reszta ligi lepiej wyglada

Plus Z BVB w Atleti moglbys paru zmiescic

1

@Bykunn wciaz nic pewnego

2

@AmigoBlancos ladnie siadło

0

@kanver_ la liga jes slabiutka, wydrenowana z ciekawych pilkarzy

Jest Barca, Real i Atleti (choc tam ta gra jest slaba zazwyczaj w tym sezonie to nazwiska maja i najlepszym potrafia zagrozic)

2

Jak wygramy wszystkie mecze do konca ligi to bedziemy miec 100 pkt na koncie

@Popitek12 @Kessie @Encore @barcelonaLM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?