4

Trzeba przyznać że piłka miesiąca należała do Cobolliego



@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB

4

@ViscaelBarca2007 najpierw wydajmy te 200 mln na Mistrza Świata a potem będziemy się martwić kwestią sprowadzenia Hurricane Czy Haalandzika

12

Ostatnie kilka ważnych myśli które zapisałem:

„@July_6_BcN a ja wolę Julian Brandt. Zapisz to @mekston dziś raczej skupiam się na ciśnieciu czerwonych niż na ripostach ale ripostę też jakoś zrobię”

„@Sulimo czemu tego życzysz najlepszej drużynie w historii tego kraju? Czemu się z tego śmiejesz? A ty @mekston to zapisuj bo czasem też potrafię zrobić ripostę psychologiczną”

„@Sulimo ale nie większy niż ja. Zapisz to @mekston”

„ Pep Guardiola jest dla Arsenalu jak Anton Chigurh. Zapisuj to @mekston bo to nie jest liga dla słabych drużyn”

Łapcie i czerpcie wszyscy z tych mądrości które każdemu powinny pomóc w trudach życia codziennego.

@blakkudium @Kessie @Luciano99 @PatrychoO @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Adran360 @Lanosss

7

@Bolton @ViscaelBarca2007 dobrze wie ze gdyby w tym dwumeczu w barwach Barcy byl Julian Alvarez a nie Ferran sardynka Torres to finał byłby Barcelony

3

@blakkudium @Kessie oglada ten film o dziewczynach i kubku i nie ma czasu na takie bzdury

@Bolton

2

@marcin62 bo Yamal to jest kaliber zawodnika tych najwiekszych w historii - oczywiscie wiadomo glowa, zdrowie itp ale mowimy o skillu

3

@blakkudium Griez vs Messi w Sunshine Clasico to byloby cos

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie

1

@Bykunn meczem zwyciezcy ME i zwyciezcy CA o swoisty Superpuchar tych najważniejszych piłkarskich kontynentów - stanowiący oficjalne trofeum

0

2

@Bolton akurat @Kessie to ostatnie ogląda czesto w zapętleniu

1

@Messibestplayerintheworld poza tym to penalti claro

Pedri wbiega w pole karne i gosc spozniony wystawia nogę, nie trafia w pilke i wycina Pedriego

0

@MessiForeverTheBest *to nie jest mecz towarzyski

@Popitek12 Popsiak zapisz to

2

@Kessie @Popitek12 @July_6_BcN zdecydujcie sie z tym zapisywaniem, bo zeszyt mocno pokreśliłem

1

@AmigoBlancos liga mistrzów 2014 byla ok - tam nie można zarzucić błędów na Wasza korzysc

0

@FcPortoFan1999 niektorzy lubia rutyne i gwarancje ze Ci graja ze soba

0

@Rifek na razie strzelil 1 w życiu, wiec to byloby szalone ze po 1 w życiu robi back to back w lidze i jeszcze po ciezkim meczu z Atleti

0

@FcPortoFan1999 tak, to jest wpisane w umowe

6

W sumie Yamal może w wieku 18 lat wygrać kanadyjkę w La Liga

Traci 5 oczek do Mbappe

Mbappe - 23 gole i 4 asysty
Yamal - 13 goli i 9 asyst

To bylby kolejny rekord zapewne juz nie do pobicia zeby w takim wieku wygrac kanadyjke w la liga.

@Popitek12 @PatrychoO @tbas @Laminedependencia @Kessie @Lionel_Messi10

0

@FcPortoFan1999 graja na City - choc rok temu ograli City

0

@FcPortoFan1999 zalezy czy bedzie mial

Przed nimi LM i czy lidze jeszcze nie przegrali Oski

0

@FcPortoFan1999 w 09/10 zadnego
W drugim 10/11 - 1x PK
11/12 dopiero lige

Czyli lige w 3 sezonie gry
W 12/13 tylko superuchar

LM to wlasciwie w 5 sezonie gry

0

@FcPortoFan1999 na razie zaczal kariere u bialych

Ronaldo np u bialych czekal 4 lata na uszatka

0

@FcPortoFan1999 zdobywasz nagrody pracownika miesiąca?

0

@FcPortoFan1999 Barca ma sardynkę

0

@FcPortoFan1999 moze priorytetyzowac mundial

Wiemy o jednym graczu który ma cel

Byc moze jest drugi taki

2

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski a jak to u Ciebie wygląda?

Wy chyba macie dużą presję, że szef nie wypuszcza nawet na mecz Sporting - Porto?

1

@FcPortoFan1999 Oski liga lidze nierówna

Tsitsipas dzisiaj w nocy gra

1

@FcPortoFan1999 ale za to macie lidera ligi

A jak tutaj plasuje sie Tsitsipas?

3

@MichuZ44 Yamal w zacnym towarzystwie

Nie pamietam tylko od którego sezonu tez jest ta statystyka - ale chyba cos kolo 10 lat

1

@escarabajo tutaj zaraz @blakkudium wparuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?