mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 nie tylko ale w innych aspektach tez jest swietnie
Wiemy ile drybluje, ile fauli wywalcza, ile kreuje itp,
Gotuje potężnie
1
@FcPortoFan1999 Oski jak oceniasz walke Rubiego z Diallo?
0
@Szmulek jak widac Merc i Ferrari z przodu
Wiadomo Max z konca jechal ale strata czasowa jednak byla i jak Hadjar jechal to tracil wyraznie
0
@Eklerek Red Bull jest jednak sporo w plecy
Ferrari ma chociaż starty ;)
3
@Laminedependencia ale co ludzie pisali ze sie nie rozwija, karly itp
8
Joao Fonseca broni 2 piłki meczowe z Khachanovem i wbija do 3 rundy IW.
Na razie jego najlepszy turniej w tym roku.
Tam zagra z Tommym Paulem - ciekawe starcie sie zapowiada
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@dombek12 tam dostal punkty popularnosci trzeba przyznac ale teraz nikt nie gra jak on
Wtedy bardzo na wiosne gotowal i tez tym zapunktował
2
@dombek12 po prostu Yamal to niebywaly crack
2
Światek - Sakkari w 3 rundzie IW
@Encore @barcelonaLM @tbas @adi7adi8 @Kessie @agaFCB @FcPortoFan1999
1
@MariusGajusMaximus lepiej jakbysmy stracili tyle goli co z Bilbao
2
Fonseca obronił 2 pilki meczowe z Kaczka i bierze tiebreak 2 seta.
Mamy 1-1 w setach
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon
2
Brawo Majchrzak - juz ma seta na Serba
Obronil tego drugiego breaka
@Encore @barcelonaLM @Eklerek @Colon @JimMorrisonFCB
1
@Who_you_mam Mbappe to crack, ale Yamal to młody GOAT
0
@Popitek12 to chyba @FcPortoFan1999 Oski się z Tobą zgadza
2
Co ta Iga?
@tbas @adi7adi8 @Encore @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski, Rataj to robot?
4
@blakkudium idzie po to
0
@Encore jakby mial nie grac do konca sezonu to moze nie wygrac
Muriqui traci 5 goli, Yamal 9
Ale mowi sie ze na City maja go postawic
9
GOAT w debiucie na wyjezdzie z DC z golem!
@Lionel_Messi10 @Sysia11 @Popitek12 @Kessie @Encore @escarabajo @Adran360 @blakkudium @Lanosss @Tollusiek
3
Majchrzak z double breakiem na Serba
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @agaFCB@Colon @JimMorrisonFCB
2
Yamal moze zrobi juz 20+ goli w lidze
Szalenstwo
@tbas @Laminedependencia@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999
8
Ochroniarz z golem
Inter prowadzi z DC.
@Lanosss @Tollusiek @blakkudium @Adran360 @escarabajo @Kessie @Lionel_Messi10 @Sysia11
3
Majchrzak z przełamaniem na start na Serba
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@Consigliere to też cecha cracka, a on nie zwykł robić pustych przebiegów - gol lub asysta muszą być
2
Yamal to ma niebywale ułożoną nogę
Młody GOAT
0
@FcPortoFan1999 nie mogliby
0
@FcPortoFan1999 nie no Ruudzik i trawa, to nawet w czasie redemption to za wiele nie zdziała
0
@FcPortoFan1999 zbiera forme na mąkę
0
@FcPortoFan1999 dlatego wziął jednego z najlepszych graczy na świecie - Stefanosa
BTW Ruudzik dzisiaj pewna wygrana
0
@RafiVeB @FcPortoFan1999 Oskiemu by podeszło