0

@Krzysztof1987 nie tylko ale w innych aspektach tez jest swietnie

Wiemy ile drybluje, ile fauli wywalcza, ile kreuje itp,

Gotuje potężnie

1

@FcPortoFan1999 Oski jak oceniasz walke Rubiego z Diallo?

0

@Szmulek jak widac Merc i Ferrari z przodu

Wiadomo Max z konca jechal ale strata czasowa jednak byla i jak Hadjar jechal to tracil wyraznie

0

@Eklerek Red Bull jest jednak sporo w plecy

Ferrari ma chociaż starty ;)

3

@Laminedependencia ale co ludzie pisali ze sie nie rozwija, karly itp

8

Joao Fonseca broni 2 piłki meczowe z Khachanovem i wbija do 3 rundy IW.

Na razie jego najlepszy turniej w tym roku.

Tam zagra z Tommym Paulem - ciekawe starcie sie zapowiada

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek

0

@dombek12 tam dostal punkty popularnosci trzeba przyznac ale teraz nikt nie gra jak on

Wtedy bardzo na wiosne gotowal i tez tym zapunktował

2

@dombek12 po prostu Yamal to niebywaly crack

2

1

@MariusGajusMaximus lepiej jakbysmy stracili tyle goli co z Bilbao

2

Fonseca obronił 2 pilki meczowe z Kaczka i bierze tiebreak 2 seta.

Mamy 1-1 w setach

@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon

2

Brawo Majchrzak - juz ma seta na Serba

Obronil tego drugiego breaka

@Encore @barcelonaLM @Eklerek @Colon @JimMorrisonFCB

1

@Who_you_mam Mbappe to crack, ale Yamal to młody GOAT

0

@Popitek12 to chyba @FcPortoFan1999 Oski się z Tobą zgadza

2

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski, Rataj to robot?

4

@blakkudium idzie po to

0

@Encore jakby mial nie grac do konca sezonu to moze nie wygrac

Muriqui traci 5 goli, Yamal 9

Ale mowi sie ze na City maja go postawic

9

3

2

Yamal moze zrobi juz 20+ goli w lidze

Szalenstwo

@tbas @Laminedependencia@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999

8

3

0

@Consigliere to też cecha cracka, a on nie zwykł robić pustych przebiegów - gol lub asysta muszą być

2

Yamal to ma niebywale ułożoną nogę

Młody GOAT

0

@FcPortoFan1999 nie mogliby

0

@FcPortoFan1999 nie no Ruudzik i trawa, to nawet w czasie redemption to za wiele nie zdziała

0

@FcPortoFan1999 zbiera forme na mąkę

0

@FcPortoFan1999 dlatego wziął jednego z najlepszych graczy na świecie - Stefanosa

BTW Ruudzik dzisiaj pewna wygrana

0

@RafiVeB @FcPortoFan1999 Oskiemu by podeszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?