3

@July_6_BcN czyli dzisiaj Barca i Pedri idą w odstawke a wjeżdża wieczór z seansem „Czas seniorów” i okej

@Luciano99 @Kessie

1

@FcPortoFan1999 miał dobre momenty

0

@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek on zawiódł?

Btw ostatnio widzialem ciekawa analize gry Saszy - u niego czesto widac brak agresji (tej pozytywnej) po serwisie - 2, 3 piłka

3

Sasza Zverev potwierdza, że czuje się inaczej w tym roku

"I am very happy with the performance," Zverev said in his on-court interview. "Against Matteo, it is very difficult. I lost the past two matches against him. I have struggled in Indian Wells before, but I feel different this year. Hopefully, it is going to be a different result and it was a good start."

W IW może dojść do potencjalnej 1/2 z Sinnerem.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB

1

@Giwera @FcPortoFan1999 czy Gary to robot?

1

Czy Mansfield - Arsenal można nazwać meczem sezonu czy po prostu najlepszy mecz marca?

@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @FcPortoFan1999

6

Podobno przyczyną wypadku Maxa byl problem z oprogramowaniem, który spowodował nadmierną regenerację.

@Kessie @barcelonaLM @Popitek12 @Encore @michal26 @Eklerek @RafiVeB @Pawlik321 @Chaoss

4

Dzisiaj do gry wraca Carlos Alcaraz Garfia. Walczy na Dimitrova.

Bilans h2h to 4-2 dla Garfii

Mecz po 23:30 najpewniej sie zacznie

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Colon

6

Dzisiaj Naserzy graja zeby utrzymac sie na fotelu lidera bez swojego COATA

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lanosss @Kapitan hawk

0

@Chaoss znaczy jesli temat baterii to problem toru Melbourne, to jestem ciekaw jak daleko z tylu sa za Mercami.

I tak po fp2 wygladalo juz bardzo silnie dla Merca - ale ta róznica jest zapewne sporo mniejsza niz ta sekunda - i teraz a/ pytanie czy rzeczywiscie na innych bedzie lepiej z bateria gdzie latwiej odzyskiwac z uwagi na hamowania
b/ nawet jak sa 0,5 s to i tak niedobre novinki dla nich

3

@Barcanajlepszyteam plus to było / jest połączone z tym ze Inter gra w ten weekend w Baltimore (czyli obok Washingtonu) wiec wyglada tez na połączenie z weekendem meczowym

1

@FabianekMrozek a co na to modele symulacyjne?

@JimMorrisonFCB

2

@BorzyKrzys bo jednak nie sa z przodu i piecze wiec nagle samochód bee

0

@priest9999 nie wiemy co byloby z Kimim, ale to i tak bylaby kwestia jego wypadku w fp3 a nie czystego tempa

Ewidentnie cos bylo nie tak z Ferrari po q1

0

@FcPortoFan1999 zostaw Arsenal Oski

3

@Adran360 blisko stolicy

1

@Giwera chyba najlepszy mecz MŚ

2

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski czy to jest robot?

4

@Kessie @Eklerek ciezko byloby mu na Russella ale wyglada ze zmiana nie wyszla dobrze

On i tak wygrał życie jezdzac w Mercu 2014-2021

Przewaga 14-16 to byl kosmos totalny - w 18 Ferrari wyrównało a fia puscila nielegalny silnik Ferrari na sezon zeby byla walka, jak to im ukrocili to 19-20 widzielismy powrot do tego co bylo

I 21 Honda w koncu dorównala plus pewne zmiany w bolidach daly szanse innym

1

@Kessie chyba ze tor w Melbourne wyjątkowo nie pasuje Ferrari

0

@priest9999 poczekajmy z Ferrari, bo u nich moglo byc jakies jednorazowe zdarzenie albo tez Melbourne jest wyjatkowo ciezkie dla nich z uwagi na fakt ze tutaj nie odzyskuje sie az tyle energii na hamowaniach i taki Bahrajn lepiej im sluzyl

1

@priest9999 bez przesady - petarde to ma Merc

Hadjar stracil 0,8 s do Merca

Tez mozesz blednie zakladac ze Max jest o 1 s szybszy od Hadjara

Jesli nawet to byloby 0,5 s to i tak bylby w okolicach gorszego kierowcy Merca obecnie

Do tego Hadjar pokazal sezon temu ze jest szybszy od Lawsona.

Tutaj tez wydaje mi sie ze Ferrari nie jest az takie wolne ale cos z bateria mieli od q2

0

@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek to sie zdarzylo Oski?

1

@michal26 formula E na sterydach na razie - mysle ze slowa Maxa właściwe

0

@Encore w sumie bez zaskoczeń, Merc juz rok temu byl w tym kontekscie do przodu

0

@FcPortoFan1999 pytanie czy jego kolega z pary nie zawiedzie, czy nie powinien poszukac innego silniejszego partnera

0

@FcPortoFan1999 ale ma lidera i 4 pkt przewagi Polciaków

1

@FcPortoFan1999 wyjaśniło się sporo, bo Grek po prostu tutaj szykował się pod debla z Serbem

0

@FcPortoFan1999 Porto nie jest w kryzysie Oski

1

Zgodnie z klątwą Melbourne jutro Lando powinien mieć DNF. Ciekawe czy to dalej działa

@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Chaoss @Kessie @Popitek12 @Eklerek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?