mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN czyli dzisiaj Barca i Pedri idą w odstawke a wjeżdża wieczór z seansem „Czas seniorów” i okej
@Luciano99 @Kessie
1
@FcPortoFan1999 miał dobre momenty
0
@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek on zawiódł?
Btw ostatnio widzialem ciekawa analize gry Saszy - u niego czesto widac brak agresji (tej pozytywnej) po serwisie - 2, 3 piłka
3
Sasza Zverev potwierdza, że czuje się inaczej w tym roku
"I am very happy with the performance," Zverev said in his on-court interview. "Against Matteo, it is very difficult. I lost the past two matches against him. I have struggled in Indian Wells before, but I feel different this year. Hopefully, it is going to be a different result and it was a good start."
W IW może dojść do potencjalnej 1/2 z Sinnerem.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB
1
@Giwera @FcPortoFan1999 czy Gary to robot?
1
Czy Mansfield - Arsenal można nazwać meczem sezonu czy po prostu najlepszy mecz marca?
@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @FcPortoFan1999
6
Podobno przyczyną wypadku Maxa byl problem z oprogramowaniem, który spowodował nadmierną regenerację.
@Kessie @barcelonaLM @Popitek12 @Encore @michal26 @Eklerek @RafiVeB @Pawlik321 @Chaoss
4
Dzisiaj do gry wraca Carlos Alcaraz Garfia. Walczy na Dimitrova.
Bilans h2h to 4-2 dla Garfii
Mecz po 23:30 najpewniej sie zacznie
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Colon
6
Dzisiaj Naserzy graja zeby utrzymac sie na fotelu lidera bez swojego COATA
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lanosss @Kapitan hawk
0
@Chaoss znaczy jesli temat baterii to problem toru Melbourne, to jestem ciekaw jak daleko z tylu sa za Mercami.
I tak po fp2 wygladalo juz bardzo silnie dla Merca - ale ta róznica jest zapewne sporo mniejsza niz ta sekunda - i teraz a/ pytanie czy rzeczywiscie na innych bedzie lepiej z bateria gdzie latwiej odzyskiwac z uwagi na hamowania
b/ nawet jak sa 0,5 s to i tak niedobre novinki dla nich
3
@Barcanajlepszyteam plus to było / jest połączone z tym ze Inter gra w ten weekend w Baltimore (czyli obok Washingtonu) wiec wyglada tez na połączenie z weekendem meczowym
1
@FabianekMrozek a co na to modele symulacyjne?
@JimMorrisonFCB
2
@BorzyKrzys bo jednak nie sa z przodu i piecze wiec nagle samochód bee
0
@priest9999 nie wiemy co byloby z Kimim, ale to i tak bylaby kwestia jego wypadku w fp3 a nie czystego tempa
Ewidentnie cos bylo nie tak z Ferrari po q1
0
@FcPortoFan1999 zostaw Arsenal Oski
3
@Adran360 blisko stolicy
1
@Giwera chyba najlepszy mecz MŚ
2
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski czy to jest robot?
4
@Kessie @Eklerek ciezko byloby mu na Russella ale wyglada ze zmiana nie wyszla dobrze
On i tak wygrał życie jezdzac w Mercu 2014-2021
Przewaga 14-16 to byl kosmos totalny - w 18 Ferrari wyrównało a fia puscila nielegalny silnik Ferrari na sezon zeby byla walka, jak to im ukrocili to 19-20 widzielismy powrot do tego co bylo
I 21 Honda w koncu dorównala plus pewne zmiany w bolidach daly szanse innym
1
@Kessie chyba ze tor w Melbourne wyjątkowo nie pasuje Ferrari
0
@priest9999 poczekajmy z Ferrari, bo u nich moglo byc jakies jednorazowe zdarzenie albo tez Melbourne jest wyjatkowo ciezkie dla nich z uwagi na fakt ze tutaj nie odzyskuje sie az tyle energii na hamowaniach i taki Bahrajn lepiej im sluzyl
1
@priest9999 bez przesady - petarde to ma Merc
Hadjar stracil 0,8 s do Merca
Tez mozesz blednie zakladac ze Max jest o 1 s szybszy od Hadjara
Jesli nawet to byloby 0,5 s to i tak bylby w okolicach gorszego kierowcy Merca obecnie
Do tego Hadjar pokazal sezon temu ze jest szybszy od Lawsona.
Tutaj tez wydaje mi sie ze Ferrari nie jest az takie wolne ale cos z bateria mieli od q2
0
@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek to sie zdarzylo Oski?
1
@michal26 formula E na sterydach na razie - mysle ze slowa Maxa właściwe
0
@Encore w sumie bez zaskoczeń, Merc juz rok temu byl w tym kontekscie do przodu
0
@FcPortoFan1999 pytanie czy jego kolega z pary nie zawiedzie, czy nie powinien poszukac innego silniejszego partnera
0
@FcPortoFan1999 ale ma lidera i 4 pkt przewagi Polciaków
1
@FcPortoFan1999 wyjaśniło się sporo, bo Grek po prostu tutaj szykował się pod debla z Serbem
0
@FcPortoFan1999 Porto nie jest w kryzysie Oski
1
Zgodnie z klątwą Melbourne jutro Lando powinien mieć DNF. Ciekawe czy to dalej działa
@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Chaoss @Kessie @Popitek12 @Eklerek