mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT potężny upadek fińskich skoków
0
@July_6_BcN to nie można narzekać że nie jest na czas
A owocowe wtorki są?
0
@July_6_BcN a reklamowali benefit dla pracownika że wynagrodzenie wypłacane w terminie?
0
@FcPortoFan1999 moze brzuch nie byl wybalansowany pod mecz?
2
@FcPortoFan1999 wtedy powinnismy pisac Oscara?
1
@Barcanajlepszyteam i Ferrari np ma swietnie przygotowany bolid pod starty, wiec moze nie maja takiego tempa jak Merc ale to na torach gdzie trudniej wyprzedzac maja tego boosta
Leclerc w kwalach 4, a po dojezdzie do 1 zakretu ktory nie jest dlugi byl 1, Hamilton tez szybko z 7 pola przebil sie na 3.
0
@FcPortoFan1999 Oski planujesz tez taki?
1
@Barcanajlepszyteam kilka dnfów -
- ale tez sa duze różnice na start nowej ery miedzy zespolami
Np Piastri rozbil sie na okrazeniu formującym
Max dojechal za Mercami, Ferrari i Norrisem
Tylko strata do top4 byla duza, wiec chyba gdyby nawet startowal blizej frontu to 5 miejsce pewnie by bylo / moze z Ferrari by powalczyl przy ich strategii, ale wiecej zobaczymy w Chinach
1
@Barcanajlepszyteam na razie z jednej strony jak na sytuacje ze Red Bull robil wlasna jednostke to moglo byc gorzej
Ale widac ze do Merca im daleko.
Na razie szykuje sie pod katem miejsca w generalce najgorszy jego sezon od dawna
Martwic tez moze to ze w bolidzie Hadjara byla awaria
0
@RoberDzik ma ogromnego skilla, jak najbardziej moze
On ma 18 lat, wiec na pewno sporo moze jeszcze poprawiac w grze
0
@Encore ogólnei trzeba powiedzieć że Ferrari jest lepsze niż wynikało to z kwali.
Dzisiaj byliby sporo blizej Merca gdyby nie grande strategia tez
Na pewno starty sa ich duzym atutem i pewnie w wielu GP beda prowadzic po nich
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski jaka predykcja na Rataja?
0
@FcPortoFan1999 np fanów Darderiego i Hijikaty
0
@FcPortoFan1999 tak
0
@FcPortoFan1999 Darderi bym wkurzony
0
@FcPortoFan1999 ale tenisowy tez dobry
0
@FcPortoFan1999 a te kwiaty dla kogo?;)
0
@FcPortoFan1999 zna tez taki smak, tutaj nic pewnego
Teraz w 3r gra na servbotera
0
@FcPortoFan1999 ważne pytanie - jak ma na imie?
3
VAR tenisowy coraz popularniejszy
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@FcPortoFan1999 ważne
1
@FcPortoFan1999 Oski a czego Ty nie uprawiasz?
Ty widze jestes potentatem ziemskim
0
@FcPortoFan1999 moze wazne, takie luzne pytanie
Nowa panna na horyzoncie?
0
@FcPortoFan1999 nie wiadomo akurat
To jest bo3 i jest wielu groźnych
0
@FcPortoFan1999 Oski komu kwiaty kupiles?
0
@FcPortoFan1999 z jeźdźców w IW zostali Zverev i Ruud
7
Ekipy z konferencji wschodniej którym Lionel Messi nie strzelił gola na wyjeździe (tylko w sezonie regularnym MLS):
1) Fire (jedyna ekipa ktorej nie ukasil ze Wschodu patrzac na mls i mls cup)
2) Charlotte
3) Cincinnati
4) Toronto
Juz za tydzien szansa zeby po raz pierwszy ustrzelic Charlotte na wyjeździe.
@Lanosss @Tollusiek @Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Kessie @Popitek12 @blakkudium @Adran360
1
@agaFCB z zielonego przeszedl na pomarańcz
1
@RafiVeB Ferrari musi liczyc ze zmiana w czerwcu im pomoże
Plus moga wypasc 2 wyscigi w kwietniu
5
Carlos Alcaraz Garfia pokonuje 6-2, 6-3 Grigora Dimitrova i w 3 rundzie zagra na silnie serwującego Arthura Rinderknecha.
Francuz dostał walkower od Cerundolo wiec bedzie wypoczęty
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Lionel_Messi10 @Bocheno1