0

@APTAPT potężny upadek fińskich skoków

0

@July_6_BcN to nie można narzekać że nie jest na czas

A owocowe wtorki są?

0

@July_6_BcN a reklamowali benefit dla pracownika że wynagrodzenie wypłacane w terminie?

0

@FcPortoFan1999 moze brzuch nie byl wybalansowany pod mecz?

2

@FcPortoFan1999 wtedy powinnismy pisac Oscara?

1

@Barcanajlepszyteam i Ferrari np ma swietnie przygotowany bolid pod starty, wiec moze nie maja takiego tempa jak Merc ale to na torach gdzie trudniej wyprzedzac maja tego boosta

Leclerc w kwalach 4, a po dojezdzie do 1 zakretu ktory nie jest dlugi byl 1, Hamilton tez szybko z 7 pola przebil sie na 3.

0

@FcPortoFan1999 Oski planujesz tez taki?

1

@Barcanajlepszyteam kilka dnfów -
- ale tez sa duze różnice na start nowej ery miedzy zespolami

Np Piastri rozbil sie na okrazeniu formującym

Max dojechal za Mercami, Ferrari i Norrisem

Tylko strata do top4 byla duza, wiec chyba gdyby nawet startowal blizej frontu to 5 miejsce pewnie by bylo / moze z Ferrari by powalczyl przy ich strategii, ale wiecej zobaczymy w Chinach

1

@Barcanajlepszyteam na razie z jednej strony jak na sytuacje ze Red Bull robil wlasna jednostke to moglo byc gorzej

Ale widac ze do Merca im daleko.

Na razie szykuje sie pod katem miejsca w generalce najgorszy jego sezon od dawna

Martwic tez moze to ze w bolidzie Hadjara byla awaria

0

@RoberDzik ma ogromnego skilla, jak najbardziej moze

On ma 18 lat, wiec na pewno sporo moze jeszcze poprawiac w grze

0

@Encore ogólnei trzeba powiedzieć że Ferrari jest lepsze niż wynikało to z kwali.

Dzisiaj byliby sporo blizej Merca gdyby nie grande strategia tez

Na pewno starty sa ich duzym atutem i pewnie w wielu GP beda prowadzic po nich

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski jaka predykcja na Rataja?

0

@FcPortoFan1999 np fanów Darderiego i Hijikaty

0

0

@FcPortoFan1999 Darderi bym wkurzony

0

@FcPortoFan1999 ale tenisowy tez dobry

0

@FcPortoFan1999 a te kwiaty dla kogo?;)

0

@FcPortoFan1999 zna tez taki smak, tutaj nic pewnego

Teraz w 3r gra na servbotera

0

@FcPortoFan1999 ważne pytanie - jak ma na imie?

3

0

1

@FcPortoFan1999 Oski a czego Ty nie uprawiasz?

Ty widze jestes potentatem ziemskim

0

@FcPortoFan1999 moze wazne, takie luzne pytanie

Nowa panna na horyzoncie?

0

@FcPortoFan1999 nie wiadomo akurat

To jest bo3 i jest wielu groźnych

0

@FcPortoFan1999 Oski komu kwiaty kupiles?

0

@FcPortoFan1999 z jeźdźców w IW zostali Zverev i Ruud

7

Ekipy z konferencji wschodniej którym Lionel Messi nie strzelił gola na wyjeździe (tylko w sezonie regularnym MLS):

1) Fire (jedyna ekipa ktorej nie ukasil ze Wschodu patrzac na mls i mls cup)
2) Charlotte
3) Cincinnati
4) Toronto

Juz za tydzien szansa zeby po raz pierwszy ustrzelic Charlotte na wyjeździe.

@Lanosss @Tollusiek @Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Kessie @Popitek12 @blakkudium @Adran360

1

@agaFCB z zielonego przeszedl na pomarańcz

1

@RafiVeB Ferrari musi liczyc ze zmiana w czerwcu im pomoże

Plus moga wypasc 2 wyscigi w kwietniu

5

Carlos Alcaraz Garfia pokonuje 6-2, 6-3 Grigora Dimitrova i w 3 rundzie zagra na silnie serwującego Arthura Rinderknecha.

Francuz dostał walkower od Cerundolo wiec bedzie wypoczęty

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Lionel_Messi10 @Bocheno1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?