2

Ferrari przywozi swoje nowatorskie tylne skrzydlo do Chin

@Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Chaoss

0

@FcPortoFan1999 od lat 22-23 oddalil sie od kolejnych finalów szlemow ale dzisiaj bedzie walka

0

@FcPortoFan1999a jakbys sie przeprowadzil to ile kotow wezmiesz ze soba?

0

@FcPortoFan1999 jakby Ruudzik to wygral, to mialby szlema i bylby numerem 1, nie moglby byc juz jezdzcem

3

@Kessie haha dokladnie

Arteta prowadzi po kolejne triumfy, psy szczekaja a karawana jedzie dalej

@ViscaelBarca2007 wczoraj Alvarez, dzisiaj koncert Arsenalu Artety

4

@blakkudium i co wykazal VAR Orlenowski? @Luciano99 @Kessie @Frimpong

0

@FcPortoFan1999 a o jakich przeprowadzkach myslales Oski?

0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, staneli w szranki po tytul i po numer 1 na swiecie

0

@FcPortoFan1999 najpierw mamy mecz finalistow us open 2022 to walka

A potem wiemy ze Norrie to niewygodny rywal dla Garfii. Oststnio go ogral w Paryzu

1

@tbas jednak IW to IW tutaj min 1/2 to robi a moze jakis wiekszy przelom

Dzisiaj 1 serwis siedzial swietnie

3

Cameron Norrie rywalem kogos z pary Alcaraz Garfia / Ruud w 1/4 IW

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @Giwera

8

Iga najlepszy mecz od dawna
W 1/4 zagra ze Svitolina albo Siniakovą

Jak powtórzy taka gre to 1/2 bedzie

@adi7adi8 @tbas @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @agaFCB @Kessie @Lionel_Messi10

1

@FcPortoFan1999 tak moze byc, i ona w IW to ponizej 1/2 nie zwykla schodzic

0

@FcPortoFan1999 jest forma Oski, obudzila się

Wole Svitoline niz np Andreeva (gdyby byla jak rok temu) ale w ogole najlepiej jakby Siniakova byla w 1/4

1

@FcPortoFan1999 Iga lubi IW, z taka gra to idzie po final

1

@FcPortoFan1999 Igulec pewnie idzie po wina dzisiaj

IW to jej turniej

4

Igulec bardzo solidnie w 1 secie

Na razie swietnie dziala 1 podanie, z takim serwisem to nie jest do ruszenia

@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @tbas @adi7adi8

3

@allien18 juz Oski @FcPortoFan1999 wyjasnil

0

@FcPortoFan1999 Ty jak Igulec

2

@FcPortoFan1999 to chyba o kims innym pomyslalem, bo takich tematów wsparcia to chodzilo pare na rambli

0

@Dari0G @FcPortoFan1999 ale w sensie chyba ze to nie, to widze ze ta osoba jest na forum i nie ma bana

6

@FcPortoFan1999 szkoda takich sytuacji, bo potem ludzie traca wiarę we wsparcie gdzie to wsparcie naprawde jest potrzebne

Żałosne

0

@FcPortoFan1999 ale to wazne slowa i powstalo nowe big3 wtedy

0

@FcPortoFan1999 jakie „rzekome” leki?

Jakis scam?

W sensie chodzilo o te akcje z konczacymi sie cyklicznie lekami?

Skad wiadomo ze to byl scam?

0

@FcPortoFan1999 „But Daniil Medvedev, Alexander Zverev and I are right behind him. We can become the next Big Three. I firmly believe in it.”

Te słowa padły Oski, i zapewne wiesz kto je powiedział

0

@FcPortoFan1999 to ten zaklad Oski?

2

@Lionel_Messi10 wlasnie Club America nie Phila, w sensie chcialbym Union ale raczej maja niewielkie szanse po 1 meczu u siebie

2

0

@FcPortoFan1999 w sumie to nawet ciekawie wyszlo ze Dima to Fed lat 90tych

To jak BIG3 lat 90 tych do tego lat 80 tych

0

@ArterkHD Zverev to nawet powąchał
Miał potężnego chokea w 2020 na us open
W 2022 1/2 RG to gral swietny mecz z Rafa ale choke w 1 secie i kontuzja
Final RG 2024 - mial 2-1 z Alcarazem

AO - mial final, mial 2x 1/2 przegrane w 5 setach

Dima to chyba najblizej to ao 2017 i przegrana 1/2 w 5 setach na Rafe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?