mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos no rzut karny był
3
@Culer9002 ma raptem jedynie średnią blisko gola na mecz w swojej karierze w LM
7
Wprawdzie City poleciało z Realem w zeszłym sezonie, ale za to poleci również w białymi w tym sezonie.
2
Tylko Arsenal wielkiego trenera Artety jest w stanie zatrzymac Maszyne Arbeloi
@Kessie @Eklerek @Czajka90 @Popitek12 @ViscaelBarca2007
4
Mistrz Świata, Enzo Fernandez dzisiaj z asystą i golem!
@Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Popitek12 @Messibestplayerintheworld @Lanosss @Tollusiek
0
@Frimpong @Popitek12 Popisiak uwielbia tego ballera
1
@Frimpong i @macio_944 dobrze na tym wychodzi, szybko odzyskuje swoie dlugi pomnożone o solidne odsetki
0
@JordiAlbion bardziej my albo Glimt
1
@FcPortoFan1999 nie no xd
1
@FCB_dimiC Macarena Wing - trust the process @Kessie@Eklerek
0
@Encore w Australii róznica byla mniejsza bo Ferrari zrobilo Grande
Ale Chiny inny tor - ale te dlugie proste to wlasnie
0
@FcPortoFan1999 walka bedzie walka
2
Ferrari przywozi swoje nowatorskie tylne skrzydlo do Chin
@Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Chaoss
0
@FcPortoFan1999 od lat 22-23 oddalil sie od kolejnych finalów szlemow ale dzisiaj bedzie walka
0
@FcPortoFan1999a jakbys sie przeprowadzil to ile kotow wezmiesz ze soba?
0
@FcPortoFan1999 jakby Ruudzik to wygral, to mialby szlema i bylby numerem 1, nie moglby byc juz jezdzcem
3
@Kessie haha dokladnie
Arteta prowadzi po kolejne triumfy, psy szczekaja a karawana jedzie dalej
@ViscaelBarca2007 wczoraj Alvarez, dzisiaj koncert Arsenalu Artety
4
@blakkudium i co wykazal VAR Orlenowski? @Luciano99 @Kessie @Frimpong
0
@FcPortoFan1999 a o jakich przeprowadzkach myslales Oski?
0
@FcPortoFan1999 zgadza sie, staneli w szranki po tytul i po numer 1 na swiecie
0
@FcPortoFan1999 najpierw mamy mecz finalistow us open 2022 to walka
A potem wiemy ze Norrie to niewygodny rywal dla Garfii. Oststnio go ogral w Paryzu
1
@tbas jednak IW to IW tutaj min 1/2 to robi a moze jakis wiekszy przelom
Dzisiaj 1 serwis siedzial swietnie
3
Cameron Norrie rywalem kogos z pary Alcaraz Garfia / Ruud w 1/4 IW
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @Giwera
8
Iga najlepszy mecz od dawna
W 1/4 zagra ze Svitolina albo Siniakovą
Jak powtórzy taka gre to 1/2 bedzie
@adi7adi8 @tbas @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @agaFCB @Kessie @Lionel_Messi10
1
@FcPortoFan1999 tak moze byc, i ona w IW to ponizej 1/2 nie zwykla schodzic
0
@FcPortoFan1999 jest forma Oski, obudzila się
Wole Svitoline niz np Andreeva (gdyby byla jak rok temu) ale w ogole najlepiej jakby Siniakova byla w 1/4
1
@FcPortoFan1999 Iga lubi IW, z taka gra to idzie po final
1
@FcPortoFan1999 Igulec pewnie idzie po wina dzisiaj
IW to jej turniej
4
Igulec bardzo solidnie w 1 secie
Na razie swietnie dziala 1 podanie, z takim serwisem to nie jest do ruszenia
@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @tbas @adi7adi8
3
@allien18 juz Oski @FcPortoFan1999 wyjasnil