2

@AmigoBlancos no rzut karny był

3

@Culer9002 ma raptem jedynie średnią blisko gola na mecz w swojej karierze w LM

7

Wprawdzie City poleciało z Realem w zeszłym sezonie, ale za to poleci również w białymi w tym sezonie.

2

Tylko Arsenal wielkiego trenera Artety jest w stanie zatrzymac Maszyne Arbeloi

@Kessie @Eklerek @Czajka90 @Popitek12 @ViscaelBarca2007

4

Mistrz Świata, Enzo Fernandez dzisiaj z asystą i golem!

@Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Popitek12 @Messibestplayerintheworld @Lanosss @Tollusiek

0

@Frimpong @Popitek12 Popisiak uwielbia tego ballera

1

@Frimpong i @macio_944 dobrze na tym wychodzi, szybko odzyskuje swoie dlugi pomnożone o solidne odsetki

0

@JordiAlbion bardziej my albo Glimt

1

@FcPortoFan1999 nie no xd

1

@FCB_dimiC Macarena Wing - trust the process @Kessie@Eklerek

0

@Encore w Australii róznica byla mniejsza bo Ferrari zrobilo Grande

Ale Chiny inny tor - ale te dlugie proste to wlasnie

0

@FcPortoFan1999 walka bedzie walka

2

Ferrari przywozi swoje nowatorskie tylne skrzydlo do Chin

@Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Chaoss

0

@FcPortoFan1999 od lat 22-23 oddalil sie od kolejnych finalów szlemow ale dzisiaj bedzie walka

0

@FcPortoFan1999a jakbys sie przeprowadzil to ile kotow wezmiesz ze soba?

0

@FcPortoFan1999 jakby Ruudzik to wygral, to mialby szlema i bylby numerem 1, nie moglby byc juz jezdzcem

3

@Kessie haha dokladnie

Arteta prowadzi po kolejne triumfy, psy szczekaja a karawana jedzie dalej

@ViscaelBarca2007 wczoraj Alvarez, dzisiaj koncert Arsenalu Artety

4

@blakkudium i co wykazal VAR Orlenowski? @Luciano99 @Kessie @Frimpong

0

@FcPortoFan1999 a o jakich przeprowadzkach myslales Oski?

0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, staneli w szranki po tytul i po numer 1 na swiecie

0

@FcPortoFan1999 najpierw mamy mecz finalistow us open 2022 to walka

A potem wiemy ze Norrie to niewygodny rywal dla Garfii. Oststnio go ogral w Paryzu

1

@tbas jednak IW to IW tutaj min 1/2 to robi a moze jakis wiekszy przelom

Dzisiaj 1 serwis siedzial swietnie

3

Cameron Norrie rywalem kogos z pary Alcaraz Garfia / Ruud w 1/4 IW

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @Giwera

8

Iga najlepszy mecz od dawna
W 1/4 zagra ze Svitolina albo Siniakovą

Jak powtórzy taka gre to 1/2 bedzie

@adi7adi8 @tbas @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @agaFCB @Kessie @Lionel_Messi10

1

@FcPortoFan1999 tak moze byc, i ona w IW to ponizej 1/2 nie zwykla schodzic

0

@FcPortoFan1999 jest forma Oski, obudzila się

Wole Svitoline niz np Andreeva (gdyby byla jak rok temu) ale w ogole najlepiej jakby Siniakova byla w 1/4

1

@FcPortoFan1999 Iga lubi IW, z taka gra to idzie po final

1

@FcPortoFan1999 Igulec pewnie idzie po wina dzisiaj

IW to jej turniej

4

Igulec bardzo solidnie w 1 secie

Na razie swietnie dziala 1 podanie, z takim serwisem to nie jest do ruszenia

@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @tbas @adi7adi8

3

@allien18 juz Oski @FcPortoFan1999 wyjasnil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?