0

@Encore czyli biali w 1/4

Katastrofa musialaby sie bialym zdarzyc

0

@Encore tym który strzelił z ujemnego xG?

1

@Kessie imponująca liczba punktów

@FcPortoFan1999 w Ekstraklasie widziales tyle pkt?

@Czajka90 @Popitek12

0

@michal26 ale to co ma Abramowicz do tego?

1

@Dieselzor kiedy Real stracil taka przewage i odpadl?

0

@Barcanajlepszyteam dlatego chyba w ogole niepotrzebnie wrzucac takie zdjecie

Ale tez raczej nie ma zadnego powodu sadzic ze to Abramowicz to wrzucala

Ale ten kto to zrobil (jesli to nie Iga) to raczej slabe

2

@Encore Tsitsipas gotuje na Xie

@FcPortoFan1999 Oski Duma?

1

@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popiczar za 17 zdał

0

@arasz1819 Real nie zwykl marnowac takiej przewagi z 1 meczu araszu

5

@michal26 Potezny Bayern chcialby chociaz 1 bramkarza

@blakkudium @Lanosss @escarabajo @Comentateiro

2

@Comentateiro powinnismy grajac u siebie swoje zrobic
Na pewno stworzymy wiecej okazji - pozostaje je tylko zamienic na bramkę

0

@NeroTFP1 stop that Oski @FcPortoFan1999

3

@Kessie @Popitek12 Popsik ogladasz w koszulce Gyokeresa?

0

@FcPortoFan1999 szansa na rewanz dla Potrójnego H

1

@agaFCB taaa, na Belluciego i to dosc wyraźnie

3

@agaFCB podobno @Kessie maczal w tym palce

1

Stan Moody coraz mocniej gotuje w świecie snookera
Ogromny talent

@Giwera

6

Iga Świątek ma znacznie przyjemniejszą drabinkę w Miami niż w IW

2r Linette / Gracheva
3r Eala / Siegemund
4r Muchova / Tauson
1/4 Andreeva / Mboko
1/2 Gauff / Anisimova / Bencic / Noskova

Saba i Ryba po jednej stronie drabinki

@Encore @barcelonaLM @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @BojanKriKicz @Bocheno1

3

Hubert Hurkacz w 1 rundzie w Miami stanie przed szansą na rewanż z zawodnikiem który zaskoczył go na Australian Open - Ethan Quinn
@Encore @barcelonaLM @BojanKriKicz @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @agaFCB

1

@agaFCB swoja droga co do losowan, to pewnie jak przyjdzie mączka to zacznie dostawac samych speców od mączki

0

@FcPortoFan1999 do kiedy?

1

@FcPortoFan1999 mączka i trawa to nie jego bajka

Ale na US Open w takiej formie bylby potencjalnym faworytem nawet do wygrania a jak nie to final, 1/2 mozliwe ale do us open to sie wiele moze wydarzyc

0

@FcPortoFan1999 chyba az tak czeska klątwa nie uderzy

1

@FcPortoFan1999 teraz 2 zmiana?

0

@FcPortoFan1999 złóż

0

@FcPortoFan1999 @agaFCB wiadomo za kim jestem

Tyle energii co ja nikt nie wklada w to zeby Oski nie odpala swoich siedleckich vodoo

1

@FcPortoFan1999 nie, z jednej strony wolalbym takie starcie troche dalej w turnieju, a z drugiej strony zapowiada sie meczycho

2

@FcPortoFan1999 Berdych chyba faktycznie mial tylko 1 mastersa

3

0

@agaFCB
Sinner może zgarnąc swoje pierwsze sunshine double, a to spore osiągnięcie - mało kto to wygrał - u Panów 7 graczy

Ale ten meczyk z Fonseca to może być potężne starcie

Fonseca pograł na Sinnera, a teraz będzie szansa na Garfię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?