mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore czyli biali w 1/4
Katastrofa musialaby sie bialym zdarzyc
0
@Encore tym który strzelił z ujemnego xG?
1
@Kessie imponująca liczba punktów
@FcPortoFan1999 w Ekstraklasie widziales tyle pkt?
@Czajka90 @Popitek12
0
@michal26 ale to co ma Abramowicz do tego?
1
@Dieselzor kiedy Real stracil taka przewage i odpadl?
0
@Barcanajlepszyteam dlatego chyba w ogole niepotrzebnie wrzucac takie zdjecie
Ale tez raczej nie ma zadnego powodu sadzic ze to Abramowicz to wrzucala
Ale ten kto to zrobil (jesli to nie Iga) to raczej slabe
2
@Encore Tsitsipas gotuje na Xie
@FcPortoFan1999 Oski Duma?
1
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popiczar za 17 zdał
0
@arasz1819 Real nie zwykl marnowac takiej przewagi z 1 meczu araszu
5
@michal26 Potezny Bayern chcialby chociaz 1 bramkarza
@blakkudium @Lanosss @escarabajo @Comentateiro
2
@Comentateiro powinnismy grajac u siebie swoje zrobic
Na pewno stworzymy wiecej okazji - pozostaje je tylko zamienic na bramkę
0
@NeroTFP1 stop that Oski @FcPortoFan1999
3
@Kessie @Popitek12 Popsik ogladasz w koszulce Gyokeresa?
0
@FcPortoFan1999 szansa na rewanz dla Potrójnego H
1
@agaFCB taaa, na Belluciego i to dosc wyraźnie
3
@agaFCB podobno @Kessie maczal w tym palce
1
Stan Moody coraz mocniej gotuje w świecie snookera
Ogromny talent
@Giwera
6
Iga Świątek ma znacznie przyjemniejszą drabinkę w Miami niż w IW
2r Linette / Gracheva
3r Eala / Siegemund
4r Muchova / Tauson
1/4 Andreeva / Mboko
1/2 Gauff / Anisimova / Bencic / Noskova
Saba i Ryba po jednej stronie drabinki
@Encore @barcelonaLM @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @BojanKriKicz @Bocheno1
3
Hubert Hurkacz w 1 rundzie w Miami stanie przed szansą na rewanż z zawodnikiem który zaskoczył go na Australian Open - Ethan Quinn
@Encore @barcelonaLM @BojanKriKicz @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @agaFCB
1
@agaFCB swoja droga co do losowan, to pewnie jak przyjdzie mączka to zacznie dostawac samych speców od mączki
0
@FcPortoFan1999 do kiedy?
1
@FcPortoFan1999 mączka i trawa to nie jego bajka
Ale na US Open w takiej formie bylby potencjalnym faworytem nawet do wygrania a jak nie to final, 1/2 mozliwe ale do us open to sie wiele moze wydarzyc
0
@FcPortoFan1999 chyba az tak czeska klątwa nie uderzy
1
@FcPortoFan1999 teraz 2 zmiana?
0
@FcPortoFan1999 złóż
0
@FcPortoFan1999 @agaFCB wiadomo za kim jestem
Tyle energii co ja nikt nie wklada w to zeby Oski nie odpala swoich siedleckich vodoo
1
@FcPortoFan1999 nie, z jednej strony wolalbym takie starcie troche dalej w turnieju, a z drugiej strony zapowiada sie meczycho
2
@FcPortoFan1999 Berdych chyba faktycznie mial tylko 1 mastersa
3
Tytułu z Miami broni Jakub Mensik
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@agaFCB
Sinner może zgarnąc swoje pierwsze sunshine double, a to spore osiągnięcie - mało kto to wygrał - u Panów 7 graczy
Ale ten meczyk z Fonseca to może być potężne starcie
Fonseca pograł na Sinnera, a teraz będzie szansa na Garfię