mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nawet Formula 1 wie że to lepiej brzmi niż obecne jednostki xd
@Encore @barcelonaLM @Eklerek @Popitek12 @Kessie @Chaoss
0
@FcPortoFan1999 o czyli skoro wiesz, ze nie zagra, to wiesz, jak silny jest Jannik, a wiec nie jest w kryzysie - niezle
0
@FcPortoFan1999 ale masz koty i buraki cukrowe?
0
@FcPortoFan1999 a Sasze?
1
@FcPortoFan1999 Ty, nawet byles raz na wyborach Oski
1
@FcPortoFan1999 kto u Was grasuje?
1
@FcPortoFan1999 a Siedlce?
3
@FcPortoFan1999 Ty Oski tez jestes mocno polityczny
1
@Encore pewien młody Brazylijczyk ma potencjał
0
@FcPortoFan1999 wlasnie Rinderknech pokazal ze nie xd
I Ruudzik wczoraj tiebreak Oski
0
@FcPortoFan1999 nie znam zadnego robota Carlitosa
0
@FcPortoFan1999 Rinderknech mial seta i breaka
Zwróc uwage ze spinaja sie na Garfie
A Sinner potrafi gotowac
0
@FcPortoFan1999 pokazal ze nie robot
0
@FcPortoFan1999 Carlitos akurat poszedl w tenisa Oski
0
@FcPortoFan1999 spokojnie Oski
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj nie odpadnie, z Sasza zobaczymy
Garfia ma swoje tematy w drabince, ostatni poza Sinnerem rywal który go pokonał przed nim, a potem może być obrońca tytułu albo wracajacy do formy Med
0
@FcPortoFan1999 moze przegrać
0
@FcPortoFan1999 przegrał finał Oski, factos
0
@FcPortoFan1999 zmienia, ale też może wygrać
1
@FcPortoFan1999 nie jest, idzie do przodu w IW
Dzisiaj Tien na tapecie
1
@Seledynowy i z tych 2 tragicznych zrobilismy 2 pozytywne wyniki
5
@Popitek12 obok Ciebie siedzi @ViscaelBarca2007 i saczycie reddsy malina
1
@FcPortoFan1999 przeciez The Nuke tez zna xd
0
@FcPortoFan1999 nie jest w kryzysie
1
@Giwera jesli dojdzie do takiego finalu to wszystko jest mozliwe i dyspozycja dnia zdecyduje
0
@FcPortoFan1999 moze wygrac, dzisiaj bedzie gral na Tiena
1
@FcPortoFan1999 ma wiele tytułów Oski i jak widzisz ma 34 winy z rzedu w turniejach rankingowych
3
Sinner jak wygrałby IW to zostanie trzecim po Federerze i Djokovicu który wygrał wszystkie 6 mastersów na hardzie.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek @Giwera
1
@Popitek12 a @Popitek12 Popsiak na IW komu kibicujemy?
@FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM
1
@Giwera uu Oski @FcPortoFan1999 jednak fan robota