3

Nawet Formula 1 wie że to lepiej brzmi niż obecne jednostki xd



@Encore @barcelonaLM @Eklerek @Popitek12 @Kessie @Chaoss

0

@FcPortoFan1999 o czyli skoro wiesz, ze nie zagra, to wiesz, jak silny jest Jannik, a wiec nie jest w kryzysie - niezle

0

@FcPortoFan1999 ale masz koty i buraki cukrowe?

0

@FcPortoFan1999 a Sasze?

1

@FcPortoFan1999 Ty, nawet byles raz na wyborach Oski

1

@FcPortoFan1999 kto u Was grasuje?

1

@FcPortoFan1999 a Siedlce?

3

@FcPortoFan1999 Ty Oski tez jestes mocno polityczny

1

@Encore pewien młody Brazylijczyk ma potencjał

0

@FcPortoFan1999 wlasnie Rinderknech pokazal ze nie xd

I Ruudzik wczoraj tiebreak Oski

0

@FcPortoFan1999 nie znam zadnego robota Carlitosa

0

@FcPortoFan1999 Rinderknech mial seta i breaka

Zwróc uwage ze spinaja sie na Garfie

A Sinner potrafi gotowac

0

@FcPortoFan1999 pokazal ze nie robot

0

@FcPortoFan1999 Carlitos akurat poszedl w tenisa Oski

0

@FcPortoFan1999 spokojnie Oski

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj nie odpadnie, z Sasza zobaczymy

Garfia ma swoje tematy w drabince, ostatni poza Sinnerem rywal który go pokonał przed nim, a potem może być obrońca tytułu albo wracajacy do formy Med

0

@FcPortoFan1999 moze przegrać

0

@FcPortoFan1999 przegrał finał Oski, factos

0

@FcPortoFan1999 zmienia, ale też może wygrać

1

@FcPortoFan1999 nie jest, idzie do przodu w IW

Dzisiaj Tien na tapecie

1

@Seledynowy i z tych 2 tragicznych zrobilismy 2 pozytywne wyniki

5

@Popitek12 obok Ciebie siedzi @ViscaelBarca2007 i saczycie reddsy malina

1

@FcPortoFan1999 przeciez The Nuke tez zna xd

0

@FcPortoFan1999 nie jest w kryzysie

1

@Giwera jesli dojdzie do takiego finalu to wszystko jest mozliwe i dyspozycja dnia zdecyduje

0

@FcPortoFan1999 moze wygrac, dzisiaj bedzie gral na Tiena

1

@FcPortoFan1999 ma wiele tytułów Oski i jak widzisz ma 34 winy z rzedu w turniejach rankingowych

3

Sinner jak wygrałby IW to zostanie trzecim po Federerze i Djokovicu który wygrał wszystkie 6 mastersów na hardzie.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek @Giwera

1

@Popitek12 a @Popitek12 Popsiak na IW komu kibicujemy?

@FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM

1

@Giwera uu Oski @FcPortoFan1999 jednak fan robota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?