mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Adran360 *Mistrza Świata Nahuela Moliny
0
@FcPortoFan1999 mala szansa
0
@kanver_ pisalem, raczej Lewy moze byc spokojny
0
@FcPortoFan1999 ogladasz czasami z sasiadem Ekstraklase lub MLS?
0
@FcPortoFan1999 do czego bedzies owies używał?
1
@FcPortoFan1999 nosisz Oski takie torebki czasami?
1
@barcelonaLM Serb najlepsza seria 33 to ta z 2011
4
@Lionel_Messi10 Messi nigdy nie strzelił gola w Charlotte, wiec szansa na odblokowanie kolejnego mikro questa
@Popitek12 @Kessie @Lanosss @Tollusiek @PatrychoO
2
@MichuZ44 A ze wrócilismy do ery silnikowej to ta jednostka jest ważniejsza
0
@Encore Bruno poprowadzi?
1
@FcPortoFan1999 a jaka marże miales na truskawkach?
1
@Chaoss na pewno duzo bardziej ikoniczne kwale
Jedziesz Toro Rosso, mokre warunki - dzisiaj Kimi tez dostal pomoc, bo jednak Russell nie miał tego jednego kółka wiec wazniejsze bylo zeby ustawic sie w 1 rzedzie czy nawet w 2 niz zrobic blad i byc 10
Szczegolnie ze przy tych startach w obecnej f1 to miejsce na starcie nie wazy az tyle ile wlasnie start
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski tutaj za kim jestes?
1
@FcPortoFan1999 Oski czy Siedlce to Mały Paryż?
2
@Ilka od niepamiętnych czasow ten kto mial na start najszybszy bolid bral tytuł
Ok, w 2024 Mclaren mial najszybszy bolid od jakiegos 5-6 wyscigu i wzial kontruktorke ale Max na tych 5-6 wyscigach zbudowal odpowiednia przewage i to Max plus na start mial najszybszy bolid
W 2022 Ferrari i Red Bull byly bliskie sobie wiec tam nie mozna bylo powiedziec
A w 2014 jak Merc zrobil silnik to mielismy dominacje nie 1 wyscig a 7 lat ;), na pewno nie jest jak w 2014 bo tamta przewaga byla kosmosem ale jest wyrazna
3
Halo?! Czy ktoś może potwiedzić czy jutrzejszy dzień to 15 marca?
To znaczy dzien po 14 marca ale przed 16 marca?
2
@Ilka w pojedynczym tak, bo wypadki etc ale na dluzsza mete to nie przeskoczysz tej różnicy
Chyba ze zmiana odnosnie kwestii testowania jednostek w czerwcu cos zmieni
Plus widzimy i w Australii i Chinach czyli rozne tory wyrazna przewage Merca
2
@FCB_dimiC bo po raz pierwszy robili jednostke do F1 vs rywale którzy mieli duzo wieksze doświadczenie a w tym sporcie a to sporo zmienia
Plus od dlugiego czasu byly przecieki jak komu idzie, wiec to tez wiele mowilo - kto np naciskal na zmiany w regulacjach zeby byly
0
@michal26 to bylo jasne ze Red Bull niczego nie wyczaruje a Merc i Ferrari beda miec przewage do nowych regulacji
2
Antonelli najmlodszym zdobywca Pole Position
Dotychczas najmłodszy byl Sebastian Vettel i jego Pole Position na Monzy w Toro Rosso. (Lekko ponad 21 lat)
Antonelli kilka miesiecy przed 20 urodzinami zostanie nowym rekordzista
0
@Ilka i widzimy jaka Merc ma przewage
0
@Ilka na ten moment to niewiele zmienia
0
Antonelli z szansa na zostanie najmlodszym zdobywca Pole Position
0
@Azi Red Bull mocno przejął ekipe z dawnej Hondy - wiec tez debiut ale z doswiadczeniem osob ktore robily silniki w f1
0
@MichuZ44 i tak Ferrari wyjedzie na czoło po pierwszych zakrętach
To bez znaczenia czy będa 1-2, czy 2-3, czy 3-4
0
@Azi chodzi o silnik
0
@Azi @FcPortoFan1999 Oski zadowolony?
0
@FCB_dimiC znaczy na pewno Ferrari ma ten plus przygotowania do startów i to widzimy i to akurat jest tez ewidentnie przewaga auta
Na razie w tej formule trudno okreslic gdzie wchodza skille kierowcow przez to ze wiele zalezy od wykorzystywania baterii
A Russell nie jest taki slaby
1
@FcPortoFan1999 Saba lubi przegrywac finaly Oski
0
@FcPortoFan1999 komukolwiek da
A dzisiaj wielkie starcia w 1/2