mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 przesada Jude byl w najlepszej 11 roku - zdecydowanie za nisko
5
@Kessie @Popitek12 Popsiak do meczów Arsenalu Artety wybiera rum
5
@blakkudium brak Neymarito moze sie odbic czkawka
@FcPortoFan1999 @Lanosss
4
@Lanosss a moze zrobili cał zabieg zeby dostac 70k z powrotem od tvnu za udzial w programie
Tzw szachy 4D
0
@Encore Sinner moze upolowac sunshine double
Tez IW jest szybszy niz byl co tez Med potwiedzal i to IW jednak nie lezy Garfii az tak jak z wczesniejsza nawierzchnia
1
Medvedev wrócił do top10 rankingu.
Med z Indian Wells to top5 rankingu powienien być
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
1
@Safrani @FcPortoFan1999 Oski a jaka jest z Siedlec do Iranu najkrótsza droga?
7
Dzisiaj widzialem na ulicy jak @Popitek12 Popczar w Balenciaga zobaczyl na ulicy 100 PLN ale sie nawet nie schylał.
@Encore @blakkudium @Lanosss
3
@Czajka90 @Popitek12 Popister nie prosi, same mu wysylaja
@Kessie potwierdzi, bo mu przesylal
5
@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Oski Ty tez sie zalapales na screena
Duma?
@gumaz @Safrani@Czajka90
0
@FcPortoFan1999 tez to sa kosztowne mecze, wygrac z jednym i potem masz takiego drugiego
Jannik moze zaatakowac swoje pierwsze sunshine double
1
@FcPortoFan1999 Med w bardzo dobrej formie
Wlasciwie teraz w Dubaju i IW Med w swojej topowej formie na HC
W 2 secie mial w tiebreaku 4-0 wiec choke lat 90-tych był ale sama forma i gra silna
Jakby utrzymal w sezonie to na US Open trzeba sie z nim mocno liczyc
Ale pisalem ze Sinner gra bardzo bardzo dobrze a to ze przegral, well w tenisie trudno wygrywac wszystko. On tez wiele meczow wygrywal latwo a byl mocno nieskuteczny szczegolnie na Serba w 1/2
A teraz zgarniecie Iw bylo wazne dla niego bo dzieki temu skompletowal pare kwestii
4
@FcPortoFan1999 „Sinner jest w kryzysie”
Też Sinner wlasnie zostaje dopiero 3 zawodnikiem który skompletował wszystkie 6 mastersów na kortach twardych (dwaj pozostali to Federer i Djokovic)
Do tego Sinner zostaje pierwszym zawodnikiem w historii który wygrywa 2 tytuly masters z rzędu bez straty seta.
Sinner też skompletował wszystkie duze tytuly na kortach twardych (oba szlemy, finalse, komplet hc mastersów)
@Popitek12 @Encore @barcelonaLM@JimMorrisonFCB @Colon @Kessie
0
@FcPortoFan1999 to moze go nie sciagac?
0
@FcPortoFan1999 jak Saba to … to gem 11 to clutch
1
@FcPortoFan1999 czyli tutaj podobnie jak na AO
0
@FcPortoFan1999 ale byloby podobnie, ale teraz sie Saba uratowala
0
@FcPortoFan1999 czy zatem bedzie powtorka z AO?
Tam tez Saba miala breaka ale nie dowiozla w 3
0
@FcPortoFan1999 na razie poczatek sezonu Oski
Mąka kluczowa, bo Iga ma naturalnie ulozona gre na mąke ze swoim westernowym chwytem forehandowym
7
Dzisiejszy wybory są najważniejszymi po 1989
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @blakkudium @Kessie
0
@FcPortoFan1999 serwis byl bardzo pomagajcy w tamtym okresie
Luzno i dobrze grala Iga
0
@FcPortoFan1999 na Wimbledonie i byla drabinka ale wtedy serwis kliknal w turniejach od Bad Homburg do Cinci wlacznie
0
@FcPortoFan1999 te Panie lubią sobie pograć
1
@Kessie ten weekend był pod znakiem pewnej ekipy z Północnego Londynu
0
@Encore duma z kolejnych asyst najlepszego piłkarza PL w tym sezonie?
2
@BojanKriKicz a Oliwer?
0
@tbas Bayern zagra bez bramkarza, 11 w polu na Real
1
@Popitek12 z Totków ciężko się piłkarzy wyciąga Pops
@blakkudium
4
@12Frost12 oo i @ViscaelBarca2007 popiera takie myślenie - i ma fajny awatar
@Popitek12 @blakkudium oznaczam też innych fanów Mistrza Świata
0
@LukaszFan nie nie, pelna zgoda ale bardziej chodzi o timing i cyk hat trick ;)