0

@matirix20 przesada Jude byl w najlepszej 11 roku - zdecydowanie za nisko

5

@Kessie @Popitek12 Popsiak do meczów Arsenalu Artety wybiera rum

5

@blakkudium brak Neymarito moze sie odbic czkawka

@FcPortoFan1999 @Lanosss

4

@Lanosss a moze zrobili cał zabieg zeby dostac 70k z powrotem od tvnu za udzial w programie

Tzw szachy 4D

0

@Encore Sinner moze upolowac sunshine double

Tez IW jest szybszy niz byl co tez Med potwiedzal i to IW jednak nie lezy Garfii az tak jak z wczesniejsza nawierzchnia

1

Medvedev wrócił do top10 rankingu.

Med z Indian Wells to top5 rankingu powienien być

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB

1

@Safrani @FcPortoFan1999 Oski a jaka jest z Siedlec do Iranu najkrótsza droga?

7

Dzisiaj widzialem na ulicy jak @Popitek12 Popczar w Balenciaga zobaczyl na ulicy 100 PLN ale sie nawet nie schylał.

@Encore @blakkudium @Lanosss

3

@Czajka90 @Popitek12 Popister nie prosi, same mu wysylaja

@Kessie potwierdzi, bo mu przesylal

5

@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Oski Ty tez sie zalapales na screena

Duma?

@gumaz @Safrani@Czajka90

0

@FcPortoFan1999 tez to sa kosztowne mecze, wygrac z jednym i potem masz takiego drugiego

Jannik moze zaatakowac swoje pierwsze sunshine double

1

@FcPortoFan1999 Med w bardzo dobrej formie

Wlasciwie teraz w Dubaju i IW Med w swojej topowej formie na HC

W 2 secie mial w tiebreaku 4-0 wiec choke lat 90-tych był ale sama forma i gra silna

Jakby utrzymal w sezonie to na US Open trzeba sie z nim mocno liczyc

Ale pisalem ze Sinner gra bardzo bardzo dobrze a to ze przegral, well w tenisie trudno wygrywac wszystko. On tez wiele meczow wygrywal latwo a byl mocno nieskuteczny szczegolnie na Serba w 1/2

A teraz zgarniecie Iw bylo wazne dla niego bo dzieki temu skompletowal pare kwestii

4

@FcPortoFan1999 „Sinner jest w kryzysie”

Też Sinner wlasnie zostaje dopiero 3 zawodnikiem który skompletował wszystkie 6 mastersów na kortach twardych (dwaj pozostali to Federer i Djokovic)

Do tego Sinner zostaje pierwszym zawodnikiem w historii który wygrywa 2 tytuly masters z rzędu bez straty seta.

Sinner też skompletował wszystkie duze tytuly na kortach twardych (oba szlemy, finalse, komplet hc mastersów)

@Popitek12 @Encore @barcelonaLM@JimMorrisonFCB @Colon @Kessie

0

@FcPortoFan1999 to moze go nie sciagac?

0

@FcPortoFan1999 jak Saba to … to gem 11 to clutch

1

@FcPortoFan1999 czyli tutaj podobnie jak na AO

0

@FcPortoFan1999 ale byloby podobnie, ale teraz sie Saba uratowala

0

@FcPortoFan1999 czy zatem bedzie powtorka z AO?
Tam tez Saba miala breaka ale nie dowiozla w 3

0

@FcPortoFan1999 na razie poczatek sezonu Oski

Mąka kluczowa, bo Iga ma naturalnie ulozona gre na mąke ze swoim westernowym chwytem forehandowym

7

Dzisiejszy wybory są najważniejszymi po 1989

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @blakkudium @Kessie

0

@FcPortoFan1999 serwis byl bardzo pomagajcy w tamtym okresie

Luzno i dobrze grala Iga

0

@FcPortoFan1999 na Wimbledonie i byla drabinka ale wtedy serwis kliknal w turniejach od Bad Homburg do Cinci wlacznie

0

@FcPortoFan1999 te Panie lubią sobie pograć

1

@Kessie ten weekend był pod znakiem pewnej ekipy z Północnego Londynu


0

@Encore duma z kolejnych asyst najlepszego piłkarza PL w tym sezonie?

2

@BojanKriKicz a Oliwer?

0

@tbas Bayern zagra bez bramkarza, 11 w polu na Real

1

@Popitek12 z Totków ciężko się piłkarzy wyciąga Pops

@blakkudium

4

@12Frost12 oo i @ViscaelBarca2007 popiera takie myślenie - i ma fajny awatar

@Popitek12 @blakkudium oznaczam też innych fanów Mistrza Świata

0

@LukaszFan nie nie, pelna zgoda ale bardziej chodzi o timing i cyk hat trick ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?