mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ale tez nie 17 w niedziele
5
@Luciano99 ale @Encore jest wielkim fanem Marianny, to mu wybacz i nie zglaszaj do nocnego moderatora @Kessie
0
@FcPortoFan1999 mecz tysiąclecia nie może taki być
1
@Lionel_Messi10 wyjatkowo wczesnie graja w MLS
0
@FcPortoFan1999 mecz tysiaclecia to Ty szanuj, to juz przebija final mundialu
0
@FcPortoFan1999 Oski tutaj moze byc spore przełamanie
0
@FcPortoFan1999 w sensie że wybiera oral-b
0
@RichardWinters ok, moze chodzilo im o próg 4%
0
@Kgorecki2500 jasne, z perpektywy danej osoby fajnie miec wiele rzeczy blisko
Ale jesli mówimy o ogóle to decyzja może być inna a perspektywa jednostki - tak jak pisalem zasoby nie sa nieskonczone
1
@Ptasior Ferrari jest numer 2 i jeszcze pomaga im topowe starty, zachowanie po restartach i wyglada ze troche lepszy pakiet auro od Merca, ale wciaż tracą
0
@RichardWinters bo osiągi jednostki Ferrari miałyby być poniżej 2% benchmarku w stosunku do Merca (FIA prowadzi tutaj wlasne analizy, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie)
Jak jestes pomiedzy 2-4% off to mozesz zrobic 1 upgrade w 2026 i 1 w 2027, jak roznica wieksza niz 4% to po dwa upgrady
1
@Kgorecki2500 jesli nie zysk stricte w formule ekonomicznej to na pewno zysk w zakresie efektywności zasobów
Ale to oczywiste ze powinni patrzeć, bo zasoby nie są nieskończone.
1
@agaFCB niewygodna ta drabinka Garfii - teraz Korda, potem moze byc Kaczka, w 1/4 Fritz i dopiero w 1/2 rywal na papierze slabszy niz na taka faze
6
Ferrari uważa że Mercedes ukrywa swój pełny potencjał jednostki, żeby nie dać szansy niektórym rywalom na możliwość extra developmentu w tym zakresie
Wydaje sie poza Ferrari pozostali dostana szanse na upgrade
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Chaoss @budel17 @michal26 @MichuZ44 @RafiVeB@Eklerek
0
@FcPortoFan1999 Grek mierzy sie na Filsa z ktorym ma bilans 0-4. Czy dzisiaj przelamie sie?
6
Jannik Sinner jest o krok od pobicia rekordu Novaka Djokovica. Na razie go wyrównał.
Mianowicie chodzi o liczbę setów z rzędu wygraną w turniejach masters.
Djokovic - 24
Sinner - 24
Jak Sinner wygra pierwszego seta z Moutetem to bedzie samodzielnym rekordzistą tutaj
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
1
@FcPortoFan1999 nie no Oski, @Kessie napisal ze to mecz tysiąclecia
1
@escarabajo @Ilka @clyde pracujecie u tego samego buka?
0
Z jezdzców w Miami zostali:
Zverev i Tsitsipas
Quinn wyeliminowal Triple H i Ruudzika
Tabilo ogral Rubiego
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Encore @barcelonaLM
0
@escarabajo Kupmajners mial 2 asysty w meczu 1/4 MS przeciwko Argentynie w 2022
1
@FcPortoFan1999 w finale Euro Hiszpania pokazala dominacje ale ARG z Anglia to moze byc walka - tylko pewnie nie bedzir takiego meczu
1
@Eklerek @MichuZ44 same nieszczescia spadaja na Maxa w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 Hurricane to nie lubi za bardzo trofeow wygrywac, tu pewnie ani LM ani MS nie bedzie
0
@FcPortoFan1999 tak zgadzam sie
Lm akurat w tym roku moze nie dac ZP, MS wazniejsze
0
@Ilka @Faro opinia
0
@FcPortoFan1999 to easy wtedy ZP dla Yamala
2
@FcPortoFan1999 trofea w xG to ważne trofea
2
@Kgorecki2500 oo to jest temat dla @Popitek12
Jak masz patelsona, to @Popitek12 Popsiak zaraz Tobie wyczaruje coś niebywałego
@blakkudium @Lanosss @Kessie
0
@FcPortoFan1999 Pedri nie wygra z Yamalem Oski
0
@FcPortoFan1999 lubisz te zielone stoliki w Afryce?