1

@Kapitan hawk ja dorzucę do tego jeszcze dwa gole nawet, powiedzmy 2 Raphinii

0

@MOLESTA z Atleti pierwszy mecz u siebie gramy

0

@titooB raczej „raz wygrywamy, raz wygrywamy” tak co do zasady

4

Czas na rewanż na Atleti!

Piękna Barca idzie dalej, a psy szczekają

9

"Fartem zremisowaliśmy z tym Newcastle, gra była okropna i mieli mnóstwo okazji a wy tacy optymistyczni. Zobaczymy kto ma rację"

"Jeśli dzisiaj odpadniemy z LM z 9 drużyna PL, to dalej Flick będzie tutaj królem i Panem nietykalnym?"

"Fati to bylby obecnie najlepszy napastnik. Wiele to mówi o Flicku"

o Raphinii

"z Newcastle oddal jak piłki nie umial przyjąć i podac na 5 metrów? Aha wystarczy se pobiegać i juz oddaje serce a wszystko inne na poziomie ekstraklapy i git"

"Ale że Raphinha będzie taki słaby. No nikt się nie spodziewał, oprócz mnie"

Ktoś jest w bardzo wysokiej formie w ostatnich dniach

@ViscaelBarca2007 @NeroTFP1 @Popitek12 @Kessie

6

Ciekawe czy dla Was dalej Flick będzie tutaj królem i Panem nietykalnym?

Haha, kompromitacja Flicka z tym straceniem 2 goli w tym meczu

0

@Bartas1998 Yamal na razie tylko 1 zmarnowany (nie licze tego w serii z Holandia)

0

2

@Luciano99 poza Araujo widzialby FdJ w skladzie ale tam kontuzja dalej

8

Flick kompromitacja z tym wystawieniem Rahpinii zamiast wziac Fatiego na krótkie wypożyczenie

1

@macio_944 wtedy „błedy indywidualne to czesc gry”

1

@macio_944 a juz niektorzy pisali „gra taka sama jak tydzien temu” xd

A 5 minut nie minelo

0

@partymaker powinnismy sobie poradzic

Na papierze mamy tone wiecej jakosci

1

@esem91 a dzisiaj Barca idzie po 1/4

0

@Popitek12 @Encore oznaczam Ciebie

9

@NeroTFP1 bo Monaco wygralo z Barca w fazie ligowej LM 24/25 i tym samym jest lepsza druzyna, proste

1

@gumaz wtedy @Popitek12 Popczik bedzie musial sprzedac swoje mieszkanie na Cyprze

1

@FcPortoFan1999 w Maroko beda wielkie celebracje zwiazane z pucharem?

1

@blakkudium halo?! O co tu chodzi?

Czy zamiast powtarzac karnego Kuby to moze tez dostaniemy walkower z Portugalia po prostu?

1

@michal26 maja maja, ale znamy bialych a jak Baya ma problem z bramkarzem to w to graj Realowi

0

@michal26 ten Bayern bez bramkarzy?

28

@michal26 nie wyjdzie, na co Ty liczysz

4

0

@tbas nie no Iga nie poleci na Magde

5

Real to Real, jak maja 3-0 z 1 meczu to nie odpadają

1

@Ilka Real nie przepuszcza takich przewag

1

@macio_944 wlasnie jak z miazdzenia goli nie ma to w to graj Realowi

0

@Ilka czyli wiadomo ze jak sie marnuje szanse na bialych to nie ma czego szukac

0

@Cvzx czyli wiadomo ze wlasnie zaprzepascili swoja szanse

1

@Kessie w półfinale Barca - Arsenal rozdarte serce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?