mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk ja dorzucę do tego jeszcze dwa gole nawet, powiedzmy 2 Raphinii
0
@MOLESTA z Atleti pierwszy mecz u siebie gramy
0
@titooB raczej „raz wygrywamy, raz wygrywamy” tak co do zasady
4
Czas na rewanż na Atleti!
Piękna Barca idzie dalej, a psy szczekają
9
"Fartem zremisowaliśmy z tym Newcastle, gra była okropna i mieli mnóstwo okazji a wy tacy optymistyczni. Zobaczymy kto ma rację"
"Jeśli dzisiaj odpadniemy z LM z 9 drużyna PL, to dalej Flick będzie tutaj królem i Panem nietykalnym?"
"Fati to bylby obecnie najlepszy napastnik. Wiele to mówi o Flicku"
o Raphinii
"z Newcastle oddal jak piłki nie umial przyjąć i podac na 5 metrów? Aha wystarczy se pobiegać i juz oddaje serce a wszystko inne na poziomie ekstraklapy i git"
"Ale że Raphinha będzie taki słaby. No nikt się nie spodziewał, oprócz mnie"
Ktoś jest w bardzo wysokiej formie w ostatnich dniach
@ViscaelBarca2007 @NeroTFP1 @Popitek12 @Kessie
6
Ciekawe czy dla Was dalej Flick będzie tutaj królem i Panem nietykalnym?
Haha, kompromitacja Flicka z tym straceniem 2 goli w tym meczu
0
@Bartas1998 Yamal na razie tylko 1 zmarnowany (nie licze tego w serii z Holandia)
0
@ViscaelBarca2007 @Faro opinia
2
@Luciano99 poza Araujo widzialby FdJ w skladzie ale tam kontuzja dalej
8
Flick kompromitacja z tym wystawieniem Rahpinii zamiast wziac Fatiego na krótkie wypożyczenie
1
@macio_944 wtedy „błedy indywidualne to czesc gry”
1
@macio_944 a juz niektorzy pisali „gra taka sama jak tydzien temu” xd
A 5 minut nie minelo
0
@partymaker powinnismy sobie poradzic
Na papierze mamy tone wiecej jakosci
1
@esem91 a dzisiaj Barca idzie po 1/4
0
@Popitek12 @Encore oznaczam Ciebie
9
@NeroTFP1 bo Monaco wygralo z Barca w fazie ligowej LM 24/25 i tym samym jest lepsza druzyna, proste
1
@gumaz wtedy @Popitek12 Popczik bedzie musial sprzedac swoje mieszkanie na Cyprze
1
@FcPortoFan1999 w Maroko beda wielkie celebracje zwiazane z pucharem?
1
@blakkudium halo?! O co tu chodzi?
Czy zamiast powtarzac karnego Kuby to moze tez dostaniemy walkower z Portugalia po prostu?
1
@michal26 maja maja, ale znamy bialych a jak Baya ma problem z bramkarzem to w to graj Realowi
0
@michal26 ten Bayern bez bramkarzy?
28
@michal26 nie wyjdzie, na co Ty liczysz
4
Eze klasa
@Popitek12 @Kessie @Czajka90
0
@tbas nie no Iga nie poleci na Magde
5
Real to Real, jak maja 3-0 z 1 meczu to nie odpadają
1
@Ilka Real nie przepuszcza takich przewag
1
@macio_944 wlasnie jak z miazdzenia goli nie ma to w to graj Realowi
0
@Ilka czyli wiadomo ze jak sie marnuje szanse na bialych to nie ma czego szukac
0
@Cvzx czyli wiadomo ze wlasnie zaprzepascili swoja szanse
1
@Kessie w półfinale Barca - Arsenal rozdarte serce?