1

@macio_944 a juz niektorzy pisali „gra taka sama jak tydzien temu” xd

A 5 minut nie minelo

0

@partymaker powinnismy sobie poradzic

Na papierze mamy tone wiecej jakosci

1

@esem91 a dzisiaj Barca idzie po 1/4

0

@Popitek12 @Encore oznaczam Ciebie

9

@NeroTFP1 bo Monaco wygralo z Barca w fazie ligowej LM 24/25 i tym samym jest lepsza druzyna, proste

1

@gumaz wtedy @Popitek12 Popczik bedzie musial sprzedac swoje mieszkanie na Cyprze

1

@FcPortoFan1999 w Maroko beda wielkie celebracje zwiazane z pucharem?

1

@blakkudium halo?! O co tu chodzi?

Czy zamiast powtarzac karnego Kuby to moze tez dostaniemy walkower z Portugalia po prostu?

1

@michal26 maja maja, ale znamy bialych a jak Baya ma problem z bramkarzem to w to graj Realowi

0

@michal26 ten Bayern bez bramkarzy?

28

@michal26 nie wyjdzie, na co Ty liczysz

4

0

@tbas nie no Iga nie poleci na Magde

5

Real to Real, jak maja 3-0 z 1 meczu to nie odpadają

1

@Ilka Real nie przepuszcza takich przewag

1

@macio_944 wlasnie jak z miazdzenia goli nie ma to w to graj Realowi

0

@Ilka czyli wiadomo ze jak sie marnuje szanse na bialych to nie ma czego szukac

0

@Cvzx czyli wiadomo ze wlasnie zaprzepascili swoja szanse

1

@Kessie w półfinale Barca - Arsenal rozdarte serce?

2

@Gaucho Z Liverpoolem zagralismy lepiej niz z Roma

3

@Eklerek @Kessie dla Gyoko obie opcje swietne

Albo rozbic Norwegow to z perspektywy Szweda najwazniejsze

Albo byly klub, ktory zna jak nikt inny i wykorzysta kazda kepke trawy na wyjezdzie zeby zyskac przewage

0

@Encore czyli biali w 1/4

Katastrofa musialaby sie bialym zdarzyc

0

@Encore tym który strzelił z ujemnego xG?

1

@Kessie imponująca liczba punktów

@FcPortoFan1999 w Ekstraklasie widziales tyle pkt?

@Czajka90 @Popitek12

0

@michal26 ale to co ma Abramowicz do tego?

1

@Dieselzor kiedy Real stracil taka przewage i odpadl?

0

@Barcanajlepszyteam dlatego chyba w ogole niepotrzebnie wrzucac takie zdjecie

Ale tez raczej nie ma zadnego powodu sadzic ze to Abramowicz to wrzucala

Ale ten kto to zrobil (jesli to nie Iga) to raczej slabe

2

@Encore Tsitsipas gotuje na Xie

@FcPortoFan1999 Oski Duma?

1

@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popiczar za 17 zdał

0

@arasz1819 Real nie zwykl marnowac takiej przewagi z 1 meczu araszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?