mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 a juz niektorzy pisali „gra taka sama jak tydzien temu” xd
A 5 minut nie minelo
0
@partymaker powinnismy sobie poradzic
Na papierze mamy tone wiecej jakosci
1
@esem91 a dzisiaj Barca idzie po 1/4
0
@Popitek12 @Encore oznaczam Ciebie
9
@NeroTFP1 bo Monaco wygralo z Barca w fazie ligowej LM 24/25 i tym samym jest lepsza druzyna, proste
1
@gumaz wtedy @Popitek12 Popczik bedzie musial sprzedac swoje mieszkanie na Cyprze
1
@FcPortoFan1999 w Maroko beda wielkie celebracje zwiazane z pucharem?
1
@blakkudium halo?! O co tu chodzi?
Czy zamiast powtarzac karnego Kuby to moze tez dostaniemy walkower z Portugalia po prostu?
1
@michal26 maja maja, ale znamy bialych a jak Baya ma problem z bramkarzem to w to graj Realowi
0
@michal26 ten Bayern bez bramkarzy?
28
@michal26 nie wyjdzie, na co Ty liczysz
4
Eze klasa
@Popitek12 @Kessie @Czajka90
0
@tbas nie no Iga nie poleci na Magde
5
Real to Real, jak maja 3-0 z 1 meczu to nie odpadają
1
@Ilka Real nie przepuszcza takich przewag
1
@macio_944 wlasnie jak z miazdzenia goli nie ma to w to graj Realowi
0
@Ilka czyli wiadomo ze jak sie marnuje szanse na bialych to nie ma czego szukac
0
@Cvzx czyli wiadomo ze wlasnie zaprzepascili swoja szanse
1
@Kessie w półfinale Barca - Arsenal rozdarte serce?
2
@Gaucho Z Liverpoolem zagralismy lepiej niz z Roma
3
@Eklerek @Kessie dla Gyoko obie opcje swietne
Albo rozbic Norwegow to z perspektywy Szweda najwazniejsze
Albo byly klub, ktory zna jak nikt inny i wykorzysta kazda kepke trawy na wyjezdzie zeby zyskac przewage
0
@Encore czyli biali w 1/4
Katastrofa musialaby sie bialym zdarzyc
0
@Encore tym który strzelił z ujemnego xG?
1
@Kessie imponująca liczba punktów
@FcPortoFan1999 w Ekstraklasie widziales tyle pkt?
@Czajka90 @Popitek12
0
@michal26 ale to co ma Abramowicz do tego?
1
@Dieselzor kiedy Real stracil taka przewage i odpadl?
0
@Barcanajlepszyteam dlatego chyba w ogole niepotrzebnie wrzucac takie zdjecie
Ale tez raczej nie ma zadnego powodu sadzic ze to Abramowicz to wrzucala
Ale ten kto to zrobil (jesli to nie Iga) to raczej slabe
2
@Encore Tsitsipas gotuje na Xie
@FcPortoFan1999 Oski Duma?
1
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popiczar za 17 zdał
0
@arasz1819 Real nie zwykl marnowac takiej przewagi z 1 meczu araszu