1

@Popitek12 z Totków ciężko się piłkarzy wyciąga Pops

@blakkudium

4

@12Frost12 oo i @ViscaelBarca2007 popiera takie myślenie - i ma fajny awatar

@Popitek12 @blakkudium oznaczam też innych fanów Mistrza Świata

0

@LukaszFan nie nie, pelna zgoda ale bardziej chodzi o timing i cyk hat trick ;)

0

@AlexDark00 to ze Rapha ma slabszy sezon (niz poprzedni) to mnie nie dziwi.

Nawet pisalem wtedy ze wg mnie tego nie powtórzy (zobaczymy, moze za rok sie uda :)), ale moze byc mu ciężko taki peak zrobić

Natomiast bardziej dobry timing wybral - z tym niedawnym wpisem ;)

6

„Ale że Raphinha będzie taki słaby. No nikt się nie spodziewał, oprócz mnie”

@Faro jak zawsze z rigczem

0

@Herato ale za to nie wykorzystal pilki meczowej na wage MŚ

3

0

1

@FcPortoFan1999 swoja droga na razie 3 turniej i w finale nie mamy ani razu Sincaraza

0

@FcPortoFan1999 moga byc komplikacje szczegolnie ze teraz Miami ktore mu srednio idzie po 2022

1

@lucas/catalan nie, patrz @Luciano99 i Konstancja

0

@FcPortoFan1999 na mączce czują się lepiej akurat to są factos

1

Alkohol jest dla silnych ludzi.
Nie pozdrawiam.

0

@FcPortoFan1999 wątpliwe teraz kiedy spadł poziom pewnosci siebie

Zobaczymy jak wejdzie w mąkę

Ale tam też są tacy gracze jak Ruud czy Tsitsipas

1

@Encore w drugim secie nie wykorzystal szansy Garfia a jak rywal gra bardzo dobrze to takie punkty decyduja o meczu

0

@FcPortoFan1999 on ma inna motywacje ale to raczej ciezki temat bo 3 peat nigdy nie zrobil gdziekolwiek

Sinner kompletuje brakujacy hc masters i ma cel o brakujacym szlemie

2

Po IW Sinner może tracić do Garfii już tylko 2 150 pkt

Też tylko, bo wiemy, że on nic nie broni do Rzymu

Garfia broni jeszcze 1 300 pkt, wiec przewaga w praktyce to tylko ok. 800 pkt.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1

0

@FcPortoFan1999 nie byłoby lepiej, bo za chwile moze przeskoczyc go w rankingu. Po IW sporo odrobi

Plus on do Rzymu nic nie broni

0

@FcPortoFan1999 w trakcie ale przed, zadziala sie w finale Pucharu Daviesa jak obronil meczbola z Serbem i potem w 2024 bo to byl potezny WS Sinnera

4

@MichuZ44 dokładnie to Merc w swojej lidze, potem w 2 lidze Ferrari, a w 3 lidze kolejni (choc Mclaren wydaje sie ze jest 3 najszybszym)

0

@FcPortoFan1999 to jeszcze przed metamorfozą Sinnera, w sensie wtedy do niej dochodzilo

Sinner powinien skompletowac pełny zestaw HC mastersów

0

@FcPortoFan1999 kto ostatni wygrał na Sinnera i Alcaraza back to back?

0

@JBgomeS tak naprawdę to SC zagrał idealnie dla Kimiego

To dało mu bufor - raz, że nie miał za sobą Ferrari tylko Colpainto, wiec miał czas na zlapanie przyczepnosci w oponach, kiedy Russell mial Ferrari za sobą i Merc po restartach to ma problemy

0

@FcPortoFan1999 Med pewnie nie zagra drugiego tak dobrego meczu

Plus byl bardzo skuteczny na bp i wybronil 3 gemy w drugim secie

0

Ciekawe czy Russell w szatni rzuci do Hamiltona ze byli szybcy

0

Sainz te 2 pkt to moze byc clutch dla Williamsa

0

@budel17 w tempie jest Merc - Ferrari - Mclaren (z czego Ci ostatni to dzisiaj xd) a potem wlasnie walka Alpine - Haas - Red Bull

0

@FcPortoFan1999 w Miami i tak bedzie mial ciezko

Ostatnio to tam na Goffina odpadl

Ciekawe czy Sinner nie pojdzie po sunshine double

1

Cadillaci z ktorych odpadaja elementy bez kontaktu przy tylu dnfach juz blisko pkt

13 i 14 miejsce ;)

0

@Ptasior slabo to wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?