1

@Chaoss na pewno duzo bardziej ikoniczne kwale

Jedziesz Toro Rosso, mokre warunki - dzisiaj Kimi tez dostal pomoc, bo jednak Russell nie miał tego jednego kółka wiec wazniejsze bylo zeby ustawic sie w 1 rzedzie czy nawet w 2 niz zrobic blad i byc 10

Szczegolnie ze przy tych startach w obecnej f1 to miejsce na starcie nie wazy az tyle ile wlasnie start

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski tutaj za kim jestes?

1

@FcPortoFan1999 Oski czy Siedlce to Mały Paryż?

2

@Ilka od niepamiętnych czasow ten kto mial na start najszybszy bolid bral tytuł

Ok, w 2024 Mclaren mial najszybszy bolid od jakiegos 5-6 wyscigu i wzial kontruktorke ale Max na tych 5-6 wyscigach zbudowal odpowiednia przewage i to Max plus na start mial najszybszy bolid

W 2022 Ferrari i Red Bull byly bliskie sobie wiec tam nie mozna bylo powiedziec

A w 2014 jak Merc zrobil silnik to mielismy dominacje nie 1 wyscig a 7 lat ;), na pewno nie jest jak w 2014 bo tamta przewaga byla kosmosem ale jest wyrazna

3

Halo?! Czy ktoś może potwiedzić czy jutrzejszy dzień to 15 marca?

To znaczy dzien po 14 marca ale przed 16 marca?

2

@Ilka w pojedynczym tak, bo wypadki etc ale na dluzsza mete to nie przeskoczysz tej różnicy

Chyba ze zmiana odnosnie kwestii testowania jednostek w czerwcu cos zmieni

Plus widzimy i w Australii i Chinach czyli rozne tory wyrazna przewage Merca

2

@FCB_dimiC bo po raz pierwszy robili jednostke do F1 vs rywale którzy mieli duzo wieksze doświadczenie a w tym sporcie a to sporo zmienia

Plus od dlugiego czasu byly przecieki jak komu idzie, wiec to tez wiele mowilo - kto np naciskal na zmiany w regulacjach zeby byly

0

@michal26 to bylo jasne ze Red Bull niczego nie wyczaruje a Merc i Ferrari beda miec przewage do nowych regulacji

2

Antonelli najmlodszym zdobywca Pole Position

Dotychczas najmłodszy byl Sebastian Vettel i jego Pole Position na Monzy w Toro Rosso. (Lekko ponad 21 lat)

Antonelli kilka miesiecy przed 20 urodzinami zostanie nowym rekordzista

0

@Ilka i widzimy jaka Merc ma przewage

0

@Ilka na ten moment to niewiele zmienia

0

Antonelli z szansa na zostanie najmlodszym zdobywca Pole Position

0

@Azi Red Bull mocno przejął ekipe z dawnej Hondy - wiec tez debiut ale z doswiadczeniem osob ktore robily silniki w f1

0

@MichuZ44 i tak Ferrari wyjedzie na czoło po pierwszych zakrętach

To bez znaczenia czy będa 1-2, czy 2-3, czy 3-4

0

@Azi chodzi o silnik

0

@Azi @FcPortoFan1999 Oski zadowolony?

0

@FCB_dimiC znaczy na pewno Ferrari ma ten plus przygotowania do startów i to widzimy i to akurat jest tez ewidentnie przewaga auta

Na razie w tej formule trudno okreslic gdzie wchodza skille kierowcow przez to ze wiele zalezy od wykorzystywania baterii

A Russell nie jest taki slaby

1

@FcPortoFan1999 Saba lubi przegrywac finaly Oski

0

@FcPortoFan1999 komukolwiek da

A dzisiaj wielkie starcia w 1/2

1

Czyli teraz kwale dla odmiany wygrywa Merc, a po starcie i pierwszych zakrętach Ferrari na czele, a potem Russell wraca na 1 miejsce?

@Popitek12 @Kessie

0

@PaPo widzielismy przed SC jaka byla przewaga Russella

0

@Chaoss zobaczymy, sa totalnei nigdzie a Chiny jednak lepiej oddadza wiecej torów niz Australia ktora jest mocno nietypowa

0

@FcPortoFan1999 Wim Fisette do nich?

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski wypłacales kiedys gotówkę?

0

@FcPortoFan1999 po Miami będzie, ale to już blisko

W Miami była rok temu 1/4, więc i tak dużo nie broni

0

@FcPortoFan1999 teraz będzie mączka, a tam ma przestrzeń do robienia pkt.

@tbas mączka jak będzie tak słaba jak rok temu, to jednak dojdzie do zmian.

11

3

Ciekawe czy Verstappen zaliczy pierwszy sezon w karierze od 2015 kiedy jezdzil w Toro Rosso bez podium.

Dzisiejsza strata z kwali do sprintu to kosmos jak daleko są.

Może jakies deszczowe GP wpadnie i szansa sie pojawi.

@Encore @barcelonaLM @michal26 @Popitek12 @Kessie @Chaoss @budel17

0

@FcPortoFan1999 sprawdz Oski final z Wiednia i napisz ile było setów

0

@FcPortoFan1999 gramy do 2 wygranych, mecze mogą być 3 setowe Oski

Zverev i Med to wiemy, że to nie przelewki, tylko 2/3 BIG3 lat 90tych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?