1

@Kgorecki2500 ten puchar jednomecxowy to najmniejszy problem a przynajmniej jest czyms cos wnoszacym

1

@Kgorecki2500 niepotrzebne przemeczanie to co pisalem, grac 6 kolejek w fazie ligowej, w 1/4 LN grac 1 mecz albo wrocic do 1/2

MS moglyby miec 32 zespoly a Euro 16

Superpuchary krajowe mogly byc byc grane miedzy Mistrzem Kraju i Zwyciezca Pucharu i grane w kraju ale kasa

Finalissima jest fajna bo wnosi cos nowego i to jest tylko jeden mecz, wiec taki swoisty superpuchar ale repek

0

@FcPortoFan1999 to jak w mls Oski

0

@FcPortoFan1999 i swietnie, tera na pewno nie zgarnie sunshine double :/

Znowu miliardy zaczna cierpiec

2

@Kgorecki2500 Liga Narodów to jest troche mniejsze Euro i sporo meczow, jeszcze zrobili teraz z 1/4

Finalissima jest fajna bo niczego nie powtarza i w sumie jest ciekawa walka miedzy dwoma najwazniejszymi kontynentami dla pilki noznej

W przeciwienstwie do granego Pucharu Interkontynetnalnego (dawniej MS) zwyciezca nie jest znany przed meczem

3

@Kgorecki2500 to oficjalny puchar - zwyciezca CA i Euro - lepszy mecz niz wiele innych

Np gramy wiecej spotkan ligowych w LM ktore niczego nie zmieniaja w kontekscie walki o trofeum bo i tak pucharowa decyduje

0

@FcPortoFan1999 to byla tylko 500tka Oski

0

@FcPortoFan1999 wlasnie, jak trzymales sie z dala w AO bylo ok i miliardy nie cierpiały

A jak go ruszyles po US Open to kontuzje, porazki itp

Zostaw go

1

@Czajka90 Oski @FcPortoFan1999 się mocno włącza w tematy Północnego Londynu

0

@FcPortoFan1999 zostaw go Oski

4

0

@FcPortoFan1999 uspokoj sie Oski, jego zostaw

0

@FcPortoFan1999 mozesz pisac o Domenie Prevcu

0

@FcPortoFan1999 mozesz poruszac tematy Phila Taylora

1

@FcPortoFan1999 oj tak, dlatego pewnych tematów nie ruszaj

I nie znam zadnego konika

3

@Bykunn @AmigoBlancos ma dobre czutki

0

@FcPortoFan1999 znikoma

2

@Kessie nie ma lepszego stylu w dzisiejszym futbolu @Arkon

0

@FcPortoFan1999 a przewracanie sie jak mala dziewczynka?

4

@Adran360 *Mistrza Świata Nahuela Moliny

0

@FcPortoFan1999 mala szansa

0

@kanver_ pisalem, raczej Lewy moze byc spokojny

0

@FcPortoFan1999 ogladasz czasami z sasiadem Ekstraklase lub MLS?

0

@FcPortoFan1999 do czego bedzies owies używał?

1

@FcPortoFan1999 nosisz Oski takie torebki czasami?

1

@barcelonaLM Serb najlepsza seria 33 to ta z 2011

4

@Lionel_Messi10 Messi nigdy nie strzelił gola w Charlotte, wiec szansa na odblokowanie kolejnego mikro questa

@Popitek12 @Kessie @Lanosss @Tollusiek @PatrychoO

2

@MichuZ44 A ze wrócilismy do ery silnikowej to ta jednostka jest ważniejsza

0

@Encore Bruno poprowadzi?

1

@FcPortoFan1999 a jaka marże miales na truskawkach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?