mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ten puchar jednomecxowy to najmniejszy problem a przynajmniej jest czyms cos wnoszacym
1
@Kgorecki2500 niepotrzebne przemeczanie to co pisalem, grac 6 kolejek w fazie ligowej, w 1/4 LN grac 1 mecz albo wrocic do 1/2
MS moglyby miec 32 zespoly a Euro 16
Superpuchary krajowe mogly byc byc grane miedzy Mistrzem Kraju i Zwyciezca Pucharu i grane w kraju ale kasa
Finalissima jest fajna bo wnosi cos nowego i to jest tylko jeden mecz, wiec taki swoisty superpuchar ale repek
0
@FcPortoFan1999 to jak w mls Oski
0
@FcPortoFan1999 i swietnie, tera na pewno nie zgarnie sunshine double :/
Znowu miliardy zaczna cierpiec
2
@Kgorecki2500 Liga Narodów to jest troche mniejsze Euro i sporo meczow, jeszcze zrobili teraz z 1/4
Finalissima jest fajna bo niczego nie powtarza i w sumie jest ciekawa walka miedzy dwoma najwazniejszymi kontynentami dla pilki noznej
W przeciwienstwie do granego Pucharu Interkontynetnalnego (dawniej MS) zwyciezca nie jest znany przed meczem
3
@Kgorecki2500 to oficjalny puchar - zwyciezca CA i Euro - lepszy mecz niz wiele innych
Np gramy wiecej spotkan ligowych w LM ktore niczego nie zmieniaja w kontekscie walki o trofeum bo i tak pucharowa decyduje
0
@FcPortoFan1999 to byla tylko 500tka Oski
0
@FcPortoFan1999 wlasnie, jak trzymales sie z dala w AO bylo ok i miliardy nie cierpiały
A jak go ruszyles po US Open to kontuzje, porazki itp
Zostaw go
1
@Czajka90 Oski @FcPortoFan1999 się mocno włącza w tematy Północnego Londynu
0
@FcPortoFan1999 zostaw go Oski
4
Dzisiaj tak?
@Kessie @Popitek12 @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 uspokoj sie Oski, jego zostaw
0
@FcPortoFan1999 mozesz pisac o Domenie Prevcu
0
@FcPortoFan1999 mozesz poruszac tematy Phila Taylora
1
@FcPortoFan1999 oj tak, dlatego pewnych tematów nie ruszaj
I nie znam zadnego konika
3
@Bykunn @AmigoBlancos ma dobre czutki
0
@FcPortoFan1999 znikoma
2
@Kessie nie ma lepszego stylu w dzisiejszym futbolu @Arkon
0
@FcPortoFan1999 a przewracanie sie jak mala dziewczynka?
4
@Adran360 *Mistrza Świata Nahuela Moliny
0
@FcPortoFan1999 mala szansa
0
@kanver_ pisalem, raczej Lewy moze byc spokojny
0
@FcPortoFan1999 ogladasz czasami z sasiadem Ekstraklase lub MLS?
0
@FcPortoFan1999 do czego bedzies owies używał?
1
@FcPortoFan1999 nosisz Oski takie torebki czasami?
1
@barcelonaLM Serb najlepsza seria 33 to ta z 2011
4
@Lionel_Messi10 Messi nigdy nie strzelił gola w Charlotte, wiec szansa na odblokowanie kolejnego mikro questa
@Popitek12 @Kessie @Lanosss @Tollusiek @PatrychoO
2
@MichuZ44 A ze wrócilismy do ery silnikowej to ta jednostka jest ważniejsza
0
@Encore Bruno poprowadzi?
1
@FcPortoFan1999 a jaka marże miales na truskawkach?