0

@Ptasior Hockenheim moglby wrócić

1

@Giwera tak jak najbardziej

Licznik stanął na 34 - i tak 3 najdluzsza seria w historii

4

Ugotował, clutch bramka na 3-2 w doliczonym czasie gry. To jest ten mental



@blakkudium @Kessie @Adran360 @escarabajo

@FcPortoFan1999 do kadry go?

0

@Colon to prawda Colonie

1

@Giwera tak, ale Oski to robi swoje siedleckie vodoo nad Garfią

Carlitos i tak mial juz serie wygranych z rzedu na hard outdoor ze wydawalo sie ze musi sie skonczyc, ale spodziewalem sie ze jednak Sinner to zakonczy bo oni nawzajem lubia swoje serie konczyc

Sinner ma zatem szanse na komplet 6 mastersow hc

1

@FcPortoFan1999 i kolejna Twoja fatalna predykcja

0

Swoja droga Zverev przegral 6 z rzedu mecz na Sinnera

0

@Colon wczesniej Dubaj wygral

2

Wykorzystal Garfia swoje pierwsze szanse

Edit i niestety szybki rebreak Meda
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12

1

@Encore kiedys na Garfie zagral swietnie w 1/2 us open

0

@Encore wyglada ze seria Garfii moze zakonczyc sie dzisiaj - w ogole nie radzi sobie przy podaniu Meda

2

0

@FcPortoFan1999 to było oczywiste po Twojej predykcji - bardzo zła sytuacja Garfii

0

@FcPortoFan1999 fatalna o szybkich i prostych 2 setach

2

@FcPortoFan1999 fatalna predykcja Oskiego znowu

@Encore @agaFCB

2

0

@agaFCB Garfia z Medem maja od 23 grac jesli ten by sie w miare szybko skonczyl

3

Jannik Sinner bierze pierwszego seta łatwo 6-2

Od stanu 2-2 wszystkie gemy dla Włocha

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @JimMorrisonFCB

0

@FcPortoFan1999 break pointy są niebezpieczne Oski

0

@FcPortoFan1999 Sinner łatwo Oski, jest forma, a nie kryzys

3

Sinner z przełamaniem w 1 secie na Zvereva

@FcPortoFan1999 nie ma kryzysos

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10

4

Naserzy pod nieobecność COATA z kolejną wygraną

To jest ten sezon

@Popitek12 @escarabajo @Adran360 @blakkudium @Lanosss @Kessie

0

@FcPortoFan1999 nie, skoncz z tym - Sinneros to moze caly turniej zgarnac

4

@ViscaelBarca2007 fajny awatar

@Popitek12 Popsiak docenia

2

1

@FcPortoFan1999 nie, skoncz z tym

0

@GeneralXavi domowy z Atleti byl swietny, potem dwa trudne wyjazdy z wygrana i remisem

1

@Kgorecki2500 ten puchar jednomecxowy to najmniejszy problem a przynajmniej jest czyms cos wnoszacym

1

@Kgorecki2500 niepotrzebne przemeczanie to co pisalem, grac 6 kolejek w fazie ligowej, w 1/4 LN grac 1 mecz albo wrocic do 1/2

MS moglyby miec 32 zespoly a Euro 16

Superpuchary krajowe mogly byc byc grane miedzy Mistrzem Kraju i Zwyciezca Pucharu i grane w kraju ale kasa

Finalissima jest fajna bo wnosi cos nowego i to jest tylko jeden mecz, wiec taki swoisty superpuchar ale repek

0

@FcPortoFan1999 to jak w mls Oski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?