mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sinner jak wygrałby IW to zostanie trzecim po Federerze i Djokovicu który wygrał wszystkie 6 mastersów na hardzie.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek @Giwera
1
@Popitek12 a @Popitek12 Popsiak na IW komu kibicujemy?
@FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM
1
@Giwera uu Oski @FcPortoFan1999 jednak fan robota
1
@FcPortoFan1999 a jesli The Nuke bedzie dlugo gral to tez go polubisz?
3
Jeden lob w gemie?
Dla niektórych to za mało
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@Encore w 1/4 powalczy na Meda
3
Silny i zdrowy Jack Draper to jest cos pozytywnego dla tenisa swiatowego
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB
4
@Faro nie musze, pamietam jakie odklejki wrzucales w sytuacji kiedy Rapha wnosil dużą wartość do zespołu
1
@Eklerek @Kessie bedziesz tanczyl Macarene?
21
@Faro przecież Ty pisales bzdury o tym gdy grał dobrze i wnosił wiele do zespołu xd
To jak kiedys Flickowi zacznie gorzej isc to przyjdzie @FabianekMrozek i napisze ze modele symulacyjne sie nie mylily
@JimMorrisonFCB
0
@AlexDark00 az tak to nie, ale sie nie popisal
Tam mogl byc tez faul Benzemy
0
@Mow_mi_Douglas przecież to jasne, że nie zdejmie
0
@MichuZ44 można sparafrazować:
"FIA rozważało potencjalne zmiany, ale jako możecie sobie wyobrazić, pewne zespoły które zbudowały silnik możliwe, że nielegalny (semi legalny, w szarej strefie, wiemy o co chodzi) nie chciały tego, co uważam, ż jest trochę głupiutkie."
0
@tbas no, Saba teraz Mboko a potem Noskova / Gibson
1
@agaFCB Norrie to ostatni rywal inny niz Sinner który pokonal Garfię
Skillem Fonseca jest lepszy od Tiena, ale zobaczymy - Sinner moze miec latwiej na Tiena niz Fonsece
11
Iga Świątek - Elena Svitolina w 1/4 IW
Wygrana z meczu w 1/2 zagra albo z aktualna mistrzynią AO Rybakiną albo Pegulą
@Encore @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
1
@Giwera @agaFCB w sumie dla Djokovica ten IW to i tak jego najlepszy IW od 9 lat ;)
Ostatni raz tutaj ponad 4 runde to 2016 rok - wtedy wygrana
4
@Jakchcesz o tak, to byl argument zeby kibicowac bialym z PSG - ze „przeciez i tak zaraz odpadna” xd
I „wstaw nazwisko szkoleniowca Realu” bedzie dłużej w klubie i to swietna wiadomosc dla nas
5
Znamy pary 1/4 5 nogi wielkiego szlema czyli IW 2026:
Carlos Alcaraz Garfia - Cameron Norrie
Danil Medvedev - Jack Draper
Alexander Zverev - Arthur Fils
Jannik Sinner - Lerner Tien
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Giwera @Eklerek
7
Niewiarygodna wymiana Djokovica i Drapera
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon@Giwera
1
@agaFCB tutaj nawet Oski musial oddac ze magik
0
@FcPortoFan1999 byla walka w drugim secie - doszlo do tiebreaka
7
Carlos Alcaraz Garfia pokonuje Caspera Ruuda 6-1, 7-6 i melduje się w 1/4 turnieju w IW.
Tym samym Garfia wyrównuje 4 najlepszy wynik w historii wygranych z rzędu spotkań na kortach hard outdoor - Novaka Djokovica (33)
Przed nim tylko 3:
Connors - 55
Federer - 46
Sampras 34
W 1/4 Carlitos zagra na Camerona Norrie.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon
1
Ruud w drugim secie tez pewny na podaniu i mamy tiebreak
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12
7
@AmigoBlancos tak wtedy Atleti
4
@Luciano99 @Kessie cos tam osiagnal juz taktyka na totka
0
Zgubil w koncu 1 pkt na pierwszym podaniu
I ma 25/26
@Encore
1
@Encore bramkarze z Londynu w tej rundzie LM nie maja dobrego czasu
2
@turhiay w xvi wieku Haaland jednak lepszy
W xvii wieku przewaga Lewego
1
23/23 pierwsze podania wygrane Garfii
Trzeba też powiedziec ze Garfia duży skok na serwisie zrobił w tym względzie
@Encore