0

@Chaoss pewnie tak, a wtedy na dlugich prostych moga dominowac ale zupelnie inne bedzie odzyskiwanie energii wiec moze to cos wplynie

0

Co ten Alcaraz gotuje

Poezja na korcie

@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12

1

@kewin nie, Atleti przejmuje rozstawienie Totków w takiej sytuacji

0

@PatrychoO mimo wszystko i tak z korzystnym wynikiem i w rewanżu powinniśmy ich odprawić

0

@kanver_ z czasem i tak Yamal to porobi

2

Carlitos z podwójnym przełamaniem w 1 secie

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10

2

Jak widzę tą akcję drop&lob w wykonaniu Garfii, to zawsze mam w pamięci co zrobił w decydującym gemie w walce o pierwszy Wimbledon w 5 secie na Serba

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12

1

@Encore dzisiaj gra o wyrównanie najlepszej serii wygranych na kortach twardych outdoor Djokovica.

0

1

@Krzysztof1987 my powinniśmy też dołączyć - u siebie zagramy dużo lepiej

2

@AmigoBlancos no rzut karny był

3

@Culer9002 ma raptem jedynie średnią blisko gola na mecz w swojej karierze w LM

7

Wprawdzie City poleciało z Realem w zeszłym sezonie, ale za to poleci również w białymi w tym sezonie.

2

Tylko Arsenal wielkiego trenera Artety jest w stanie zatrzymac Maszyne Arbeloi

@Kessie @Eklerek @Czajka90 @Popitek12 @ViscaelBarca2007

4

Mistrz Świata, Enzo Fernandez dzisiaj z asystą i golem!

@Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Popitek12 @Messibestplayerintheworld @Lanosss @Tollusiek

0

@Frimpong @Popitek12 Popisiak uwielbia tego ballera

1

@Frimpong i @macio_944 dobrze na tym wychodzi, szybko odzyskuje swoie dlugi pomnożone o solidne odsetki

0

@JordiAlbion bardziej my albo Glimt

1

@FcPortoFan1999 nie no xd

1

@FCB_dimiC Macarena Wing - trust the process @Kessie@Eklerek

0

@Encore w Australii róznica byla mniejsza bo Ferrari zrobilo Grande

Ale Chiny inny tor - ale te dlugie proste to wlasnie

0

@FcPortoFan1999 walka bedzie walka

2

Ferrari przywozi swoje nowatorskie tylne skrzydlo do Chin

@Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Chaoss

0

@FcPortoFan1999 od lat 22-23 oddalil sie od kolejnych finalów szlemow ale dzisiaj bedzie walka

0

@FcPortoFan1999a jakbys sie przeprowadzil to ile kotow wezmiesz ze soba?

0

@FcPortoFan1999 jakby Ruudzik to wygral, to mialby szlema i bylby numerem 1, nie moglby byc juz jezdzcem

3

@Kessie haha dokladnie

Arteta prowadzi po kolejne triumfy, psy szczekaja a karawana jedzie dalej

@ViscaelBarca2007 wczoraj Alvarez, dzisiaj koncert Arsenalu Artety

4

@blakkudium i co wykazal VAR Orlenowski? @Luciano99 @Kessie @Frimpong

0

@FcPortoFan1999 a o jakich przeprowadzkach myslales Oski?

0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, staneli w szranki po tytul i po numer 1 na swiecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?