mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 liczba dryblingów u Yamala nie kłamie kto jest masterem w tym względzie
0
@barcowy1899 Yamal też potężnie gotuje
3
Djokovic / Tsitsipas zaczynają zaraz swój mecz na Vacherot i Rinderknecha
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @agaFCB
0
@agaFCB ciekawe co w meczu Sinner Fonseca, czy Brazylijczyk powalczy
0
@Ilka bardzo dobry
Powinnismy zagrac duzo lepiej i zdominowac Newcastle u siebie
2
@macio_944 Jestesmy wyraznie faworytem do awansu a tutaj przy 0-0 na wyjezdzie taki placz
Nie pamietaja ludzie ze w 1/8 czy 1/4 nawet za Guardioli robilismy remisy i to nie byly jakies woow mecze
1
@ViscaelBarca2007 tak sie wygrywa LM jak to mowią
1
@Kapitan hawk haha, coś w tym było własnie jak zaczął pisać o bzdurach, że mecz u siebie i na wyjeździe to bez różnicy xd
5
Carlos Alcaraz Garfia dostrzega, że rywale często na niego grają ponad swój stan. Rinderknech odpalił blisko 20 winnerów w 1 secie na Garfię.
“I just sometimes get tired [of] playing Roger Federer every round,” Alcaraz said in his post-match press conference. “Sometimes [it] just feels they're playing an insane level.”
World No. 28 Rinderknech struck 17 winners to clinch the opening set against Alcaraz on a tie-break, before the No. 1 player in the PIF ATP Rankings rallied and raised his level further to earn a 6-7(6), 6-3, 6-2 victory.
“If they play that level every match, they should be higher in the ranking," Alcaraz said. "But it is obviously something that concerns me. When I'm just playing, I think about that. All I can do is just accept it, keep it going, trying to do different things in the match.
“Trying to not to let him be aggressive or play his style. Put my style, my tennis, my level into the match and try to turn around the things that way I try to do. But obviously, the first thing is just accept it.”
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 @Kessie
2
Yamal to Yamal, crack nie lubi kończyć meczu z pustym przebiegiem
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie
3
Plan na mecz wykonany - 1-1 z wyjazdu - bardzo dobry wynik
W rewanżu powinniśmy odprawić Newcastle z LM.
1
Yamalinho weźmie los w swoje ręce
Jazda! 1-1!
@Encore @barcelonaLM @Popitek12
1
@Encore 1/2 z Sinnerem może być ciekawa jak dojdzie do takiego starcia
2
Alexander Zverev w 1/4 Indian Wells zagra na Arthura Filsa
Dobra forma obu Panów na start sezonu
Na dole teraz czekamy na wygranego z pary ADF - Tien i hit Sinner - Fonseca
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Kessie @Lionel_Messi10
1
@Chaoss i to dobrze, bo mamy rewanż u siebie, a 1 bramkowa strata jest absolutnie do odrobienia z nawiązką
1
@Bocheno1 1-0 to już nieco gorzej, ale wszystko otwarte
Ale nawet za prime Guardioli, to my często z wyjazdów ze Stuttgartami, Lyonami, itp wywoziliśmy remisy typu 1-1
0
0-0 z wyjazdu w obecnych regulacjach LM to solidny wynik
2
@Ilka dokładnie, remis na wyjeździe w LM, a szczególnie w regulacjach, gdzie bramki na wyjeździe nie mają znaczenia to świetny wynik
0
@Vane efekt jest taki, że czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)
0
@Vane w końcu przegrana 0-4 na wyjeździe i wygrana 3-0 u siebie to przecież to samo xd
4
@blakkudium dublet i asysta, Bro is cooooking!!
0
@Vane jednak jest przewaga
Widać było choćby w PK - z Atleti
5
Stop that Julian Alvarez
@Kessie @Lionel_Messi10 @Sysia11
@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @blakkudium
0
@Vane jednak rewanż gramy u siebie trzeba pamiętać
0
@Eklerek w sumie ciekawe jest to, że wszystkie teamy satelickie to tak bez szału z tym silnikiem Merca
W sensie ewidentnie widać, że Merc lepiej rozumie działanie jednostki, co w sumie ma sens, ale też to u nich nie tylko silnik jest siłą
0
@Eklerek znaczy top speed Ferrari miało lepsze, ale zobaczymy jak będzie z odzyskiwaniem baterii z grubszych hamowań
Choć to też może być siła Ferrari, tutaj to w sumie inny aspekt
Może rzeczywiście w Chinach mają większe szanse, a gorzej w Japonii
0
Bayern i Atleti w 1/4 zatem
1
@Eklerek po Chinach i Japonii to dostaniemy przekrój po różnych typach torów
Tylko to co może martwić, to, że w Chinach Merc może być jeszcze lepszy z uwagi na długie proste
Ale tak, na pewno ta różnica w czasie między Ferrari i Mercem była mniejsza niż to co wyszło na koniec z uwagi na Grande Strategię
1
@blakkudium normalnie takie mecze bramkarzy to wjeżdżały w kluczowe fazy LM na Real - Karius, Ulreich itp
7
Mistrz Świata Julian Alvarez do asysty dokłada gola
@Lanosss @blakkudium @Popitek12 @ViscaelBarca2007