mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn tam chyba chciał być w kontrze do Maxa, albo po prostu może zakładał, że skoro mają jednostkę Merca to na pewno będą w topce i jest okej
A jak jednak widzi, że są za Mercem i Ferrari i pytanie czy nie za Red Bullem też to już nie jest tak wesoło.
8
Leclerc piękny team radio o przyciskach obecnie:
Charles Leclerc radio: "This is like a mushroom in Mario Kart"
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Chaoss @budel17 @michal26 @MichuZ44 @RafiVeB @Pawlik321
0
@MichuZ44 @FcPortoFan1999 Oski Ty nie jestes fanem ligi brazylijskiej?
1
@Giwera Tien tez Sheltona wyrzucil z IW, tez mlody dobry zawodnik
2
@Giwera powoli powoli, ale ma chłopak talent
Pierwszy Brazylijczyk od Rzymu 2024 który wbił do 4 rundy mastersa - i pierwszy w IW od 2012 roku i Bellucciego.
Chłopak ma wciąż 19 lat
Wiadomo ze Sinner bedzie duzym faworytem meczu ale licze na jego dobra grę.
1
@mekston @Giwera @Colon również moze zainteresowani
5
Joao Fonseca gra turniej na skalę jego talentu i wbija do 4 rundy IW.
Dominacja nad Tommym Paulem 6-2, 6-3
Od wrzesnia 2025 ma bilans 7-1 z graczami top30 rankingu.
W 3 rundzie młody Brazylijczyk po raz pierwszy zmierzy się na Jannika Sinnera.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @Bocheno1 @Eklerek @JimMorrisonFCB
0
@FCB_dimiC siła ligi, wysoka jakosc od gory do dołu całej ligi
Nie ma sytuacji ze mamy lige 1/2 druzyn tylko wszyscy mocni
0
@FcPortoFan1999 to jest co innego, bo my mamy h2h niedomkniete i wiecej kolejek
0
@FcPortoFan1999 nie wygląda
0
@FcPortoFan1999 i dlatego wnioski zostały wyciągniète
0
@FcPortoFan1999 raczej nie powtórzy traumy
Do 3x sztuka tez wiec wszystko okej
0
@Criss18Barca to fakt, ponad 60 meczów w DC United - gra w MLS robi swoje
0
@FcPortoFan1999 tylko juz dobra sytuacja a lizboniaki moga sie dalej pogubic
0
@FcPortoFan1999 solidna, bo mecze z Lizboniakami juz za
1
@Czajka90 i @FcPortoFan1999 Oski nawet nie byl oznaczony i jaka szybka reakcja
0
@FcPortoFan1999 Czyli coraz blizej tik tok
0
@FcPortoFan1999 ale i tak solidna przewaga i juz wszystkie mecze z Lizboniakami za Wami?
0
@FcPortoFan1999 ale moze jednak sie skusisz
1
@Piotrek1993 La Liga ratowana przez Barce i Real i Atleti pare nazwisk ma
0
@FcPortoFan1999 przeciez mowiles ze bedzie inaczej
0
@FcPortoFan1999 to drugie oznacza ze ogladasz LM
0
@FcPortoFan1999 nie jest, ida po majstra i gre w LM
2
@Karol145 patelsona?
To @Popitek12 Popciak musi sie wypowiedziec
@blakkudium @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 mowilem ze Polto nie jest w kryzysie
0
@July_6_BcN podobno zwykle zachęcają do pojawiania się
0
@July_6_BcN a Ty wtorki w biurze?
0
@APTAPT potężny upadek fińskich skoków
0
@July_6_BcN to nie można narzekać że nie jest na czas
A owocowe wtorki są?
0
@July_6_BcN a reklamowali benefit dla pracownika że wynagrodzenie wypłacane w terminie?