mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Otaczaja Yamala jak Messiego
Tzw klatka na Yamala
1
@kanver_ 1) 11/12 i 12/13 mial tez role wlasciwie i 9 / flaszywej 9, za nim byli lepsi pomocnicy
2) od 14/15 do 19/20 mielismy Suareza na 9
3) od 17/18 odejscie Neymara tez ograniczyli potencjal ofensywy w kontekscie tego tez na co musieli rywale uważać
4) tez troche wiecej oddawania rzutow karnych, np w 11/12 mial 10/11 karnych ale nie mial sezonu w lidze gdzie mialby > 7, tez byly akcje z oddawaniem karnych itp nawet w jego 14/15
W 12/13 np tylko 4, a w 14/15 Ronaldo mial 10/12, czyli 3x wiecej karnych mial w swoim najlepszym
0
@kanver_ sezon 12/13 szkoda ze tak przerwany u Leo
Bo on tam ominal pare meczów domowych z latwiejszymi rywalami
1
@KrychaFCB mocno schudła trzeba przyznać
0
@agaFCB w ogóle po zeszłorocznej wiośnie spadek formy i tak jak myślałem, że ona tutaj może nie dojść do 1/4 na Igę
3
Zwycięzca meczu Alcaraz Garfia - Ruud zagra w 1/4 IW z wygranym z pary: Norrie / Hijikata
Jeśli dojdzie do starcia Norrie i Alcaraz to w ostatnich latach stoczyli parę ciekawych pojedynków, a z ostatnich 5 spotkań 3 wygrał Norrie, 2 Alcaraz.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10
3
@NeroTFP1 @kanver_ @Popitek12 @Encore @AlexDark00 @4Fabregas4 i inni fani LM
1
@MichuZ44 jeszcze wrzucają info ile to wyprzedzen nie bylo w GP Australii vs rok temu (zostawiac temat tez ze rok temu Australia byla deszczowa) a kiedy dostawali komentarze ze przeciez X wynika tylko z zuzycia baterii na okrążeniu to cenzurowali komentarze
1
Kiedy Twoim Partnerem deblowym jest Crack z Grecji to wszystko jest prostsze
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera
1
@Giwera będzie musiał sprawdzić czy z kostką wszystko ok.
W drugim secie wyglądało jakby cos sie stalo, moze podkręcenie ale dzisiaj będa sprawdzac czy na pewno wszystko ok.
6
Mamy trzeci nalot pszczół w IW
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Giwera @Colon
3
Carlos Alcaraz Garfia pokonuje po ciężkim boju Arthura Rinderknecha 6-7, 6-3, 6-2 i w 4 rundzie IW zagra na Caspera Ruuda.
Pojedynek finalistów US Open 2022 zapowiada się wybornie.
Ostatnim razem grali ze sobą w Tokio i bardzo fajny 3 setowy pojedynek mieliśmy.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10 @Giwera
2
Novak Djokovic - Jack Draper w 4 rundzie IW
Ciekawe jak z przygotowaniem fizycznym Jacka na turniej. Właściwie po urazie i trzeci mecz to może nie był łatwo.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
1
Dla Bublika dobrze ze odpadl De Minaur.
@FcPortoFan1999 @Eklerek @Popitek12 @Encore
1
@FcPortoFan1999 trudna drabinka
Ale na Sakkari rewanz moze wejsc
1
@FcPortoFan1999 ma zamiar zrobic rewanz Oski na lepszych kortach dla niej
0
@FcPortoFan1999 jakby w 3 rundzie byl Triple H to dopiero mialby ciężko
5
Iga Świątek jesli przejdzie Sakkari w 4 rundzie zagra na Muchovą
@Encore @barcelonaLM @adi7adi8 @tbas @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
0
@FcPortoFan1999 nie, wszystkie trofea ważne
1
@agaFCB @Popitek12 Popiczar masz jakieś dobre rady?
1
@FcPortoFan1999 bo na obrazku sa dwie postacie Oski
1
@fart jestem ciekawy czy rzeczywiscie je zdejmie
Ale dziennikarze będą mieć w sumie pożywkę cokolwiek nie zrobi
Zdjęcie to kretynstwo, ale brak zdjęcia to hipokryzja ale moze to i tak nie ma w polityce znaczenia
0
@FcPortoFan1999 to bylo tylko pytanie o kojarzenie tego po lewej
Trzymajmy sie pytania i tematu a nie predykcje
0
@FcPortoFan1999 Oski nie zaczynaj
Teraz gra trudna runde na servbota
1
@FcPortoFan1999 a tego po lewej kojarzysz?
0
@Popitek12 pięnie Popczar wyjasniles wszystkich na argumenty
Majac Alvareza to wszystko byloby prostsze
1
@BezglutenowyPedri no tak, a ktoś twierdzi że są?
Po sezonie 19-20 sam mówił że chciał odejść i była dyskusja prawna o ważności kontraktu - ale to nie znaczy że inne kwestie w kolejnym okresie były ok po stronie Zarządu szczególnie w jaki sposób była prowadzona kampania
0
@Encore dobrze, ze udalo im sie przeniesc z Dubaju do IW
4
Med złota rączka
@FcPortoFan1999 duma z pokolenia lat 90tych?
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie
0
@Azi takie wyniki to będą jak wróci Pan Trener a nie ostrożne granie