0

@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek to sie zdarzylo Oski?

1

@michal26 formula E na sterydach na razie - mysle ze slowa Maxa właściwe

0

@Encore w sumie bez zaskoczeń, Merc juz rok temu byl w tym kontekscie do przodu

0

@FcPortoFan1999 pytanie czy jego kolega z pary nie zawiedzie, czy nie powinien poszukac innego silniejszego partnera

0

@FcPortoFan1999 ale ma lidera i 4 pkt przewagi Polciaków

1

@FcPortoFan1999 wyjaśniło się sporo, bo Grek po prostu tutaj szykował się pod debla z Serbem

0

@FcPortoFan1999 Porto nie jest w kryzysie Oski

1

Zgodnie z klątwą Melbourne jutro Lando powinien mieć DNF. Ciekawe czy to dalej działa

@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Chaoss @Kessie @Popitek12 @Eklerek

1

@FcPortoFan1999 Oski w 3 rundzie IW na Sinnera zagra Shapovalov

Pomyśl kto mógł być na jego miejscu

5

Dzisiaj GOAT pyka w Washingtonie.

Po doradzeniu Trumpowi w temacie Bliskiego Wschodu, czas wrócić do piłeczki

Lionel Messi po raz pierwszy zagra na wyjeździe z DC United

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @Lionel_Messi10 @Adran360 @blakkudium @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek

1

@Bykunn poza startem do wyscigu i mozliwym chaosem to pewnie najciekawsze pytanie

Ile pozycji Max da rade odrobić

1

@Bykunn Australia tez ciezka na wyprzedzanie
Ale akurat jedna kwestia w kontekscie przebijania sie moze pomóc - róznice czasowe miedzy ekipami - na start sa duzo, duzo wieksze niz przed zmiana co zrozumiale

1

@MichuZ44 To co wlasnie sie w q2 zaczelo dziac bylo bardzo dziwne

W sensie mozliwe ze Ferrari jest bliżej Merca niż to co od Q2 widzielismy.

Pytanie teraz czy to jest cos do skorygowania szybko?

W kwietniu za wiele scigania moze nie byc wiec jest troche wiecej czasu

0

@Szmulek raczej nie przy tym torze - w sensie ze 0,8 straty Hadjara na tym torze to bardzo dużo

3 miejsce ok, ale nic wiecej

0

Hamilton z przesiadką z Merca do Ferrari wygląda że tym razem nie trafil tak dobrze jak to gdy zrobil w 2013

1

@Bykunn dziwny wypadek, na koncu prostej zblokowaly sie kola, ale dziwnie to wygladalo

2

Antonelli dzisiaj sporo błędów a i tak luźno wbija w pierwszy rząd

Kosmiczna przewaga Mercedesa na starcie

3

George Russell z Pole Position przed GP Australii!

Obok niego wystartuje Kimi.

Z 2 rzędu: Hadjar i Leclerc

Ja w szoku

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek @Chaoss @michal26 @MichuZ44 @budel17

1

Ferrari lepsze na medach niz softach xd

1

George remember who you are

1

@PaPo na starcie pytanie jak bedzie

1

@Chaoss i mowisz masz, kleja bolid Norrisa ;)

1

@Chaoss Merc widac ze zgodnie z przewidywaniami ugotowal z jednostka

0

@Azi tak tak, przeciez to zartem ;)

1

Bolid Kimiego sie rozpada

0

@Eklerek i ta przewaga ogromna

0

Chyba pechowo dla Bortoleto - wszedl do Q3 ale moze byc to koniec kwali

0

Lindblad w pierwszych swoich kwalach lepszy od Lawsona

0

@Azi jedynie na startach wyglada ze moga miec problemy, ale ta różnica w Q2 kosmos

0

Ten czas Russella w Q2 to zupelnie inna liga

Wygląda że potwierdza sie ze Mercedes przed reszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?