mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek to sie zdarzylo Oski?
1
@michal26 formula E na sterydach na razie - mysle ze slowa Maxa właściwe
0
@Encore w sumie bez zaskoczeń, Merc juz rok temu byl w tym kontekscie do przodu
0
@FcPortoFan1999 pytanie czy jego kolega z pary nie zawiedzie, czy nie powinien poszukac innego silniejszego partnera
0
@FcPortoFan1999 ale ma lidera i 4 pkt przewagi Polciaków
1
@FcPortoFan1999 wyjaśniło się sporo, bo Grek po prostu tutaj szykował się pod debla z Serbem
0
@FcPortoFan1999 Porto nie jest w kryzysie Oski
1
Zgodnie z klątwą Melbourne jutro Lando powinien mieć DNF. Ciekawe czy to dalej działa
@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Chaoss @Kessie @Popitek12 @Eklerek
1
@FcPortoFan1999 Oski w 3 rundzie IW na Sinnera zagra Shapovalov
Pomyśl kto mógł być na jego miejscu
5
Dzisiaj GOAT pyka w Washingtonie.
Po doradzeniu Trumpowi w temacie Bliskiego Wschodu, czas wrócić do piłeczki
Lionel Messi po raz pierwszy zagra na wyjeździe z DC United
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @Lionel_Messi10 @Adran360 @blakkudium @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek
1
@Bykunn poza startem do wyscigu i mozliwym chaosem to pewnie najciekawsze pytanie
Ile pozycji Max da rade odrobić
1
@Bykunn Australia tez ciezka na wyprzedzanie
Ale akurat jedna kwestia w kontekscie przebijania sie moze pomóc - róznice czasowe miedzy ekipami - na start sa duzo, duzo wieksze niz przed zmiana co zrozumiale
1
@MichuZ44 To co wlasnie sie w q2 zaczelo dziac bylo bardzo dziwne
W sensie mozliwe ze Ferrari jest bliżej Merca niż to co od Q2 widzielismy.
Pytanie teraz czy to jest cos do skorygowania szybko?
W kwietniu za wiele scigania moze nie byc wiec jest troche wiecej czasu
0
@Szmulek raczej nie przy tym torze - w sensie ze 0,8 straty Hadjara na tym torze to bardzo dużo
3 miejsce ok, ale nic wiecej
0
Hamilton z przesiadką z Merca do Ferrari wygląda że tym razem nie trafil tak dobrze jak to gdy zrobil w 2013
1
@Bykunn dziwny wypadek, na koncu prostej zblokowaly sie kola, ale dziwnie to wygladalo
2
Antonelli dzisiaj sporo błędów a i tak luźno wbija w pierwszy rząd
Kosmiczna przewaga Mercedesa na starcie
3
George Russell z Pole Position przed GP Australii!
Obok niego wystartuje Kimi.
Z 2 rzędu: Hadjar i Leclerc
Ja w szoku
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek @Chaoss @michal26 @MichuZ44 @budel17
1
Ferrari lepsze na medach niz softach xd
1
George remember who you are
1
@PaPo na starcie pytanie jak bedzie
1
@Chaoss i mowisz masz, kleja bolid Norrisa ;)
1
@Chaoss Merc widac ze zgodnie z przewidywaniami ugotowal z jednostka
0
@Azi tak tak, przeciez to zartem ;)
1
Bolid Kimiego sie rozpada
0
@Eklerek i ta przewaga ogromna
0
Chyba pechowo dla Bortoleto - wszedl do Q3 ale moze byc to koniec kwali
0
Lindblad w pierwszych swoich kwalach lepszy od Lawsona
0
@Azi jedynie na startach wyglada ze moga miec problemy, ale ta różnica w Q2 kosmos
0
Ten czas Russella w Q2 to zupelnie inna liga
Wygląda że potwierdza sie ze Mercedes przed reszta