1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski, Rataj to robot?

4

@blakkudium idzie po to

0

@Encore jakby mial nie grac do konca sezonu to moze nie wygrac

Muriqui traci 5 goli, Yamal 9

Ale mowi sie ze na City maja go postawic

9

3

2

Yamal moze zrobi juz 20+ goli w lidze

Szalenstwo

@tbas @Laminedependencia@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999

8

3

0

@Consigliere to też cecha cracka, a on nie zwykł robić pustych przebiegów - gol lub asysta muszą być

2

Yamal to ma niebywale ułożoną nogę

Młody GOAT

0

@FcPortoFan1999 nie mogliby

0

@FcPortoFan1999 nie no Ruudzik i trawa, to nawet w czasie redemption to za wiele nie zdziała

0

@FcPortoFan1999 zbiera forme na mąkę

0

@FcPortoFan1999 dlatego wziął jednego z najlepszych graczy na świecie - Stefanosa

BTW Ruudzik dzisiaj pewna wygrana

0

@RafiVeB @FcPortoFan1999 Oskiemu by podeszło

0

@FcPortoFan1999 chcą wszystkich ograć

0

@FcPortoFan1999 Tsitsipas bierze wszystkie backhandy w meczu

4

@kubix05 celnie o meczu Mansfield - Arsenal ale te pare godzin to nie przed chwila

@Kessie @Popitek12 @Czajka90

2

Jedna dodatkowa kwestia co do baterii i energii jest słaba w kwalach.

Do tej pory łatwiej było sledzic kto robi rzeczywiscie silne kółko, ale przez kwestie oszczedzania barerii to tak naprawdę czesto po 1/2 sektorze to nic nie można powiedzieć - a jednak jest a moze byla ta magia w kwalach kiedy jest ta zacieta walka o PP i widzimy te sektory na fioletowo

Swoja droga ciekawe jak to bedzie wygladalo w Chinach z prosta tam ;)

@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Kessie @Eklerek @Azi @Popitek12 @Chaoss

0

@FcPortoFan1999 tylko Saudi okej

0

@FcPortoFan1999 to na Saudi i MLS?

1

@kubix05 i Messi na razie jest jedynym który strzelił te 5 goli z gry

0

@FcPortoFan1999 a czekasz na Saudi i MLS a potem IW?

3

@July_6_BcN czyli dzisiaj Barca i Pedri idą w odstawke a wjeżdża wieczór z seansem „Czas seniorów” i okej

@Luciano99 @Kessie

1

@FcPortoFan1999 miał dobre momenty

0

@FcPortoFan1999 czy kiedykolwiek on zawiódł?

Btw ostatnio widzialem ciekawa analize gry Saszy - u niego czesto widac brak agresji (tej pozytywnej) po serwisie - 2, 3 piłka

3

Sasza Zverev potwierdza, że czuje się inaczej w tym roku

"I am very happy with the performance," Zverev said in his on-court interview. "Against Matteo, it is very difficult. I lost the past two matches against him. I have struggled in Indian Wells before, but I feel different this year. Hopefully, it is going to be a different result and it was a good start."

W IW może dojść do potencjalnej 1/2 z Sinnerem.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB

1

@Giwera @FcPortoFan1999 czy Gary to robot?

1

Czy Mansfield - Arsenal można nazwać meczem sezonu czy po prostu najlepszy mecz marca?

@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @FcPortoFan1999

6

Podobno przyczyną wypadku Maxa byl problem z oprogramowaniem, który spowodował nadmierną regenerację.

@Kessie @barcelonaLM @Popitek12 @Encore @michal26 @Eklerek @RafiVeB @Pawlik321 @Chaoss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?