mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 pewnie szlo sporo betow na Barce wiec korekta zwiazana z liczbe betow wchodzi w gre
Za chwile kurs na awans Barcy 1,01
0
@4drian0 nasz ofens jest potężny a Atleti to nie jest żelazna obrona
0
@Trojanek23 a był jakiś atak?
0
@July_6_BcN @Popitek12 Popinho zarabia miedzy 2500 a 3500 tys miesiecznie
A tutaj jest tylko 8-10
1
@AmigoBlancos wlasnie patrzylem na wygrana 3+ bramkami i tylko 3,15
6
Możemy wygrać drugą ligę z rzędu mimo pchania rządowych do tytułu ile się da.
Nieźle nieźle
@Messibestplayerintheworld @macio_944 @Popitek12 @Kessie
1
@KrychaFCB to mundial ma z głowy zapewne
2
@heniusss Ronaldo kontuzja wiec zawieszono zeby nie przegapil spotkań
Sprytny plan Crisa zeby podburzyc USA i Izrael
0
@FcPortoFan1999 jakich masz jescze idolów Oski?
1
@FcPortoFan1999 @Encore chyba ze Fonsi sie obudzi to w 4 r moglby byc Sinner / Fonseca
Do 1/4 ma przyjemna droge, choc w 4 rundzie moze miec ciekawego rywala
0
@FcPortoFan1999 Vinicius miał umówione zajęcia z samby
0
@FcPortoFan1999 HH akurat byl pare razy blisko
0
@FcPortoFan1999 to inaczej napisze, sa tacy zawodnicy którzy nie byli blisko wygrania na Serba
0
@FcPortoFan1999 Triple H pare razy byl blisko wygranej
0
@FcPortoFan1999 moze sie odkuje bo caly swiat czeka na pojedynek Triple H - Novak Djokovic
1
@tbas są pewne niedociągnięcia
0
@FcPortoFan1999 przeżyłeś?
0
@FcPortoFan1999 pani Walicka namieszała?
1
@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski poprosisz szefa, żeby Cie puścił wcześniej?
Ew. możesz przynieśc mu usprawiedliwienie na kartce
0
@FcPortoFan1999 to komplikacje, a od kiedy ma? Po United Cup?
0
@FcPortoFan1999 Garfia miał też kiedyś pszczelą sytuacją w Queens, ale tam jakas pojedyncza sztuka - tam w ogóle to mogła być osa - znaczy tak komentatorzy uważali
0
@FcPortoFan1999 @tbas Andreeva akurat ma słabą formę od pewnego czasu
Wlasciwie od wiosny zeszlego roku nie poszła tak do przodu.
0
@FcPortoFan1999 tu moze sie odbic nieco
0
@agaFCB bardziej obawiam się Atmanea - leworęczny i rok temu w Cinci fajnie grał - jak na 2 runde to moze byc niewygodny rywal
Rok temu Carlitos z Dima latwo wygral w IW
0
@FcPortoFan1999 Garfia też powinien grać w stroju pszczoły?
3
Drabinka Igi Świątek do finału IW:
2r: Jones / Q
3r: Sakkari / Gracheva
4r: Muchova / Zheng
1/4: Andreevea / Svitolina
1/2: Rybakina / Pegula / Bencic / Keys
Iga w zeszłym roku była w 1/2 IW - przegrała na Andreevą. W teorii to dla niej najlepsze korty HC - mimo, że trochę szybsze niż jeszcze 2 lata temu, ale wciąż.
@michal26 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
0
@messi564 7 pkt na 11 kolejek do konca to juz kosmos przewaga by byla
Przy braku przegranej w klasyku to majster bylby nasz
5
Pierwsza inwazja pszczół w Indian Wells
Druga inwazja pszczół w IW
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon
1
@Giwera juz graja kwale, a pierwsze mecze turnieju głównego za dwa dni
Djokovic - Hurkacz moze byc w 3 rundzie jak sie Triple H ogarnie
@barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12
7
Drabinka Carlosa Alcaraza Garfii w Indian Wells do finału
2r: Dimitrov/Atmane - niewygodne losowanie jak na 2r
3r: Ronderknech / van de Zandschulp
4r: Ruud / Vacherot
1/4: De Minaur / Bublik
1/2: Djokovic/Fritz/Med/Hurkacz
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10