2

@Luciano99 pewnie szlo sporo betow na Barce wiec korekta zwiazana z liczbe betow wchodzi w gre

Za chwile kurs na awans Barcy 1,01

0

@4drian0 nasz ofens jest potężny a Atleti to nie jest żelazna obrona

0

@Trojanek23 a był jakiś atak?

0

@July_6_BcN @Popitek12 Popinho zarabia miedzy 2500 a 3500 tys miesiecznie

A tutaj jest tylko 8-10

1

@AmigoBlancos wlasnie patrzylem na wygrana 3+ bramkami i tylko 3,15

6

Możemy wygrać drugą ligę z rzędu mimo pchania rządowych do tytułu ile się da.

Nieźle nieźle

@Messibestplayerintheworld @macio_944 @Popitek12 @Kessie

1

@KrychaFCB to mundial ma z głowy zapewne

2

@heniusss Ronaldo kontuzja wiec zawieszono zeby nie przegapil spotkań

Sprytny plan Crisa zeby podburzyc USA i Izrael

0

@FcPortoFan1999 jakich masz jescze idolów Oski?

1

@FcPortoFan1999 @Encore chyba ze Fonsi sie obudzi to w 4 r moglby byc Sinner / Fonseca

Do 1/4 ma przyjemna droge, choc w 4 rundzie moze miec ciekawego rywala

0

@FcPortoFan1999 Vinicius miał umówione zajęcia z samby

0

@FcPortoFan1999 HH akurat byl pare razy blisko

0

@FcPortoFan1999 to inaczej napisze, sa tacy zawodnicy którzy nie byli blisko wygrania na Serba

0

@FcPortoFan1999 Triple H pare razy byl blisko wygranej

0

@FcPortoFan1999 moze sie odkuje bo caly swiat czeka na pojedynek Triple H - Novak Djokovic

1

@tbas są pewne niedociągnięcia

0

@FcPortoFan1999 przeżyłeś?

0

@FcPortoFan1999 pani Walicka namieszała?

1

@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski poprosisz szefa, żeby Cie puścił wcześniej?

Ew. możesz przynieśc mu usprawiedliwienie na kartce

0

@FcPortoFan1999 to komplikacje, a od kiedy ma? Po United Cup?

0

@FcPortoFan1999 Garfia miał też kiedyś pszczelą sytuacją w Queens, ale tam jakas pojedyncza sztuka - tam w ogóle to mogła być osa - znaczy tak komentatorzy uważali

0

@FcPortoFan1999 @tbas Andreeva akurat ma słabą formę od pewnego czasu

Wlasciwie od wiosny zeszlego roku nie poszła tak do przodu.

0

@FcPortoFan1999 tu moze sie odbic nieco

0

@agaFCB bardziej obawiam się Atmanea - leworęczny i rok temu w Cinci fajnie grał - jak na 2 runde to moze byc niewygodny rywal

Rok temu Carlitos z Dima latwo wygral w IW

0

@FcPortoFan1999 Garfia też powinien grać w stroju pszczoły?

3

Drabinka Igi Świątek do finału IW:

2r: Jones / Q
3r: Sakkari / Gracheva
4r: Muchova / Zheng
1/4: Andreevea / Svitolina
1/2: Rybakina / Pegula / Bencic / Keys

Iga w zeszłym roku była w 1/2 IW - przegrała na Andreevą. W teorii to dla niej najlepsze korty HC - mimo, że trochę szybsze niż jeszcze 2 lata temu, ale wciąż.

@michal26 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB

0

@messi564 7 pkt na 11 kolejek do konca to juz kosmos przewaga by byla

Przy braku przegranej w klasyku to majster bylby nasz

5

Pierwsza inwazja pszczół w Indian Wells



Druga inwazja pszczół w IW



@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon

1

@Giwera juz graja kwale, a pierwsze mecze turnieju głównego za dwa dni

Djokovic - Hurkacz moze byc w 3 rundzie jak sie Triple H ogarnie

@barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12

7

Drabinka Carlosa Alcaraza Garfii w Indian Wells do finału

2r: Dimitrov/Atmane - niewygodne losowanie jak na 2r
3r: Ronderknech / van de Zandschulp
4r: Ruud / Vacherot
1/4: De Minaur / Bublik
1/2: Djokovic/Fritz/Med/Hurkacz

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?