mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy karnego!
Jazda!
Ależ w szatni Atleti będzie brązowo przed 2 połową
2
Lookman utrzymal nas przy życiu
2
Gra z Yamalem to tak jakbysmy grali 12 na 11
Ma niewiarygodna lekkosc robienia rywali jak dzieci
0
„Znakomite 30 minut w wykonaniu Atletico”
Ze co prosze?!
Haha, jak nisko mozna im poprzeczke postawic
Ja wiem ze la liga jest jaka jest ale …
5
Dobrze byloby druga strzelic do przerwy
3
Jedziemy z nimi!
Yamal co ugotowal asystą!
Najlepszy piłkarz świata robi swoje
@PatrychoO pisalem ze Yamal gotuje i on sie nie spala w takich meczach
@tbas @Popitek12 @Encore
0
Yamal teraz swietnie w pressingu
3
Okej i tak bylby raczej spalony
Wiec ew gol Grieza bylby anulowany
0
Garcia utrzymuje nas przy życiu
2
Szkoda ze tylko 3 mecze ze sobą zagrali
Potwornie ciężkie warunki do gry wtedy w 1/2 IW
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB@Kessie @Lionel_Messi10
1
@Czyhrynski Atleti w 11 zamuruje sie w bramce wiec jakie wyjscie poza wlasna polowe
2
@Kessie @blakkudium gramy 5 obroncow?
Swoja droga klasa Flicka ze Gerarda z pomocnika dal na SO i Maldini to tez dobry wloski obronca
2
@MessiForeverTheBest @FCB_dimiC i jeszcze w Championship - tam zwycięstwo za zwycięstwo
3
@PatrychoO Yamal w formie, cos pogotuje
1
@gumaz ale spozni sie 20 minut, chyba ze Oski @FcPortoFan1999 da jakas wymowke szefowi ze zostawil żelazko włączone
2
@Czajka90 tak, tylko jemu przyczepiono reddsa malinowego
3
W 1 rundzie IW zagrają ze sobą Stefanos Tsitsipas i Shapovalov
4 lata temu podczas tego samego AO jeden byl w 1/2 a drugi w 1/4. Teraz zaden nie jest rozstawiony w top32, ale i tak zapowiada sie na jeden z najciekawszych starc 1 rundy
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @agaFCB @FcPortoFan1999
0
@Encore Garfia lub Pogacar
2
@Luciano99 jeszcze przed dzisiejszym meczem warto przypomniec ze Barca moze awansowac do finału lub nie - zeby uzytkownicy byli swiadomi
2
@Luciano99 pewnie szlo sporo betow na Barce wiec korekta zwiazana z liczbe betow wchodzi w gre
Za chwile kurs na awans Barcy 1,01
0
@4drian0 nasz ofens jest potężny a Atleti to nie jest żelazna obrona
0
@Trojanek23 a był jakiś atak?
0
@July_6_BcN @Popitek12 Popinho zarabia miedzy 2500 a 3500 tys miesiecznie
A tutaj jest tylko 8-10
1
@AmigoBlancos wlasnie patrzylem na wygrana 3+ bramkami i tylko 3,15
6
Możemy wygrać drugą ligę z rzędu mimo pchania rządowych do tytułu ile się da.
Nieźle nieźle
@Messibestplayerintheworld @macio_944 @Popitek12 @Kessie
1
@KrychaFCB to mundial ma z głowy zapewne
2
@heniusss Ronaldo kontuzja wiec zawieszono zeby nie przegapil spotkań
Sprytny plan Crisa zeby podburzyc USA i Izrael
0
@FcPortoFan1999 jakich masz jescze idolów Oski?
1
@FcPortoFan1999 @Encore chyba ze Fonsi sie obudzi to w 4 r moglby byc Sinner / Fonseca
Do 1/4 ma przyjemna droge, choc w 4 rundzie moze miec ciekawego rywala
0
@FcPortoFan1999 Vinicius miał umówione zajęcia z samby