0

Mamy karnego!

Jazda!

Ależ w szatni Atleti będzie brązowo przed 2 połową

2

Lookman utrzymal nas przy życiu

2

Gra z Yamalem to tak jakbysmy grali 12 na 11

Ma niewiarygodna lekkosc robienia rywali jak dzieci

0

„Znakomite 30 minut w wykonaniu Atletico”
Ze co prosze?!

Haha, jak nisko mozna im poprzeczke postawic

Ja wiem ze la liga jest jaka jest ale …

5

Dobrze byloby druga strzelic do przerwy

3

Jedziemy z nimi!

Yamal co ugotowal asystą!

Najlepszy piłkarz świata robi swoje

@PatrychoO pisalem ze Yamal gotuje i on sie nie spala w takich meczach

@tbas @Popitek12 @Encore

0

Yamal teraz swietnie w pressingu

3

Okej i tak bylby raczej spalony
Wiec ew gol Grieza bylby anulowany

0

Garcia utrzymuje nas przy życiu

2

Szkoda ze tylko 3 mecze ze sobą zagrali



Potwornie ciężkie warunki do gry wtedy w 1/2 IW

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB@Kessie @Lionel_Messi10

1

@Czyhrynski Atleti w 11 zamuruje sie w bramce wiec jakie wyjscie poza wlasna polowe

2

@Kessie @blakkudium gramy 5 obroncow?

Swoja droga klasa Flicka ze Gerarda z pomocnika dal na SO i Maldini to tez dobry wloski obronca

2

@MessiForeverTheBest @FCB_dimiC i jeszcze w Championship - tam zwycięstwo za zwycięstwo

3

@PatrychoO Yamal w formie, cos pogotuje

1

@gumaz ale spozni sie 20 minut, chyba ze Oski @FcPortoFan1999 da jakas wymowke szefowi ze zostawil żelazko włączone

2

@Czajka90 tak, tylko jemu przyczepiono reddsa malinowego

3

W 1 rundzie IW zagrają ze sobą Stefanos Tsitsipas i Shapovalov

4 lata temu podczas tego samego AO jeden byl w 1/2 a drugi w 1/4. Teraz zaden nie jest rozstawiony w top32, ale i tak zapowiada sie na jeden z najciekawszych starc 1 rundy

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @agaFCB @FcPortoFan1999

0

@Encore Garfia lub Pogacar

2

@Luciano99 jeszcze przed dzisiejszym meczem warto przypomniec ze Barca moze awansowac do finału lub nie - zeby uzytkownicy byli swiadomi

2

@Luciano99 pewnie szlo sporo betow na Barce wiec korekta zwiazana z liczbe betow wchodzi w gre

Za chwile kurs na awans Barcy 1,01

0

@4drian0 nasz ofens jest potężny a Atleti to nie jest żelazna obrona

0

@Trojanek23 a był jakiś atak?

0

@July_6_BcN @Popitek12 Popinho zarabia miedzy 2500 a 3500 tys miesiecznie

A tutaj jest tylko 8-10

1

@AmigoBlancos wlasnie patrzylem na wygrana 3+ bramkami i tylko 3,15

6

Możemy wygrać drugą ligę z rzędu mimo pchania rządowych do tytułu ile się da.

Nieźle nieźle

@Messibestplayerintheworld @macio_944 @Popitek12 @Kessie

1

@KrychaFCB to mundial ma z głowy zapewne

2

@heniusss Ronaldo kontuzja wiec zawieszono zeby nie przegapil spotkań

Sprytny plan Crisa zeby podburzyc USA i Izrael

0

@FcPortoFan1999 jakich masz jescze idolów Oski?

1

@FcPortoFan1999 @Encore chyba ze Fonsi sie obudzi to w 4 r moglby byc Sinner / Fonseca

Do 1/4 ma przyjemna droge, choc w 4 rundzie moze miec ciekawego rywala

0

@FcPortoFan1999 Vinicius miał umówione zajęcia z samby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?