mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @blakkudium są na niej?
@Popitek12 Popsiak wczoraj 4 kebaby brał
1
@Bykunn wiesz tylko regulamin mowil wprost przy jakich warunkach ma byc to spelnione
To raczej byla wada regulaminu i dlatego uznali ze ten loophole trzeba zasypac
Ogolnie tez F1 to czesto jest o wykorzystywanie dziur regulaminu i w f1 kazdy tak kombinuje
0
@FcPortoFan1999 obrzydliwe - zawiodlem sie
1
@FcPortoFan1999 dlaczego? Co za plany?
1
@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oskiego zaprosiles?
1
@MichuZ44 straca - raz ze zuzyli srodkow - wiec ograniczyli budzet na inne tematy
Dwa - gdyby to nie byl taki deal to nie byloby tej dyskusji
Trzy - pewnie beda opracowywac alternatywe
Mimo wszystko ciekawe ze FIA nie poczekala na 1 wyscig sezonu - wiadomo tez ze w interesie sportu jest jednak to zebysmy nie mieli powtorki Mercedesa 2014 i zespol odjedzie na kilometry reszcie
Tak czy inaczej to bardzo dobra wiadomosc dla Ferrari
0
@FcPortoFan1999 chcesz zeby Porto zamienilo sie w Real?
Uuuu
1
@Azazel_Pazuzu tutaj w sumie to i tak czesto nie ma takiego znaczenia bo widzimy ze jest 50/50 nie raz z tym albo trafisz dobrze albo gorzej
My moglismy miec PSG bedac w top8, a potem inna drabinke
Real mogl miec Sporting nawet poza top8
Rok temu Liverpool wygral faze ligowa i dostal PSG, a my jednak duzo przyjemniej
Akurat 2 lata gdzie losowanie nam sprzyja - wiele lat gdzie biali dostawali ogórki
1
@FcPortoFan1999 a hymn LM?
0
@FcPortoFan1999 ale wszystkie 4 super wyrównane, mogl je brac
1
@FcPortoFan1999 juz wtedy kibicowales Porto?
0
@FcPortoFan1999 ale z polska husaria
1
@FcPortoFan1999 btw - zawsze mozna oddac meczowa w ten sposob
1
@FcPortoFan1999 znaczy sama sytuacja inna i waga meczu ale tez meczowa na serwisie i taki return z FH
Mysle ze Rubi z 1/2 w Dubaju i 1/2 w Doha moze budowac pozytywne mysli
0
@Azi z jednej strony bedzie mniej jazdy na limicie ale z drugiej strony odejscie od efektu przypowierzchniowego i calej paczki aero wplynie na gorsza przyczepnosc nowych wyscigowek
0
@FcPortoFan1999 na razie kontroluje sytuacje
1
@FcPortoFan1999 to wtedy juz miales marchew?
1
@Pedri16Future to kolejny po Kanadzie, Grenlandii nowy Stan sie szykuje
2
Ta sytuacja z returnem Griekspoora niczym Serb kiedys na Feda
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
0
@FcPortoFan1999 uspokoj sie Oski
Tutaj tez rozmawiamy o pilce noznej nie tenisie
Ale co napisalem nieprawde - ze husaria w Porto przyciaga polskich kibicow - widac ze aktywnosc na meczach Porto mocno wzrosla
A Garfie zostaw w spokoju
0
@FcPortoFan1999 nie, Polto wiesz dobrze ze teraz zyskalo fanbaze
2
@mrboom @Popitek12 Popsi chyba sie tym zajmuje
0
@FcPortoFan1999 ale takie sa fakty- zero prowokacji
1
Rok temu deszcze w Melbourne zrobił robotę i o dziwo mozna bylo jechac - i wyszedl jeden z lepszych GP sezonu
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @kewin @Chaoss @budel17
1
@Safrani @FcPortoFan1999 ale marchew sie ostała
0
@FcPortoFan1999 ale Porto kontroluje sytuacji Oski
1
@JimMorrisonFCB do kadry go!
3
@KRISU77 @Popitek12 Popisteros zglosiles kolege?
@blakkudium @Lanosss
2
@FCB_dimiC tutaj kto ugotuje na start moze miec przewage nie tylko na 1 sezon
1
@Derean to klasyk
Messi tez mial chyba rekordowe liczby tutaj