1

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @blakkudium są na niej?

@Popitek12 Popsiak wczoraj 4 kebaby brał

1

@Bykunn wiesz tylko regulamin mowil wprost przy jakich warunkach ma byc to spelnione

To raczej byla wada regulaminu i dlatego uznali ze ten loophole trzeba zasypac

Ogolnie tez F1 to czesto jest o wykorzystywanie dziur regulaminu i w f1 kazdy tak kombinuje

0

@FcPortoFan1999 obrzydliwe - zawiodlem sie

1

@FcPortoFan1999 dlaczego? Co za plany?

1

@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oskiego zaprosiles?

1

@MichuZ44 straca - raz ze zuzyli srodkow - wiec ograniczyli budzet na inne tematy

Dwa - gdyby to nie byl taki deal to nie byloby tej dyskusji

Trzy - pewnie beda opracowywac alternatywe

Mimo wszystko ciekawe ze FIA nie poczekala na 1 wyscig sezonu - wiadomo tez ze w interesie sportu jest jednak to zebysmy nie mieli powtorki Mercedesa 2014 i zespol odjedzie na kilometry reszcie

Tak czy inaczej to bardzo dobra wiadomosc dla Ferrari

0

@FcPortoFan1999 chcesz zeby Porto zamienilo sie w Real?

Uuuu

1

@Azazel_Pazuzu tutaj w sumie to i tak czesto nie ma takiego znaczenia bo widzimy ze jest 50/50 nie raz z tym albo trafisz dobrze albo gorzej

My moglismy miec PSG bedac w top8, a potem inna drabinke

Real mogl miec Sporting nawet poza top8

Rok temu Liverpool wygral faze ligowa i dostal PSG, a my jednak duzo przyjemniej

Akurat 2 lata gdzie losowanie nam sprzyja - wiele lat gdzie biali dostawali ogórki

1

@FcPortoFan1999 a hymn LM?

0

@FcPortoFan1999 ale wszystkie 4 super wyrównane, mogl je brac

1

@FcPortoFan1999 juz wtedy kibicowales Porto?

0

@FcPortoFan1999 ale z polska husaria

1

@FcPortoFan1999 btw - zawsze mozna oddac meczowa w ten sposob


1

@FcPortoFan1999 znaczy sama sytuacja inna i waga meczu ale tez meczowa na serwisie i taki return z FH

Mysle ze Rubi z 1/2 w Dubaju i 1/2 w Doha moze budowac pozytywne mysli

0

@Azi z jednej strony bedzie mniej jazdy na limicie ale z drugiej strony odejscie od efektu przypowierzchniowego i calej paczki aero wplynie na gorsza przyczepnosc nowych wyscigowek

0

@FcPortoFan1999 na razie kontroluje sytuacje

1

@FcPortoFan1999 to wtedy juz miales marchew?

1

@Pedri16Future to kolejny po Kanadzie, Grenlandii nowy Stan sie szykuje

2



Ta sytuacja z returnem Griekspoora niczym Serb kiedys na Feda

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB

0

@FcPortoFan1999 uspokoj sie Oski

Tutaj tez rozmawiamy o pilce noznej nie tenisie

Ale co napisalem nieprawde - ze husaria w Porto przyciaga polskich kibicow - widac ze aktywnosc na meczach Porto mocno wzrosla

A Garfie zostaw w spokoju

0

@FcPortoFan1999 nie, Polto wiesz dobrze ze teraz zyskalo fanbaze

2

@mrboom @Popitek12 Popsi chyba sie tym zajmuje

0

@FcPortoFan1999 ale takie sa fakty- zero prowokacji

1

Rok temu deszcze w Melbourne zrobił robotę i o dziwo mozna bylo jechac - i wyszedl jeden z lepszych GP sezonu



@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @kewin @Chaoss @budel17

1

@Safrani @FcPortoFan1999 ale marchew sie ostała

0

@FcPortoFan1999 ale Porto kontroluje sytuacji Oski

1

@JimMorrisonFCB do kadry go!

3

@KRISU77 @Popitek12 Popisteros zglosiles kolege?

@blakkudium @Lanosss

2

@FCB_dimiC tutaj kto ugotuje na start moze miec przewage nie tylko na 1 sezon

1

@Derean to klasyk

Messi tez mial chyba rekordowe liczby tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?