mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 wrzucam Ciebie do roznych postów o tenisie
W ostatnim tygodniu to niewiele wrzucalem o Garfii
1
@FcPortoFan1999 a co ta marchwią?
1
@FcPortoFan1999 Nie, tutaj dyskusja o robotach
0
@FcPortoFan1999 inna nawierzchnia Oski
0
@FcPortoFan1999 ale to chodzi o passe
2
@FcPortoFan1999 czesto najlepiej mu w ogóle ich nie grać
1
@Encore zobaczymy czy uda mu sie 3 peat na RG
Jeszcze na zadnym turnieju to mu sie nie udalo a mial pare okazji
1
@FcPortoFan1999 nie inna ekipa, to juz pewnie wiesz
Tu nie chodzilo o LM ale o pewna ekipe
0
@FcPortoFan1999 nie wygral sezon temu a nie bylo Clostiego wtedy
0
@FcPortoFan1999 na razie to byl szlem i 500tka
Raczej gdzies sie pogubi - plus fizycznie IW i Miami to trudny temat w obecnym swiecie tenisowym
I IW jest szybsza wiec tym bardziej ciezki temat
1
@blakkudium tylko Atalanta miala ekipe ktora lubi wyjsc na brązowo po rywalizacjach
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 akurat przegral ledwie 3 turnieje temu, wiec bez przesady
Ten streak nie jest jaki niebywaly
Raczej gdzies w sunshine double sie pogubi
0
@FcPortoFan1999 Oski Ty sie uspokój
0
@FcPortoFan1999 nie, na ekipe przeciwko ktorej GOAT nie ma ani gola ani asysty
0
@FcPortoFan1999 Sinner ma cos do udowodnienia w 5 nodze WS
Oni z Garfia lubia konczysz swoje serie
0
@FcPortoFan1999 gra i win na otwarcie - Mati gotował
1
Klasa Rubleva
http://youtube.com/post/Ugkxp6gvsdFzJyU0MEN7VGp92FhPaVacAR1H?si=GbhxPLlRE-GiVaX7
BIG3 Dubaju
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM
0
@AmigoBlancos a przed meczem?
1
@FcPortoFan1999 wiemy tez kto gra w Teksasie :))))
Hahaha, nie ma przypadków
1
@Lionel_Messi10 to chyba nieco rezerwowo ten mecz albo 45 minut max dla topki?
0
Andrej Rublev zagra o final w Dubaju z Griekspoorem
Jest szansa na pierwszy finał jezdca w tym roku.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999
3
@Kessie zeby byla równowaga w przyrodzie ja Ciebie oznaczylem przy ciekawej zmianie koszulki Drapera
2
@FcPortoFan1999 czy @Luciano99 kiedykolwiek dał złego typa na mecz?
0
@FcPortoFan1999 ostatnio przypominalem jakie pokolenie sie szykowalo do przejecia schedy
1
@Lionel_Messi10 a czy z niedzieli na poniedzialek nie graja Sunshine Clasico?
1
@FcPortoFan1999 a mówimy o Pieśni Legionów Polskich we Włoszech
Podwójne combo
4
Czy to jest dobry moment żeby przypomnieć Mazurek Dąbrowskiego?
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @michal26 @Encore
0
@FcPortoFan1999 Bodo moze tylko teraz bardzo pechowo wylosowac i wpadna na Glimt
3
@Encore po prostu na Lizboniaków wiedzą że wystarczy szepnac pare słów do arbitra
City to jednak City i mimo 115 zarzutów to też ma swoje macki w organizacjach
Abstrahujac od poziomu sportowego
2
@FcPortoFan1999 Jaga moze nie dac rady awansowac