5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 na Euro 24 dobry byl mecz Hiszpania - Niemcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 nie no, zeby trzech takich crackow mialo poleciec juz w 1 rundzie to bylby szczyt

0

@FcPortoFan1999 jesli nie chcemy gotowac to nie potrzebujemy

Ferrari w garazu to marnowanie potencjalu

0

@FcPortoFan1999 przy 1 zmianie bedziez mogl obejrzec wiecej spotkan z Dubaju

0

@FcPortoFan1999 potrzebujemy pewnego gracza z mls

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy co ugotuja Panowie w Dubaju

0

@FcPortoFan1999 wolisz 1 czy 2 zmiane?

0

@FcPortoFan1999 to rzeczywiscie krotka przestrzen na sen - jaka strategia na ta przerwe?

0

@FcPortoFan1999 on przelamal sie w 500. Czy to znaczy ze w sumie nie powinnismy mowic o nim jako o jezdcu?

0

@FcPortoFan1999 to jaka przerwa miedzy 2 i 1?

0

@FcPortoFan1999 powinienes Oski stac murem

1

@Konradowskyy powinien, widac ze Real nie podniósł sie mentalnie po sytuacji z Prestiannim

2

@Kozinho. A @Popitek12 Popster nie musial niczego wywolywac - zdal prawko na luzie za 17 razem

0

@FcPortoFan1999 Oski, Grek broni tytulu

7

@Jakchcesz potwierdzam, widzialem jak @macio_944 zaslonil ręka usta ale dalo sie slyszec powiedziane w sposób niegrzeczny „jak chcesz”

0

Czy w najbliższym meczu Barca - Villarreal piłkarze Barcy powinni klęczeć na znak wsparcia dla Viniciusa?

2

Jutro jeźdczy dzien w Dubaju

Tsitsipas - Humbert
Rublev - Royer
Hurkacz - Mensik

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB

1

@Encore bodajze ma 6 tygodni gwarancji jeszcze, wiec moze dogonic Sinnera ktory jest 12 all time - choc tutaj pewnie to sie moze zmieniac miedzy nimi

Potem z 72 tygodniami jest Edberg
Top10 to juz 80 tygodni i Hewitt

Dalej to juz 100 trzeba przekroczyc

1

@BojanKriKicz Prestianni zaprzeczył, że obraził Viniciusa na rasistowsko, więc mamy słowo przeciwko slowu

5

Jak pisalem z tym ze Real w ramach rekompensaty za akcje Vini-Prestianni powinien od razu grac w finale i czekać na rywala to pisałem to ironicznie.

Skąd miałem wiedzieć że UEFA czyta Ramblę…

2

@MessiForeverTheBest zerowa to nie

1

@heniusss w teorii to otwiera droge do eliminowania zawodników rywali z rywalizacji, chore

Choc wiadomo ze w innych przypadkach nic nie bedzie

0

@Nieznajomy jasne - dla statystyk ma znaczenie ale on mowi o swoim odczuciu - bodajze mowil ze sam tytul mistrza swiata to bylo cos czego bardzo chcial ale dalej to nie ma tutaj czego „musze”

Plus i tak swoje w statystykach sie zapisal

Inna sprawa w tym sporcie to i tak nawet jak jestes w topowej formie i jedziesz sezon zycia to wciaz musisz miec top bolid albo bolid ktory nie odstaje za duzo od top bolidu zeby wygrac

1

@MessiForeverTheBest dlatego zawiesili go rok temu jak nie zagral w meczu gwiazd ;)

W sumie na bazie tego nagrania to nie ma powodu zeby go zawiesic

Jesli sedzia by cos odnotowal ze mu powiedzial to inna sprawa

3

@heniusss profilaktycznie powinni zawiesic cala druzyne Benifici i Real do nastepnej rundy

0

@FcPortoFan1999 chce powiedzieć, że 9 lotka jest bardziej robotyczna

Na MŚ nikt nie rzucił np. a było duzo partii

0

@FcPortoFan1999 bo to Maciej Kot i ma pas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?