mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zebrało się tego z turnieju w Doha
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Colon @JimMorrisonFCB @agaFCB @Bocheno1 @Lionel_Messi10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 na Euro 24 dobry byl mecz Hiszpania - Niemcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 nie no, zeby trzech takich crackow mialo poleciec juz w 1 rundzie to bylby szczyt
0
@FcPortoFan1999 jesli nie chcemy gotowac to nie potrzebujemy
Ferrari w garazu to marnowanie potencjalu
0
@FcPortoFan1999 przy 1 zmianie bedziez mogl obejrzec wiecej spotkan z Dubaju
0
@FcPortoFan1999 potrzebujemy pewnego gracza z mls
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy co ugotuja Panowie w Dubaju
0
@FcPortoFan1999 wolisz 1 czy 2 zmiane?
0
@FcPortoFan1999 to rzeczywiscie krotka przestrzen na sen - jaka strategia na ta przerwe?
0
@FcPortoFan1999 on przelamal sie w 500. Czy to znaczy ze w sumie nie powinnismy mowic o nim jako o jezdcu?
0
@FcPortoFan1999 to jaka przerwa miedzy 2 i 1?
0
@FcPortoFan1999 powinienes Oski stac murem
1
@Konradowskyy powinien, widac ze Real nie podniósł sie mentalnie po sytuacji z Prestiannim
2
@Kozinho. A @Popitek12 Popster nie musial niczego wywolywac - zdal prawko na luzie za 17 razem
0
@FcPortoFan1999 Oski, Grek broni tytulu
7
@Jakchcesz potwierdzam, widzialem jak @macio_944 zaslonil ręka usta ale dalo sie slyszec powiedziane w sposób niegrzeczny „jak chcesz”
0
Czy w najbliższym meczu Barca - Villarreal piłkarze Barcy powinni klęczeć na znak wsparcia dla Viniciusa?
2
Jutro jeźdczy dzien w Dubaju
Tsitsipas - Humbert
Rublev - Royer
Hurkacz - Mensik
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB
1
@Encore bodajze ma 6 tygodni gwarancji jeszcze, wiec moze dogonic Sinnera ktory jest 12 all time - choc tutaj pewnie to sie moze zmieniac miedzy nimi
Potem z 72 tygodniami jest Edberg
Top10 to juz 80 tygodni i Hewitt
Dalej to juz 100 trzeba przekroczyc
1
@BojanKriKicz Prestianni zaprzeczył, że obraził Viniciusa na rasistowsko, więc mamy słowo przeciwko slowu
5
Jak pisalem z tym ze Real w ramach rekompensaty za akcje Vini-Prestianni powinien od razu grac w finale i czekać na rywala to pisałem to ironicznie.
Skąd miałem wiedzieć że UEFA czyta Ramblę…
2
@MessiForeverTheBest zerowa to nie
1
@heniusss w teorii to otwiera droge do eliminowania zawodników rywali z rywalizacji, chore
Choc wiadomo ze w innych przypadkach nic nie bedzie
0
@Nieznajomy jasne - dla statystyk ma znaczenie ale on mowi o swoim odczuciu - bodajze mowil ze sam tytul mistrza swiata to bylo cos czego bardzo chcial ale dalej to nie ma tutaj czego „musze”
Plus i tak swoje w statystykach sie zapisal
Inna sprawa w tym sporcie to i tak nawet jak jestes w topowej formie i jedziesz sezon zycia to wciaz musisz miec top bolid albo bolid ktory nie odstaje za duzo od top bolidu zeby wygrac
1
@MessiForeverTheBest dlatego zawiesili go rok temu jak nie zagral w meczu gwiazd ;)
W sumie na bazie tego nagrania to nie ma powodu zeby go zawiesic
Jesli sedzia by cos odnotowal ze mu powiedzial to inna sprawa
3
@heniusss profilaktycznie powinni zawiesic cala druzyne Benifici i Real do nastepnej rundy
0
@FcPortoFan1999 chce powiedzieć, że 9 lotka jest bardziej robotyczna
Na MŚ nikt nie rzucił np. a było duzo partii
0
@FcPortoFan1999 bo to Maciej Kot i ma pas