1

@Giwera Tien tez Sheltona wyrzucil z IW, tez mlody dobry zawodnik

2

@Giwera powoli powoli, ale ma chłopak talent

Pierwszy Brazylijczyk od Rzymu 2024 który wbił do 4 rundy mastersa - i pierwszy w IW od 2012 roku i Bellucciego.

Chłopak ma wciąż 19 lat

Wiadomo ze Sinner bedzie duzym faworytem meczu ale licze na jego dobra grę.

1

@mekston @Giwera @Colon również moze zainteresowani

5

Joao Fonseca gra turniej na skalę jego talentu i wbija do 4 rundy IW.

Dominacja nad Tommym Paulem 6-2, 6-3

Od wrzesnia 2025 ma bilans 7-1 z graczami top30 rankingu.

W 3 rundzie młody Brazylijczyk po raz pierwszy zmierzy się na Jannika Sinnera.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @Bocheno1 @Eklerek @JimMorrisonFCB

0

@FCB_dimiC siła ligi, wysoka jakosc od gory do dołu całej ligi

Nie ma sytuacji ze mamy lige 1/2 druzyn tylko wszyscy mocni

0

@FcPortoFan1999 to jest co innego, bo my mamy h2h niedomkniete i wiecej kolejek

0

@FcPortoFan1999 nie wygląda

0

@FcPortoFan1999 i dlatego wnioski zostały wyciągniète

0

@FcPortoFan1999 raczej nie powtórzy traumy

Do 3x sztuka tez wiec wszystko okej

0

@Criss18Barca to fakt, ponad 60 meczów w DC United - gra w MLS robi swoje

0

@FcPortoFan1999 tylko juz dobra sytuacja a lizboniaki moga sie dalej pogubic

0

@FcPortoFan1999 solidna, bo mecze z Lizboniakami juz za

1

@Czajka90 i @FcPortoFan1999 Oski nawet nie byl oznaczony i jaka szybka reakcja

0

@FcPortoFan1999 Czyli coraz blizej tik tok

0

@FcPortoFan1999 ale i tak solidna przewaga i juz wszystkie mecze z Lizboniakami za Wami?

0

@FcPortoFan1999 ale moze jednak sie skusisz

1

@Piotrek1993 La Liga ratowana przez Barce i Real i Atleti pare nazwisk ma

0

@FcPortoFan1999 przeciez mowiles ze bedzie inaczej

0

@FcPortoFan1999 to drugie oznacza ze ogladasz LM

0

@FcPortoFan1999 nie jest, ida po majstra i gre w LM

2

@Karol145 patelsona?
To @Popitek12 Popciak musi sie wypowiedziec

@blakkudium @Lanosss

0

@FcPortoFan1999 mowilem ze Polto nie jest w kryzysie

0

@July_6_BcN podobno zwykle zachęcają do pojawiania się

0

@July_6_BcN a Ty wtorki w biurze?

0

@APTAPT potężny upadek fińskich skoków

0

@July_6_BcN to nie można narzekać że nie jest na czas

A owocowe wtorki są?

0

@July_6_BcN a reklamowali benefit dla pracownika że wynagrodzenie wypłacane w terminie?

0

@FcPortoFan1999 moze brzuch nie byl wybalansowany pod mecz?

2

@FcPortoFan1999 wtedy powinnismy pisac Oscara?

1

@Barcanajlepszyteam i Ferrari np ma swietnie przygotowany bolid pod starty, wiec moze nie maja takiego tempa jak Merc ale to na torach gdzie trudniej wyprzedzac maja tego boosta

Leclerc w kwalach 4, a po dojezdzie do 1 zakretu ktory nie jest dlugi byl 1, Hamilton tez szybko z 7 pola przebil sie na 3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?