1

@Lionel_Messi10 co to za odgrzebana nitka?

4

@macio_944 uu boli Cię Lamini Fati

2

@Yoshi94 Trump nie zna angielskiego?

Słabo

0

@kanver_ w sumie rok temu bylo spokój

Wlasnie zobaczymy jak z dlugowiecznoscia Kanea

Na razie to jeszcze do rekordu daleka droga

0

@kanver_ i tak raczej komplikacje i wlasnie to mecz domowy traci

0

@kanver_ wlasnie moze miec bardzo ciezko

1-2 mecze cos nie pojdzie i juz po herbacie.

Plus 11 to jest do wyrównania a 12 do pobicia, to pobicie to juz bardzo skomplikowane

To jest praktycznie strzelanie 3g na kazde 2 mecze

0

@kanver_ pytanie co dalej, czy to tylko drobna itp

To zawsze z rytmu wytrącic moze

Plus pytanie co dalej z Bayernem w LM bo tam wejdzie granie co 3 dni i przeciez dalej moze cos jeszcze nie zagrac

Raczej zabraknie mu - musialby mocno odpalic w tej koncowce

2

Kane nie zagra w piątek na Gladbach

Komplikuje sie temat rekordu dla Hurricane

@kanver_ @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Comentateiro

2

@Jakchcesz @Luciano99 zapodaj pewniaczki

0

@FcPortoFan1999 nie no wiecej, on nie ma 30

Idzie mąka powoli i tu moze byc niezle

2

@Luciano99 @Kessie już go wyzwał na Orlen

0

@FcPortoFan1999 a czy Grek jest najlepszym zawodnikiem łączącym gre w tenisa z X?

0

@FcPortoFan1999 na pewno nie 1

0

@FcPortoFan1999 nie Oski, wiele

0

@FcPortoFan1999 on jeszcze wiele lat będzie tańczył

0

@FcPortoFan1999 na razie treningowo traktuje te turnieje przed mąką

0

@FcPortoFan1999 spodziewalbys sie takiej szybkiej porażki Stefanosa tutaj?

1

Stefanos Tsitsipas zakończył swój udział w turnieju IW na 1 rundzie.

Przegrywa 5 raz z rzedu na HC z Shapo.

Grek powoli przygotowuje się na mąkę

@FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera

4

W końcu dobry mecz Fonseci

31 winnerów, w tym 25 z forehandowej strony (pare dropów pograł) na 2 sety to świetny wynik

W 2r zagral na Khachanova a to już poważny test



@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @Colon @JimMorrisonFCB@Giwera

3

@MichuZ44 podobno maja wystartowac żeby kar nie dostać i tyle
A jak jednostka padnie, to @Kessie będzie pchał reszte wyscigu

Dramatycznie to wyglada dla AM

W sumie mozna powiedziec ze na ten moment mamy 10 zespołów - czyli tutaj bez zmian

4

@Lionel_Messi10 „Według CIES Football Leo Messi odnotował najwięcej bramek w światowej piłce nożnej w ciągu ostatniego roku.”

Nie bramek, tylko udziałów czyli gole i asysty

Plus z tego co widzialem na stronie CIES nie chodzi o wszystkie rozgrywki (klub i repka) tylko ligowe i wtedy w miare ma sens bo we wszystkich rozgrywkach Messi strzelil wiecej bramek, choc liczba asyst to wiadomo lubi sie różnic troche miedzy źródłami

3

@FcPortoFan1999 logiczne ze skoro pozostale kraje sa z Europy to wlasciwa odpowiedz musi odróżniac ten od pozostałych

Zatem odpowiedz jest dobra tylko pytanie nie do końca

1

@Kessie nie bylo lepszego meczu dnia

0

@FcPortoFan1999 albo to moze byc ciężki tydzien dla The Corner Gunners

0

@FcPortoFan1999 kolejka 33 bedzie kluczowa

City - Arsenal

Tam wazne dla Arsenalu to nie przegrac, wtedy mogliby ost 8 spotkan zrobic 6 wygranych i bedzie mistrz

1

Arsenal może sobie pozwolić na 1 porażkę for free

@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Eklerek

0

@FcPortoFan1999 a Arteta bierze jednak tytul?

0

I @ViscaelBarca2007 @Popitek12 i @Frimpong zadowoleni z remisu Forest

1

Bruno z kolejną asystą

@Encore duma z najlepszego piłkarza PL w tym sezonie?

@Popitek12

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?