mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 co to za odgrzebana nitka?
4
@macio_944 uu boli Cię Lamini Fati
2
@Yoshi94 Trump nie zna angielskiego?
Słabo
0
@kanver_ w sumie rok temu bylo spokój
Wlasnie zobaczymy jak z dlugowiecznoscia Kanea
Na razie to jeszcze do rekordu daleka droga
0
@kanver_ i tak raczej komplikacje i wlasnie to mecz domowy traci
0
@kanver_ wlasnie moze miec bardzo ciezko
1-2 mecze cos nie pojdzie i juz po herbacie.
Plus 11 to jest do wyrównania a 12 do pobicia, to pobicie to juz bardzo skomplikowane
To jest praktycznie strzelanie 3g na kazde 2 mecze
0
@kanver_ pytanie co dalej, czy to tylko drobna itp
To zawsze z rytmu wytrącic moze
Plus pytanie co dalej z Bayernem w LM bo tam wejdzie granie co 3 dni i przeciez dalej moze cos jeszcze nie zagrac
Raczej zabraknie mu - musialby mocno odpalic w tej koncowce
2
Kane nie zagra w piątek na Gladbach
Komplikuje sie temat rekordu dla Hurricane
@kanver_ @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Comentateiro
2
@Jakchcesz @Luciano99 zapodaj pewniaczki
0
@FcPortoFan1999 nie no wiecej, on nie ma 30
Idzie mąka powoli i tu moze byc niezle
2
@Luciano99 @Kessie już go wyzwał na Orlen
0
@FcPortoFan1999 a czy Grek jest najlepszym zawodnikiem łączącym gre w tenisa z X?
0
@FcPortoFan1999 na pewno nie 1
0
@FcPortoFan1999 nie Oski, wiele
0
@FcPortoFan1999 on jeszcze wiele lat będzie tańczył
0
@FcPortoFan1999 na razie treningowo traktuje te turnieje przed mąką
0
@FcPortoFan1999 spodziewalbys sie takiej szybkiej porażki Stefanosa tutaj?
1
Stefanos Tsitsipas zakończył swój udział w turnieju IW na 1 rundzie.
Przegrywa 5 raz z rzedu na HC z Shapo.
Grek powoli przygotowuje się na mąkę
@FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera
4
W końcu dobry mecz Fonseci
31 winnerów, w tym 25 z forehandowej strony (pare dropów pograł) na 2 sety to świetny wynik
W 2r zagral na Khachanova a to już poważny test
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @Colon @JimMorrisonFCB@Giwera
3
@MichuZ44 podobno maja wystartowac żeby kar nie dostać i tyle
A jak jednostka padnie, to @Kessie będzie pchał reszte wyscigu
Dramatycznie to wyglada dla AM
W sumie mozna powiedziec ze na ten moment mamy 10 zespołów - czyli tutaj bez zmian
4
@Lionel_Messi10 „Według CIES Football Leo Messi odnotował najwięcej bramek w światowej piłce nożnej w ciągu ostatniego roku.”
Nie bramek, tylko udziałów czyli gole i asysty
Plus z tego co widzialem na stronie CIES nie chodzi o wszystkie rozgrywki (klub i repka) tylko ligowe i wtedy w miare ma sens bo we wszystkich rozgrywkach Messi strzelil wiecej bramek, choc liczba asyst to wiadomo lubi sie różnic troche miedzy źródłami
3
@FcPortoFan1999 logiczne ze skoro pozostale kraje sa z Europy to wlasciwa odpowiedz musi odróżniac ten od pozostałych
Zatem odpowiedz jest dobra tylko pytanie nie do końca
1
@Kessie nie bylo lepszego meczu dnia
0
@FcPortoFan1999 albo to moze byc ciężki tydzien dla The Corner Gunners
0
@FcPortoFan1999 kolejka 33 bedzie kluczowa
City - Arsenal
Tam wazne dla Arsenalu to nie przegrac, wtedy mogliby ost 8 spotkan zrobic 6 wygranych i bedzie mistrz
1
Arsenal może sobie pozwolić na 1 porażkę for free
@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Eklerek
0
@FcPortoFan1999 a Arteta bierze jednak tytul?
0
I @ViscaelBarca2007 @Popitek12 i @Frimpong zadowoleni z remisu Forest
1
Bruno z kolejną asystą
@Encore duma z najlepszego piłkarza PL w tym sezonie?
@Popitek12
2
Komentarz usunięty przez użytkownika