0

Yamal to tez potrafi w przebitki

2

Tutaj mamy jeszcze dużo czasu, żeby władować tą czwartą!

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie

0

Ależ choke Atleti się szykuje!

0

Jest bramka uznana, nie było spalonego!

1

Haha!

Jedziemy z nimi!

@macio_944 @Popitek12 @Encore @PatrychoO

4

To jest taki typowo pilkarski moment - Lookman na pusta wlasciwie ponad bramka i cyk sytuacja niewykorzystana sie zemscila

1

@PatrychoO ale karniaczka pewnie wykonal

3

Brązowo na spodenkach Atleti się robi

0

@Vold94 nie, Rapha pewnie i mamy 2-0

2

Rapha!

Remontada es possible!

0

Mamy karnego!

Jazda!

Ależ w szatni Atleti będzie brązowo przed 2 połową

2

Lookman utrzymal nas przy życiu

2

Gra z Yamalem to tak jakbysmy grali 12 na 11

Ma niewiarygodna lekkosc robienia rywali jak dzieci

0

„Znakomite 30 minut w wykonaniu Atletico”
Ze co prosze?!

Haha, jak nisko mozna im poprzeczke postawic

Ja wiem ze la liga jest jaka jest ale …

5

Dobrze byloby druga strzelic do przerwy

3

Jedziemy z nimi!

Yamal co ugotowal asystą!

Najlepszy piłkarz świata robi swoje

@PatrychoO pisalem ze Yamal gotuje i on sie nie spala w takich meczach

@tbas @Popitek12 @Encore

0

Yamal teraz swietnie w pressingu

3

Okej i tak bylby raczej spalony
Wiec ew gol Grieza bylby anulowany

0

Garcia utrzymuje nas przy życiu

2

Szkoda ze tylko 3 mecze ze sobą zagrali



Potwornie ciężkie warunki do gry wtedy w 1/2 IW

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @agaFCB@Kessie @Lionel_Messi10

1

@Czyhrynski Atleti w 11 zamuruje sie w bramce wiec jakie wyjscie poza wlasna polowe

2

@Kessie @blakkudium gramy 5 obroncow?

Swoja droga klasa Flicka ze Gerarda z pomocnika dal na SO i Maldini to tez dobry wloski obronca

2

@MessiForeverTheBest @FCB_dimiC i jeszcze w Championship - tam zwycięstwo za zwycięstwo

3

@PatrychoO Yamal w formie, cos pogotuje

1

@gumaz ale spozni sie 20 minut, chyba ze Oski @FcPortoFan1999 da jakas wymowke szefowi ze zostawil żelazko włączone

2

@Czajka90 tak, tylko jemu przyczepiono reddsa malinowego

3

W 1 rundzie IW zagrają ze sobą Stefanos Tsitsipas i Shapovalov

4 lata temu podczas tego samego AO jeden byl w 1/2 a drugi w 1/4. Teraz zaden nie jest rozstawiony w top32, ale i tak zapowiada sie na jeden z najciekawszych starc 1 rundy

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @agaFCB @FcPortoFan1999

0

@Encore Garfia lub Pogacar

2

@Luciano99 jeszcze przed dzisiejszym meczem warto przypomniec ze Barca moze awansowac do finału lub nie - zeby uzytkownicy byli swiadomi

2

@Luciano99 pewnie szlo sporo betow na Barce wiec korekta zwiazana z liczbe betow wchodzi w gre

Za chwile kurs na awans Barcy 1,01

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?