mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ty jak Igulec
2
@FcPortoFan1999 to chyba o kims innym pomyslalem, bo takich tematów wsparcia to chodzilo pare na rambli
0
@Dari0G @FcPortoFan1999 ale w sensie chyba ze to nie, to widze ze ta osoba jest na forum i nie ma bana
6
@FcPortoFan1999 szkoda takich sytuacji, bo potem ludzie traca wiarę we wsparcie gdzie to wsparcie naprawde jest potrzebne
Żałosne
0
@FcPortoFan1999 ale to wazne slowa i powstalo nowe big3 wtedy
0
@FcPortoFan1999 jakie „rzekome” leki?
Jakis scam?
W sensie chodzilo o te akcje z konczacymi sie cyklicznie lekami?
Skad wiadomo ze to byl scam?
0
@FcPortoFan1999 „But Daniil Medvedev, Alexander Zverev and I are right behind him. We can become the next Big Three. I firmly believe in it.”
Te słowa padły Oski, i zapewne wiesz kto je powiedział
0
@FcPortoFan1999 to ten zaklad Oski?
2
@Lionel_Messi10 wlasnie Club America nie Phila, w sensie chcialbym Union ale raczej maja niewielkie szanse po 1 meczu u siebie
2
@Barcanajlepszyteam dwa mecze
0
@FcPortoFan1999 w sumie to nawet ciekawie wyszlo ze Dima to Fed lat 90tych
To jak BIG3 lat 90 tych do tego lat 80 tych
0
@ArterkHD Zverev to nawet powąchał
Miał potężnego chokea w 2020 na us open
W 2022 1/2 RG to gral swietny mecz z Rafa ale choke w 1 secie i kontuzja
Final RG 2024 - mial 2-1 z Alcarazem
AO - mial final, mial 2x 1/2 przegrane w 5 setach
Dima to chyba najblizej to ao 2017 i przegrana 1/2 w 5 setach na Rafe
5
Club America wygral wczoraj w nocy na wyjezdzie z Philadelphia.
To oznacza ze to bedzie najpewniej wygra y dla kogos z pary Inter Miami / Nashville. To bardzo trudny rywal dla kogokolwiek z MLS
Dzisiaj w nocy gra GOAT
@Lanosss @blakkudium @Popitek12 @Adran360@Lionel_Messi10 @Sysia11 @escarabajo@Tollusiek
3
@Kgorecki2500 ale mozliwosc rozmowy z @Popitek12 Popsiakiem ktory bierze 4 kebaby to duzy plus
0
@Encore pewnie dla siebie moze wyciagnac sporo pozytywow po tym turnieju
3
Potężna walka na FH
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@FcPortoFan1999 bedzie walka Oski
Najpierw 2 mecze Pań a potem mecz dnia
0
@FcPortoFan1999 ale tak bylo, tzw factos
4
@Popitek12 ale jest Gyokeres Popsiak
@Kessie @Czajka90 @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 ale podbudowal sie wygrana z Fonsim
0
@FcPortoFan1999 w Tokio byla walka, tutaj tez moze byc
Kacper grozny rywal
4
Dzisiaj mecz dnia między finalistami US 2022
Carlos Alcaraz Garfia zmierzy sie z Casperem Ruudem w 4 r IW
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon
3
@ViscaelBarca2007 troche nie fair byloby to w stosunku do Atleti, honorowo cos trzeba dorzucic
1
@Popitek12 @ViscaelBarca2007 jest tutaj w Twoim obozie Pops
0
@FcPortoFan1999 Jannik moze to wygrac nawet Oski
1
@FcPortoFan1999 zostal zdekoncentrowany
2
@marcin62 albo po prostu wymieniaja sie karnymi
2
@escarabajo do kadry go?
@FcPortoFan1999 @blakkudium @Popitek12
7
@Seledynowy ale bramke i tak strzelil - czyli tzw mecz imienia Cristiano Ronaldo
3
@Cyzix chyba jesteś pierwszym na tej stronie który wie co @Popitek12 Popiciak ma na myśli w jakiejkolwiek swojej wypowiedzi - może poza przepisami kulinarnymi bo tam Popczo króluje
@Kessie @Lanosss @blakkudium