mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dzisiejszy wybory są najważniejszymi po 1989
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @blakkudium @Kessie
0
@FcPortoFan1999 serwis byl bardzo pomagajcy w tamtym okresie
Luzno i dobrze grala Iga
0
@FcPortoFan1999 na Wimbledonie i byla drabinka ale wtedy serwis kliknal w turniejach od Bad Homburg do Cinci wlacznie
0
@FcPortoFan1999 te Panie lubią sobie pograć
1
@Kessie ten weekend był pod znakiem pewnej ekipy z Północnego Londynu
0
@Encore duma z kolejnych asyst najlepszego piłkarza PL w tym sezonie?
2
@BojanKriKicz a Oliwer?
0
@tbas Bayern zagra bez bramkarza, 11 w polu na Real
1
@Popitek12 z Totków ciężko się piłkarzy wyciąga Pops
@blakkudium
4
@12Frost12 oo i @ViscaelBarca2007 popiera takie myślenie - i ma fajny awatar
@Popitek12 @blakkudium oznaczam też innych fanów Mistrza Świata
0
@LukaszFan nie nie, pelna zgoda ale bardziej chodzi o timing i cyk hat trick ;)
0
@AlexDark00 to ze Rapha ma slabszy sezon (niz poprzedni) to mnie nie dziwi.
Nawet pisalem wtedy ze wg mnie tego nie powtórzy (zobaczymy, moze za rok sie uda :)), ale moze byc mu ciężko taki peak zrobić
Natomiast bardziej dobry timing wybral - z tym niedawnym wpisem ;)
6
„Ale że Raphinha będzie taki słaby. No nikt się nie spodziewał, oprócz mnie”
@Faro jak zawsze z rigczem
0
@Herato ale za to nie wykorzystal pilki meczowej na wage MŚ
3
@escarabajo @FcPortoFan1999 do kadry go?
@blakkudium @Popitek12 @Lanosss
0
@Pawlak1992 @VegetaPolska opinia
1
@FcPortoFan1999 swoja droga na razie 3 turniej i w finale nie mamy ani razu Sincaraza
0
@FcPortoFan1999 moga byc komplikacje szczegolnie ze teraz Miami ktore mu srednio idzie po 2022
1
@lucas/catalan nie, patrz @Luciano99 i Konstancja
0
@FcPortoFan1999 na mączce czują się lepiej akurat to są factos
1
Alkohol jest dla silnych ludzi.
Nie pozdrawiam.
0
@FcPortoFan1999 wątpliwe teraz kiedy spadł poziom pewnosci siebie
Zobaczymy jak wejdzie w mąkę
Ale tam też są tacy gracze jak Ruud czy Tsitsipas
1
@Encore w drugim secie nie wykorzystal szansy Garfia a jak rywal gra bardzo dobrze to takie punkty decyduja o meczu
0
@FcPortoFan1999 on ma inna motywacje ale to raczej ciezki temat bo 3 peat nigdy nie zrobil gdziekolwiek
Sinner kompletuje brakujacy hc masters i ma cel o brakujacym szlemie
2
Po IW Sinner może tracić do Garfii już tylko 2 150 pkt
Też tylko, bo wiemy, że on nic nie broni do Rzymu
Garfia broni jeszcze 1 300 pkt, wiec przewaga w praktyce to tylko ok. 800 pkt.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @Bocheno1
0
@FcPortoFan1999 nie byłoby lepiej, bo za chwile moze przeskoczyc go w rankingu. Po IW sporo odrobi
Plus on do Rzymu nic nie broni
0
@FcPortoFan1999 w trakcie ale przed, zadziala sie w finale Pucharu Daviesa jak obronil meczbola z Serbem i potem w 2024 bo to byl potezny WS Sinnera
4
@MichuZ44 dokładnie to Merc w swojej lidze, potem w 2 lidze Ferrari, a w 3 lidze kolejni (choc Mclaren wydaje sie ze jest 3 najszybszym)
0
@FcPortoFan1999 to jeszcze przed metamorfozą Sinnera, w sensie wtedy do niej dochodzilo
Sinner powinien skompletowac pełny zestaw HC mastersów
0
@FcPortoFan1999 kto ostatni wygrał na Sinnera i Alcaraza back to back?