1

1

@blakkudium @Popitek12 Popczar a jak Ty kiedyś spóźniłes sie na trening to jakie były konsekwencje?

2

Swój mecz zaczął Carlos Alcaraz Garfia

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10

1

@1LY0 "trochę" to tak delikatnie mówiąc ;)

2

@PatrychoO w końcu się odwróci

Skoro Arsenal idzie po tytuł w Anglii po tylu latach, to my w LM też

8

Jeśli miałbyś raz jeszcze obejrzeć z odtworzenia jakiś mecz to który wybierasz:

1. Argentyna - Francja - finał Mś 2022
2. Manchester City - Arsenal - finał EFL 2026?

@Kessie @FcPortoFan1999 @Popitek12 @ViscaelBarca2007 @Lanosss @blakkudium

8

Leo Messi z 71 golem z bezpośredniego rzutu wolnego

Brakuje mu 1 do Juninho - czyli numeru 4 w historii

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lanosss @Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Comentateiro

1

@Comentateiro drwal z żurawiną czy jalapeno?

5

Arsenal odpuszcza EFL i skupia się na najważniejszych trofeach

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Lanosss @blakkudium @Czajka90

0

@FcPortoFan1999 i już masz kolejnego gola, widzisz mecz tysiąclecia

1

Haha, @FcPortoFan1999 Oski zobacz jak zostałeś wyjaśniony - mamy bramkę przed 63 minutą

@Kessie dobrze wszystko przewidział

0

@FcPortoFan1999 ogladasz tecz New York Inter Miami Oski?

0

@draxidox ostatnio w lidze Atleti ich 5-2 porobiło, więc nawet jak Real wygra to raczej mało w pkt, bo zagrali na nich kawał meczycha, nie w punkt

1

@FcPortoFan1999 mecz tysiaclecia to i pierwsza polowa tysiaclecia

4

@Bolton @FcPortoFan1999 haha Oski @Kessie dobrze mowil mecz tysiaclecia

3

@FcPortoFan1999 @Comentateiro opinia?

Będzie Orlen? @Kessie

1

@FcPortoFan1999 bo to nie robot

0

@Lanosss bo mecz tysiąlecia ma najlepszą oglądalność

@FcPortoFan1999 Oski odpalił go na 5 telewizorach

0

@FcPortoFan1999 Oski a jak oceniasz, że Lehecka wyeliminowąl pogromców takich tenisistów jak Triple H i Ruudi?

0

@LukaszFan do auta mu się przydały

1

Bardzo silny kwadrans w meczu tysiąlecia

@Kessie @FcPortoFan1999 @Popitek12

3

@Lanosss @Kessie oglada mecz tysiąlecia

1

@Giwera kolejny dowód, że nie robot @FcPortoFan1999 Oski mozesz go sledzic

1

@Giwera ale to jednak Osa z najwyższym breakiem ;), rzadka sytuacja, ze 147 nie bierze tego

Raz w kwalach Burnett zrobil 148, ale to pewnie nie liczylo sie do tego

0

@LukaszFan 7 po klasyku to pewny majster, jak zostaja 3 kolejki wtedy ;) to musimy wygrac 1/3 mecze a moze 1 remis wystarcza (zalezy jaki wynik klasyku)

To juz mowimy o praktycznym mistrzostwie i tylko matematycznych szansach

Po klasyku bezpieczna przewaga to taka gdzie mozemy potknąc się raz, czyli zalezy czy klasyk bedzie wygrany czy nie, to 3/4 pkt to juz bezpieczna przewaga tez biorac pod uwage rywali

0

@FcPortoFan1999 np ogladanie meczu tysiaclecia?

2

@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Oski wpadasz do piwnicy @Kessie na mecz tysiąclecia?

1

Jakby Real zgubil dzisiaj punkty to mielibysmy piękna przewage

6 lub 7 pkt to kosmos przewaga na tym
etapie sezonu

Wtedy na pewno zeby marzyc o tytule musieliby wygrac bezposredni z nami (przy 4 mozliwe ze tez ale przy czyms takim to juz zdecydowanie)

0

@FcPortoFan1999 nie porobił, po prostu potrzebował wyjasnienia

0

@FcPortoFan1999 odpowiedziałem na pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?