mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Problemy problemy Garfii
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @agaFCB @FcPortoFan1999 @Kessie
1
@blakkudium @Popitek12 Popczar a jak Ty kiedyś spóźniłes sie na trening to jakie były konsekwencje?
2
Swój mecz zaczął Carlos Alcaraz Garfia
@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10
1
@1LY0 "trochę" to tak delikatnie mówiąc ;)
2
@PatrychoO w końcu się odwróci
Skoro Arsenal idzie po tytuł w Anglii po tylu latach, to my w LM też
8
Jeśli miałbyś raz jeszcze obejrzeć z odtworzenia jakiś mecz to który wybierasz:
1. Argentyna - Francja - finał Mś 2022
2. Manchester City - Arsenal - finał EFL 2026?
@Kessie @FcPortoFan1999 @Popitek12 @ViscaelBarca2007 @Lanosss @blakkudium
8
Leo Messi z 71 golem z bezpośredniego rzutu wolnego
Brakuje mu 1 do Juninho - czyli numeru 4 w historii
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lanosss @Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Comentateiro
1
@Comentateiro drwal z żurawiną czy jalapeno?
5
Arsenal odpuszcza EFL i skupia się na najważniejszych trofeach
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Lanosss @blakkudium @Czajka90
0
@FcPortoFan1999 i już masz kolejnego gola, widzisz mecz tysiąclecia
1
Haha, @FcPortoFan1999 Oski zobacz jak zostałeś wyjaśniony - mamy bramkę przed 63 minutą
@Kessie dobrze wszystko przewidział
0
@FcPortoFan1999 ogladasz tecz New York Inter Miami Oski?
0
@draxidox ostatnio w lidze Atleti ich 5-2 porobiło, więc nawet jak Real wygra to raczej mało w pkt, bo zagrali na nich kawał meczycha, nie w punkt
1
@FcPortoFan1999 mecz tysiaclecia to i pierwsza polowa tysiaclecia
4
@Bolton @FcPortoFan1999 haha Oski @Kessie dobrze mowil mecz tysiaclecia
3
@FcPortoFan1999 @Comentateiro opinia?
Będzie Orlen? @Kessie
1
@FcPortoFan1999 bo to nie robot
0
@Lanosss bo mecz tysiąlecia ma najlepszą oglądalność
@FcPortoFan1999 Oski odpalił go na 5 telewizorach
0
@FcPortoFan1999 Oski a jak oceniasz, że Lehecka wyeliminowąl pogromców takich tenisistów jak Triple H i Ruudi?
0
@LukaszFan do auta mu się przydały
1
Bardzo silny kwadrans w meczu tysiąlecia
@Kessie @FcPortoFan1999 @Popitek12
3
@Lanosss @Kessie oglada mecz tysiąlecia
1
@Giwera kolejny dowód, że nie robot @FcPortoFan1999 Oski mozesz go sledzic
1
@Giwera ale to jednak Osa z najwyższym breakiem ;), rzadka sytuacja, ze 147 nie bierze tego
Raz w kwalach Burnett zrobil 148, ale to pewnie nie liczylo sie do tego
0
@LukaszFan 7 po klasyku to pewny majster, jak zostaja 3 kolejki wtedy ;) to musimy wygrac 1/3 mecze a moze 1 remis wystarcza (zalezy jaki wynik klasyku)
To juz mowimy o praktycznym mistrzostwie i tylko matematycznych szansach
Po klasyku bezpieczna przewaga to taka gdzie mozemy potknąc się raz, czyli zalezy czy klasyk bedzie wygrany czy nie, to 3/4 pkt to juz bezpieczna przewaga tez biorac pod uwage rywali
0
@FcPortoFan1999 np ogladanie meczu tysiaclecia?
2
@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Oski wpadasz do piwnicy @Kessie na mecz tysiąclecia?
1
Jakby Real zgubil dzisiaj punkty to mielibysmy piękna przewage
6 lub 7 pkt to kosmos przewaga na tym
etapie sezonu
Wtedy na pewno zeby marzyc o tytule musieliby wygrac bezposredni z nami (przy 4 mozliwe ze tez ale przy czyms takim to juz zdecydowanie)
0
@FcPortoFan1999 nie porobił, po prostu potrzebował wyjasnienia
0
@FcPortoFan1999 odpowiedziałem na pytanie