1

@FcPortoFan1999 bo to nie robot

0

@Lanosss bo mecz tysiąlecia ma najlepszą oglądalność

@FcPortoFan1999 Oski odpalił go na 5 telewizorach

0

@FcPortoFan1999 Oski a jak oceniasz, że Lehecka wyeliminowąl pogromców takich tenisistów jak Triple H i Ruudi?

0

@LukaszFan do auta mu się przydały

1

Bardzo silny kwadrans w meczu tysiąlecia

@Kessie @FcPortoFan1999 @Popitek12

3

@Lanosss @Kessie oglada mecz tysiąlecia

1

@Giwera kolejny dowód, że nie robot @FcPortoFan1999 Oski mozesz go sledzic

1

@Giwera ale to jednak Osa z najwyższym breakiem ;), rzadka sytuacja, ze 147 nie bierze tego

Raz w kwalach Burnett zrobil 148, ale to pewnie nie liczylo sie do tego

0

@LukaszFan 7 po klasyku to pewny majster, jak zostaja 3 kolejki wtedy ;) to musimy wygrac 1/3 mecze a moze 1 remis wystarcza (zalezy jaki wynik klasyku)

To juz mowimy o praktycznym mistrzostwie i tylko matematycznych szansach

Po klasyku bezpieczna przewaga to taka gdzie mozemy potknąc się raz, czyli zalezy czy klasyk bedzie wygrany czy nie, to 3/4 pkt to juz bezpieczna przewaga tez biorac pod uwage rywali

0

@FcPortoFan1999 np ogladanie meczu tysiaclecia?

2

@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Oski wpadasz do piwnicy @Kessie na mecz tysiąclecia?

1

Jakby Real zgubil dzisiaj punkty to mielibysmy piękna przewage

6 lub 7 pkt to kosmos przewaga na tym
etapie sezonu

Wtedy na pewno zeby marzyc o tytule musieliby wygrac bezposredni z nami (przy 4 mozliwe ze tez ale przy czyms takim to juz zdecydowanie)

0

@FcPortoFan1999 nie porobił, po prostu potrzebował wyjasnienia

0

@FcPortoFan1999 odpowiedziałem na pytanie

0

@FcPortoFan1999 znaczy na pewno nie jedna figura, ona odpada

1

@FcPortoFan1999 nie wiem

1

@FcPortoFan1999 a kto kogo zamatuje Oski i jaka figurą?

1

@FcPortoFan1999 Oski to musi zejsc na dalszy plan jak mamy mecz tysiąlecia

1

@Popitek12 to jest skład Arsenalu Wielkiego Artety na mecz tysiąlecia Popsiak

@FcPortoFan1999 @Kessie

2

@Kessie @FcPortoFan1999 łap Oski

@Popitek12 Pops Ty tez

2

@Kessie to byl mecz dnia w Barcelonie

2

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo

0

@La Pulgaa *Mbappe dostalby dwa karne

0

@FcPortoFan1999 nie, poza tym wazne sa tez inne aspekty

0

@FcPortoFan1999 nocny moderator uznal a to musisz szanowac

Zapadla decyzja to mecz tysiaclecia

0

@FcPortoFan1999 dla Igi kluczowa czesc sezonu - mączka

Jak nie bedzie poprawy to chyba cos sie zmieni w sztabie

0

@FcPortoFan1999 wszystko zalezy, mecz zostal uznany meczem tysiaclecia Oski

0

@FcPortoFan1999 ale tez nie 17 w niedziele

5

@Luciano99 ale @Encore jest wielkim fanem Marianny, to mu wybacz i nie zglaszaj do nocnego moderatora @Kessie

0

@FcPortoFan1999 mecz tysiąclecia nie może taki być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?