mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 bo to nie robot
0
@Lanosss bo mecz tysiąlecia ma najlepszą oglądalność
@FcPortoFan1999 Oski odpalił go na 5 telewizorach
0
@FcPortoFan1999 Oski a jak oceniasz, że Lehecka wyeliminowąl pogromców takich tenisistów jak Triple H i Ruudi?
0
@LukaszFan do auta mu się przydały
1
Bardzo silny kwadrans w meczu tysiąlecia
@Kessie @FcPortoFan1999 @Popitek12
3
@Lanosss @Kessie oglada mecz tysiąlecia
1
@Giwera kolejny dowód, że nie robot @FcPortoFan1999 Oski mozesz go sledzic
1
@Giwera ale to jednak Osa z najwyższym breakiem ;), rzadka sytuacja, ze 147 nie bierze tego
Raz w kwalach Burnett zrobil 148, ale to pewnie nie liczylo sie do tego
0
@LukaszFan 7 po klasyku to pewny majster, jak zostaja 3 kolejki wtedy ;) to musimy wygrac 1/3 mecze a moze 1 remis wystarcza (zalezy jaki wynik klasyku)
To juz mowimy o praktycznym mistrzostwie i tylko matematycznych szansach
Po klasyku bezpieczna przewaga to taka gdzie mozemy potknąc się raz, czyli zalezy czy klasyk bedzie wygrany czy nie, to 3/4 pkt to juz bezpieczna przewaga tez biorac pod uwage rywali
0
@FcPortoFan1999 np ogladanie meczu tysiaclecia?
2
@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Oski wpadasz do piwnicy @Kessie na mecz tysiąclecia?
1
Jakby Real zgubil dzisiaj punkty to mielibysmy piękna przewage
6 lub 7 pkt to kosmos przewaga na tym
etapie sezonu
Wtedy na pewno zeby marzyc o tytule musieliby wygrac bezposredni z nami (przy 4 mozliwe ze tez ale przy czyms takim to juz zdecydowanie)
0
@FcPortoFan1999 nie porobił, po prostu potrzebował wyjasnienia
0
@FcPortoFan1999 odpowiedziałem na pytanie
0
@FcPortoFan1999 znaczy na pewno nie jedna figura, ona odpada
1
@FcPortoFan1999 nie wiem
1
@FcPortoFan1999 a kto kogo zamatuje Oski i jaka figurą?
1
@FcPortoFan1999 Oski to musi zejsc na dalszy plan jak mamy mecz tysiąlecia
1
@Popitek12 to jest skład Arsenalu Wielkiego Artety na mecz tysiąlecia Popsiak
@FcPortoFan1999 @Kessie
2
@Kessie @FcPortoFan1999 łap Oski
@Popitek12 Pops Ty tez
2
@Kessie to byl mecz dnia w Barcelonie
2
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
0
@La Pulgaa *Mbappe dostalby dwa karne
0
@FcPortoFan1999 nie, poza tym wazne sa tez inne aspekty
0
@FcPortoFan1999 nocny moderator uznal a to musisz szanowac
Zapadla decyzja to mecz tysiaclecia
0
@FcPortoFan1999 dla Igi kluczowa czesc sezonu - mączka
Jak nie bedzie poprawy to chyba cos sie zmieni w sztabie
0
@FcPortoFan1999 wszystko zalezy, mecz zostal uznany meczem tysiaclecia Oski
0
@FcPortoFan1999 ale tez nie 17 w niedziele
5
@Luciano99 ale @Encore jest wielkim fanem Marianny, to mu wybacz i nie zglaszaj do nocnego moderatora @Kessie
0
@FcPortoFan1999 mecz tysiąclecia nie może taki być