mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Sinner to ta 1/2 AO nawet nie przewalil bo forma nie ta, tylko przez chora nieskutecznosc - on tam mial prawie 20bp i tylko 2 wykorzystal
Zobaczymy jak na mączce bedzie walka, bo jednak zmieniamy nawierzchnie
1
@Giwera nieprzypadkowo Sinner jest okreslany robotem
Ostatnio Fonseca jak gral na obu to w sumie porównał tez to co widzial - Sinner jest jak maszyna w tym co robi a Garfia ma wiekszy przekrój broni która atakuje
Tez Sinner mowil ze wlasnie wiecej bedzie chcial cos kombinowac w swojej grze ale tak troche inne metody dochodzenia do celu maja
0
@agaFCB jak Garfia gral taki perfekcyjny US Open to nie bylo co zbierać ale zobaczymy jak to sie dalej bedzie uklad
W tenisie wiemy jak wiele rozgrywa sie w okół consistency
1
@Giwera jeszcze warto zaznaczyc ze Sinner ma serie 21 spotkan na leworęcznych zawodników z wygraną
@FcPortoFan1999 @Popitek12
1
@Giwera i powinien Wimbledon 19, po prostu w pozniejszym wieku juz poszedl w duzo wieksza agresje i przestawil swoj backhand na max agresywny.
Federer nie wygral wiecej bo Nadal - Djokovic (a to zawodnicy jakich Fed nie mial w swojej karierze od mlodosci i najpierw Nadal na clayu a potem juz i inne nawierzchnie Djoko i Rafa), ale w sumie (tylko przesuniecie wiekowe jeszcze wieksze), tak samo Djokovic po 2023 - on by dalej wygrywal szlemy ale Sincaraz
1
@Giwera tez trochę kwestii było przesuniętych - pamietaj ze Federer byl starszy o 5/6 lat od Nadala i Djokovica
Federer wygral 16 szlemów zanim zaczeło sie mówic BIG3 wlasciwie
5
Jannik Sinner się nie zatrzymuje!
Już jest samodzielnym rekordzistą jeśli chodzi o sety wygrane pod rząd w mastersach.
Liczba setów wygranych pod rząd w mastersach: (tylko zawodnicy z 20+)
1. Jannik Sinner 26
2. Novak Djokovic 24
3. Carlos Alcaraz Garfia 21
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon
0
@FcPortoFan1999 ale widzisz jak uratowała Igę w finale Wimbledonu
2
@FcPortoFan1999 Oski czy ta osoba byłaby dobrym trenerem dla Igi?
@adi7adi8 @tbas @Encore @Popitek12
0
@Encore chcesz zajeść chipsami to całe Miami?
1
@FcPortoFan1999 @blakkudium tutaj kluczowe jest to ze przy Chinach była błędna flaga
2
@NeroTFP1 sa tacy którzy w przeciwienstwie do ogółu przewidzieli jak slaby jest Rapha
3
@Danny Gaucho Yamal juz w topce strzelców w roku, mlody GOAT
0
@FcPortoFan1999 wiec wnioski beda wyciagniete
1
@FcPortoFan1999 Fritz jest nazwiskiem ktore mozna bylo rozwazac na final przed startem turnieju
Poza nim to jak ktos zrobi final zeby przegrac na Sinnerosa to bedzie niespodzianka
0
@FcPortoFan1999 tutaj moze wyciagnac wnioskk
0
@FcPortoFan1999 na gorze drabinki najwyzej rozstawiony jest Fritz a potem gracze spoza top20
1
@FcPortoFan1999 w finale to nie, bo on jest w czesci Sinnerosa
0
@FcPortoFan1999 ma szanse bo ma silne odbicie
Musi troche nad lotem popracowac
0
@FcPortoFan1999 mimo wszystko trzeba docenic kunszt Artety
Mieli lepsza 1 polowe w meczu tysiaclecia, wygrali faze ligowa w LM, lider w PL
5
Med w IW jak gotowal a w Miami set na sucho w plecy z Cerundolo i polecial
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy, jesli Tsitsipas szykowal forme na mąke …
Swoja droga Med polecial na Cerundolo xd przegral seta do zera
0
@FcPortoFan1999 poprzedni sezon byl taki w pelni zdominowany bo finaly Sincaraz sie sypaly z rękawa a teraz
Djoko, Mensik, Med i Korda maja swoje skalpy - fakt ze na razie 3 z nich odpadalo w kolejnym meczu
Korda ma szanse przejsc bo gra na Landaluce
1
@heniusss Cristiano Freenaldo nie policzono 15 wolnych jeszcze jak mieszkal na Maderze
0
@michal26 nie, Juninho to jest 4 z 72, Carioca ma 79
8
@Konradowskyy @Kessie najbardziej lubi z sosem szefa kuchni
0
@FcPortoFan1999 Oski czy jak wcześniej zaczniesz pracę to wcześniej skończysz?
3
Swoją drogą przy całej dominacji Sincaraza, to w tym roku w 1 kwartale Panowie nie grali ani razu przeciwko sobie w finale - zawsze któryś odpadał wcześniej
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek
0
@FcPortoFan1999 czyli Yamal za rok emerytura?
3
@FcPortoFan1999 to byl nic nieznaczacy mecz tysiąclecia Oski, wiec @Kessie spokojnie szykuje sie do celebracji waznych trofeow jak Premier League