0

@agaFCB Sinner to ta 1/2 AO nawet nie przewalil bo forma nie ta, tylko przez chora nieskutecznosc - on tam mial prawie 20bp i tylko 2 wykorzystal

Zobaczymy jak na mączce bedzie walka, bo jednak zmieniamy nawierzchnie

1

@Giwera nieprzypadkowo Sinner jest okreslany robotem

Ostatnio Fonseca jak gral na obu to w sumie porównał tez to co widzial - Sinner jest jak maszyna w tym co robi a Garfia ma wiekszy przekrój broni która atakuje

Tez Sinner mowil ze wlasnie wiecej bedzie chcial cos kombinowac w swojej grze ale tak troche inne metody dochodzenia do celu maja

0

@agaFCB jak Garfia gral taki perfekcyjny US Open to nie bylo co zbierać ale zobaczymy jak to sie dalej bedzie uklad

W tenisie wiemy jak wiele rozgrywa sie w okół consistency

1

@Giwera jeszcze warto zaznaczyc ze Sinner ma serie 21 spotkan na leworęcznych zawodników z wygraną

@FcPortoFan1999 @Popitek12

1

@Giwera i powinien Wimbledon 19, po prostu w pozniejszym wieku juz poszedl w duzo wieksza agresje i przestawil swoj backhand na max agresywny.

Federer nie wygral wiecej bo Nadal - Djokovic (a to zawodnicy jakich Fed nie mial w swojej karierze od mlodosci i najpierw Nadal na clayu a potem juz i inne nawierzchnie Djoko i Rafa), ale w sumie (tylko przesuniecie wiekowe jeszcze wieksze), tak samo Djokovic po 2023 - on by dalej wygrywal szlemy ale Sincaraz

1

@Giwera tez trochę kwestii było przesuniętych - pamietaj ze Federer byl starszy o 5/6 lat od Nadala i Djokovica

Federer wygral 16 szlemów zanim zaczeło sie mówic BIG3 wlasciwie

5

Jannik Sinner się nie zatrzymuje!

Już jest samodzielnym rekordzistą jeśli chodzi o sety wygrane pod rząd w mastersach.

Liczba setów wygranych pod rząd w mastersach: (tylko zawodnicy z 20+)

1. Jannik Sinner 26
2. Novak Djokovic 24
3. Carlos Alcaraz Garfia 21

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon

0

@FcPortoFan1999 ale widzisz jak uratowała Igę w finale Wimbledonu

2



@FcPortoFan1999 Oski czy ta osoba byłaby dobrym trenerem dla Igi?

@adi7adi8 @tbas @Encore @Popitek12

0

@Encore chcesz zajeść chipsami to całe Miami?

1

@FcPortoFan1999 @blakkudium tutaj kluczowe jest to ze przy Chinach była błędna flaga

2

@NeroTFP1 sa tacy którzy w przeciwienstwie do ogółu przewidzieli jak slaby jest Rapha

3

@Danny Gaucho Yamal juz w topce strzelców w roku, mlody GOAT

0

@FcPortoFan1999 wiec wnioski beda wyciagniete

1

@FcPortoFan1999 Fritz jest nazwiskiem ktore mozna bylo rozwazac na final przed startem turnieju

Poza nim to jak ktos zrobi final zeby przegrac na Sinnerosa to bedzie niespodzianka

0

@FcPortoFan1999 tutaj moze wyciagnac wnioskk

0

@FcPortoFan1999 na gorze drabinki najwyzej rozstawiony jest Fritz a potem gracze spoza top20

1

@FcPortoFan1999 w finale to nie, bo on jest w czesci Sinnerosa

0

@FcPortoFan1999 ma szanse bo ma silne odbicie

Musi troche nad lotem popracowac

0

@FcPortoFan1999 mimo wszystko trzeba docenic kunszt Artety

Mieli lepsza 1 polowe w meczu tysiaclecia, wygrali faze ligowa w LM, lider w PL

5

Med w IW jak gotowal a w Miami set na sucho w plecy z Cerundolo i polecial

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy, jesli Tsitsipas szykowal forme na mąke …

Swoja droga Med polecial na Cerundolo xd przegral seta do zera

0

@FcPortoFan1999 poprzedni sezon byl taki w pelni zdominowany bo finaly Sincaraz sie sypaly z rękawa a teraz

Djoko, Mensik, Med i Korda maja swoje skalpy - fakt ze na razie 3 z nich odpadalo w kolejnym meczu

Korda ma szanse przejsc bo gra na Landaluce

1

@heniusss Cristiano Freenaldo nie policzono 15 wolnych jeszcze jak mieszkal na Maderze

0

@michal26 nie, Juninho to jest 4 z 72, Carioca ma 79

8

@Konradowskyy @Kessie najbardziej lubi z sosem szefa kuchni

0

@FcPortoFan1999 Oski czy jak wcześniej zaczniesz pracę to wcześniej skończysz?

3

Swoją drogą przy całej dominacji Sincaraza, to w tym roku w 1 kwartale Panowie nie grali ani razu przeciwko sobie w finale - zawsze któryś odpadał wcześniej

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek

0

@FcPortoFan1999 czyli Yamal za rok emerytura?

3

@FcPortoFan1999 to byl nic nieznaczacy mecz tysiąclecia Oski, wiec @Kessie spokojnie szykuje sie do celebracji waznych trofeow jak Premier League

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?