0

@FcPortoFan1999 tymczasem Sinner z setem 29 z rzedu w mastersach, chore

2

@blakkudium auuuu, jedziemy - wzmiacniamy argentynizacje Barcy

0

@FcPortoFan1999 co by koty zrobily jakbys wyladowal w wiezieniu na 48h?

0

@FcPortoFan1999 a Ty Oski jak czesto łamales prawo i jak czesto byles karany?

0

@FcPortoFan1999 bylo, pytalem sie przy innym temacie i potwierdzales

0

@FcPortoFan1999 potwierdzales, rozmawialismy o tym

1

@FcPortoFan1999 pewnie tak by bylo gdyby nie drabinka

U Pan mozna powiedziec ze jest ostatnio Rybalenka, a Sincarazy nie graja ze soba w 2026

1

@gumaz tak @FcPortoFan1999 Oski mi potwierdzal

1

@Colon i zero przelaman

4

@lajcior zamiast kwiatów lepsze są słoiki śledzi

1

@Giwera chyba tak, bedzie jakas minimalna roznica ale na korzysc Gauff

5

Saba z Rybą ponownie zagrają - teraz w 1/2 w Miami

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie@Giwera

3

@gumaz @AmigoBlancos znowu z czutką

4

@piJohn Ernesto za nadmierne kucanie? Haha

@Popitek12 zapisz to

@blakkudium @Lanosss @Kessie

1

@FcPortoFan1999 jutro Albania zaplaci rachunek

1

@FcPortoFan1999 nie, ale ciesze sie ze wskazales to nazwisko jako clutch player :)

1

@FcPortoFan1999 dobrze jak chca sobie utrudnic

1

0

@FcPortoFan1999 dorosli sobie poradza choc mieliby latwiej jakby korzystali z pewnego clutch playera

0

@FcPortoFan1999 A najsilniejszy z Hiszpanów Landaluce vs Lehecka?

1

@FcPortoFan1999 jak Taylor?

Czlowiek Littler moze miec problemy na robota

7

@July_6_BcN w Tottenhamie @blakkudium

1

@FcPortoFan1999 ale IW go ugotowales i trzymalo do Miami

Plus NAGLE zachcialo Ci sie mu kibicowac na Korde

0

@FcPortoFan1999 to minimalny okre bo co to 2 turnieje

On robi kosmiczny rekord

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski to moze byc robot

6

@Safrani niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie wziął kuriera ze schronika dla córki

0

@gumaz Sinner to bierze

3

Jannik Sinner się nie zatrzymuje - 28 setów pod rząd w mastersach. Śrubuje rekord.

Wczoraj byl blisko przerwania passy ale zrobil comeback w 2 secie

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @barcelonaLM

0

@Encore ciekawe jak Garfia na mączke wejdzie

Broni tytułow w Monaco, w Rzymie, RG i final w Barcelonie

0

@FcPortoFan1999 moze kolano?

Tylko które?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?