mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tymczasem Sinner z setem 29 z rzedu w mastersach, chore
2
@blakkudium auuuu, jedziemy - wzmiacniamy argentynizacje Barcy
0
@FcPortoFan1999 co by koty zrobily jakbys wyladowal w wiezieniu na 48h?
0
@FcPortoFan1999 a Ty Oski jak czesto łamales prawo i jak czesto byles karany?
0
@FcPortoFan1999 bylo, pytalem sie przy innym temacie i potwierdzales
0
@FcPortoFan1999 potwierdzales, rozmawialismy o tym
1
@FcPortoFan1999 pewnie tak by bylo gdyby nie drabinka
U Pan mozna powiedziec ze jest ostatnio Rybalenka, a Sincarazy nie graja ze soba w 2026
1
@gumaz tak @FcPortoFan1999 Oski mi potwierdzal
1
@Colon i zero przelaman
4
@lajcior zamiast kwiatów lepsze są słoiki śledzi
1
@Giwera chyba tak, bedzie jakas minimalna roznica ale na korzysc Gauff
5
Saba z Rybą ponownie zagrają - teraz w 1/2 w Miami
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie@Giwera
3
@gumaz @AmigoBlancos znowu z czutką
4
@piJohn Ernesto za nadmierne kucanie? Haha
@Popitek12 zapisz to
@blakkudium @Lanosss @Kessie
1
@FcPortoFan1999 jutro Albania zaplaci rachunek
1
@FcPortoFan1999 nie, ale ciesze sie ze wskazales to nazwisko jako clutch player :)
1
@FcPortoFan1999 dobrze jak chca sobie utrudnic
1
@Cule1234 @FcPortoFan1999 Oski opinia
0
@FcPortoFan1999 dorosli sobie poradza choc mieliby latwiej jakby korzystali z pewnego clutch playera
0
@FcPortoFan1999 A najsilniejszy z Hiszpanów Landaluce vs Lehecka?
1
@FcPortoFan1999 jak Taylor?
Czlowiek Littler moze miec problemy na robota
7
@July_6_BcN w Tottenhamie @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 ale IW go ugotowales i trzymalo do Miami
Plus NAGLE zachcialo Ci sie mu kibicowac na Korde
0
@FcPortoFan1999 to minimalny okre bo co to 2 turnieje
On robi kosmiczny rekord
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski to moze byc robot
6
@Safrani niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie wziął kuriera ze schronika dla córki
0
@gumaz Sinner to bierze
3
Jannik Sinner się nie zatrzymuje - 28 setów pod rząd w mastersach. Śrubuje rekord.
Wczoraj byl blisko przerwania passy ale zrobil comeback w 2 secie
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @barcelonaLM
0
@Encore ciekawe jak Garfia na mączke wejdzie
Broni tytułow w Monaco, w Rzymie, RG i final w Barcelonie
0
@FcPortoFan1999 moze kolano?
Tylko które?