mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski czyli nie robot - robot zrobilby 3 big fishe
0
@FcPortoFan1999 tylko czy on nie za stary juz na kadre?
3
Pietuszewski wywalczyl aut tym strzalem
@FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 nie zrobimy tego
1
@maroon sporo i nie, w eliminacjach mozna nastrzelac - szczegolnie jak wjada jakies mecze na Gibraltary itp
A Lewy po MS 26 kariery w repce nie konczy
1
@FcPortoFan1999 Oski tutaj tragedia moglaby nam puchar zabrac
0
@FcPortoFan1999 i potem kolejna Albanii tez sie zemscila
0
@maroon 11 goli
3
Puchar jest Nasz!
Lololololoo
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Lanosss
1
Lewy te 100 bramek w kadrze to bedzie chcial upolowac
3
@Kessie @ViscaelBarca2007 @Popitek12 opinie
0
@FcPortoFan1999 zemscila sie
0
Ta zmarnowana okazja Albanii moze im sie zemscic
@FcPortoFan1999
2
Mimo spalonego to Kaminski zgasil pileczke niczym Messi - klasa
@FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 jak wejscie Hubiego w sezon - United Cup
0
@FcPortoFan1999 w pierwszych bylo bardzo silnie, zapowiadalo sie na miazge rywali
0
@FcPortoFan1999 Oski ale duma z pierwszych minut meczu jest?
0
@FcPortoFan1999 gdyby byl pewien clutch player to byloby golazo
6
Polska okradziona z rożnego
Jesli nie awansujemy na mundialu to o tym
Rożnym bedziemy pamietac
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie
0
@FcPortoFan1999 jakbys ocenil interwencje najlepszego obrony ligi portugalskiej w skali od 1-10?
1
I gdzie „niestety”?
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz takie strzały Rózgi?
Takie ze spokojnie mozna przeanalizowac jak piłka leci i leci
3
@Kessie Ty dzisiaj po golu Gyokeresa w Valonie jestes?
@Popitek12 @blakkudium @Lanosss
1
@Frimpong a @FcPortoFan1999 Oski jest w raju
0
@FcPortoFan1999 to jest ten poziom? I na majku Bór?
0
@agaFCB Sinneros to najwiekszy rywal naszego Hiszpana, trzeba wiedziec co u rywala sie dzieje
5
Sinner dobrze sie czuje w Miami
30 setów pod rząd w mastersach wygranych przez Wlocha, srubuje potężnie to
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek @Giwera
0
@Popitek12 @FcPortoFan1999 Oski a Ty bys odebral od @Popitek12 Popsa?
1
@FcPortoFan1999 to bylby kosmos biorac pod uwage ze dotychczasowy rekord to 24
Nawet nie wiedzialem ze mlody Garfia mial az 21 - ale Sinneros tutaj sunshine double, rekord i zaraz numero uno w rankingu
Bo w 1/2 pewnie na cukrzyka zagra
0
@FcPortoFan1999 a moze Twoj dom Oski?