1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski czyli nie robot - robot zrobilby 3 big fishe

0

@FcPortoFan1999 tylko czy on nie za stary juz na kadre?

3

Pietuszewski wywalczyl aut tym strzalem

@FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 nie zrobimy tego

1

@maroon sporo i nie, w eliminacjach mozna nastrzelac - szczegolnie jak wjada jakies mecze na Gibraltary itp
A Lewy po MS 26 kariery w repce nie konczy

1

@FcPortoFan1999 Oski tutaj tragedia moglaby nam puchar zabrac

0

@FcPortoFan1999 i potem kolejna Albanii tez sie zemscila

0

@maroon 11 goli

3

Puchar jest Nasz!

Lololololoo

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Lanosss

1

Lewy te 100 bramek w kadrze to bedzie chcial upolowac

3

0

@FcPortoFan1999 zemscila sie

0

Ta zmarnowana okazja Albanii moze im sie zemscic
@FcPortoFan1999

2

Mimo spalonego to Kaminski zgasil pileczke niczym Messi - klasa

@FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 jak wejscie Hubiego w sezon - United Cup

0

@FcPortoFan1999 w pierwszych bylo bardzo silnie, zapowiadalo sie na miazge rywali

0

@FcPortoFan1999 Oski ale duma z pierwszych minut meczu jest?

0

@FcPortoFan1999 gdyby byl pewien clutch player to byloby golazo

6

Polska okradziona z rożnego

Jesli nie awansujemy na mundialu to o tym
Rożnym bedziemy pamietac

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie

0

@FcPortoFan1999 jakbys ocenil interwencje najlepszego obrony ligi portugalskiej w skali od 1-10?

1

I gdzie „niestety”?

@FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz takie strzały Rózgi?

Takie ze spokojnie mozna przeanalizowac jak piłka leci i leci

3

@Kessie Ty dzisiaj po golu Gyokeresa w Valonie jestes?

@Popitek12 @blakkudium @Lanosss

1

@Frimpong a @FcPortoFan1999 Oski jest w raju

0

@FcPortoFan1999 to jest ten poziom? I na majku Bór?

0

@agaFCB Sinneros to najwiekszy rywal naszego Hiszpana, trzeba wiedziec co u rywala sie dzieje

5

Sinner dobrze sie czuje w Miami

30 setów pod rząd w mastersach wygranych przez Wlocha, srubuje potężnie to

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Eklerek @Giwera

0

@Popitek12 @FcPortoFan1999 Oski a Ty bys odebral od @Popitek12 Popsa?

1

@FcPortoFan1999 to bylby kosmos biorac pod uwage ze dotychczasowy rekord to 24

Nawet nie wiedzialem ze mlody Garfia mial az 21 - ale Sinneros tutaj sunshine double, rekord i zaraz numero uno w rankingu

Bo w 1/2 pewnie na cukrzyka zagra

0

@FcPortoFan1999 a moze Twoj dom Oski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?