mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 dlaczego?
Czy kadra poradzi sobie bez Ciebie?
1
@FcPortoFan1999 a moze szwf wypusci wczesniej jak powiesz ze jest mecz?
1
@FcPortoFan1999 Oski a Ty zdążysz na mecz?
3
@Gall i nie szykuje sie zeby ktos z tej trojki wzial tytuł
Niemcy jeszcze w 2014 ukasily, ale potem tragiczne wystepy
Wlosi to w ogole xd
Brazylia 1/4 i odpadala po wyrownanych meczach w ostatnich 2, ale ostatni medal i wygrana to 2002
2
@FcPortoFan1999 Ghana Oski kiedys byla blisko bycia pierwsza ekipa z Afryki w top4
1
@FcPortoFan1999 i pewne grono szaleje za tym
2
@Adran360 @Lanosss to bylaby fajna opcja jakby zrobic wlasnie rozgrywki international ale w formule ligowej i grupy i wtedy mielibysmy cos innego - czyli nie faza grupowa i puchar bo tak jest zawsze tylko faza ligowa i mamy taka lige repek ktora trwa w cyklu 2 czy nawet 3 letnim - nie wiem czy nie za dlugi okres na wylonienie medalistow ale zawsze cos innego ;)
0
@kanver_ czy Szwecje klasyfikujesz jako rywala z najwyzszej półki?
Czy to po prostu taka ciekawostka niezwiazana z meczem jutro?
5
@Encore rekordy w Monte Carlo:
Najwiecej tytułów: Nadal 11
Najwięcej finałów: Nadal 12
Najwięcej tytułów z rzędu: Nadal 8
Najwięcej finałów z rzędu: Nadal 9
Najwięcej spotkań: Nadal 79
Najwięcej wygranych spotkań: Nadal 73
Najwięcej spotkań z rzędu wygranych: Nadal 46
Najwięcej turniejów rozegranych: Djokovic 18
@FcPortoFan1999 @Giwera
@barcelonaLM @Popitek12 @Kessie
2
@agaFCB @FcPortoFan1999 Oski czy organizatorzy turnieju MC nie strzelil sobie w stope pomijajac tenisiste ktory z aktywnych graczy ma najwiecej tytulow w Ksiestwie i ktory w historii ma tylko ich mniej od samego króla mączki?
3
@July_6_BcN @Comentateiro co Ty za obrączke sobie sprawiles?
9
@agaFCB haha, @Kessie chciales scam na kredyt zrobic, ale @agaFCB wygrala to starcie
1
@gumaz @Comentateiro @draxidox opinie
4
@Hosh chyba mieszkasz z @Bolton skoro w ogóle masz to w domu - ktos musial ja kupic
0
@FcPortoFan1999 Francja to tez tier 1
Jeszcze wysoko tez inna repka - Portugalia
1
@FcPortoFan1999 Oski, czy kiedykolwiek kadra zawiodła Ciebie?
2
@FcPortoFan1999 Oski a Ty jakie marki koszulek polecasz?
6
@Natenczas @Bolton opinia
@Kessie
0
@FcPortoFan1999 tutaj przelamie sie
0
@FcPortoFan1999 wyciagnal z 0-2 w finale z Medem
I ma niebywal serie w mastersaxh
0
@FcPortoFan1999 wicemistrzostwo w Miami moze wziac
1
@APTAPT praktycznie nic nie wskazuje zeby Lewy mial kariere konczyc w tym roku
Mysle ze w repce moze chciec chociazby ustrzelic te 100 bramek
1
@FcPortoFan1999 pewne grono tenisistów bardzo lubi
1
@FcPortoFan1999 co zdecydowalo ze juz nie?
0
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Pops opinia
2
@FcPortoFan1999 a kiedys uprawiałeś?
3
@Eklerek czyli juz teraz zła bateria, a 2 tygodnie temu „najlepsze ściganie w historii” xd
0
@Nieznajomy zobaczymy co dalej, bo tez moglo byc tak ze charakterystyka toru zagrala dla Mclarena lepiej
Ale moze dogadali sie lepiej z potęzna jednostką którą mają
0
@Nieznajomy dla postronnych swietna bylaby jakby ktos byl blizej Merca
2
@Ptasior właśnie odwrotnie, % kierowcy zmalał teraz. Wczesniej wlasnie kierowca który był w stanie mocniej atakowac zakrety, wiecej ryzykowac i utrzymac auto mógł wycisnac trochę więcej - teraz mamy przede wszystkim moc silnika a kwestia odpalania energii to jest inny typ skilla - zreszta wystarczy posluchac kierowców w tym względzie
Zreszta widac jak sie tez zespolami ukladalo - Australia, Chiny
Dzisiaj tez efekt kolejnosci to temat startu i potem SC