2

@FcPortoFan1999 juz bylo ulatwienie, albo mundial 128 ekip

0

@FcPortoFan1999 ale jednak całościowo masz +3 sloty, więc jednak jest łatwiej

Bo wiecej silniejszych ekip wbiło

5

Bośnia awansuje na mundial

Wlosi muszą poczekać kolejne 4 lata - jak rozszerzą mundial do 64 ekip to może wtedy

@FcPortoFan1999

1

Wlosi marnują drugiego karnego

@FcPortoFan1999

Czyżby 3 mundial z rzędu bez Włochow?

0

@FcPortoFan1999 bo 16 slotów to większa liczba niż 13, więc jest trochę latwiej o miejsce :)

0

@Pressinho analogia jest podobna (Gruzja nie była też ostatnia w grupie), po prostu kwalifikacja idzie na bazie czego innego (czy to Polska, czy Gruzja czy teraz Szwecja) i druzyna potem przez baraże może wbić na turniej główny i wbija.

Po prostu jak wiesz, że masz gwarancję, to grasz już mecze towarzyskie w eliminacjach i nie ma znaczenia czy skonczysz 4, 5 czy 6.

0

@FcPortoFan1999 361 stopnia co najmniej

0

@FcPortoFan1999 w eliminacjach europejskich trochę łatwiej jednak jest

NIe aż tak, żeby mówić o kompromitacji - jakby na Euro nie wejść (w sumie daleko nie bylo od tego), ale te +3 sloty więcej są

1

@FcPortoFan1999 Oski i zabraklo clutch playera

0

@Pressinho wlasnie to samo, bo na bazie Ligi Narodow dostalismy baraż

To nie ma znaczenia czy 3, 4 etc ale nie kwalifikowaliśmy sie na gruncie normalnej kwalifikacji eliminacji - wiec analogia jak najbardziej i finalnie weszlismy na turniej

Tutaj tez Szwedzi w 1/2 dostali Ukraine i wyjazd a my mielismy Estonie wiec jeszcze extra benefit

0

@Encore my to samo na Euro zrobilismy

0

@Kamiloza91 z gry na pewno sporo lepiej od Szwedów

I jaki karny?

0

Niestety @FcPortoFan1999 zajmujemy 2 miejsce w MŚ eliminacji i tylko srebro

0

@kejdzi od ostatniego meczu Realu Madryt

1

@FcPortoFan1999 Oski przyszedles i gol Szwecji

1

@maroon za 4 lata

2

Gyokeres - tej bestii nie da sie zatrzymac

@Kessie @ViscaelBarca2007 @Popitek12

2

@Kessie czyli gotuje nie tylko w ataku

1

@FcPortoFan1999 Oski jestes?

2

@Frimpong chyba mocno chcesz miec dzisiaj mocno zakrwawione buty na Orlenie

@Kessie @blakkudium

2

@blakkudium a widziales jak odciagal obroncow?

3

@macio_944 i Gyokeres @Kessie

4

Poskladal jak znana szafke!

Dobre dobre

@Popitek12 @Kessie @Lanosss @macio_944

2

1

@Criss18Barca i wlasnie dlatego trzeba mecze ogladac

Nikt tak nie absorbuje obrony jak Gyokeres a flashscore tego nie wylapie

Plus @Kessie zauwazyl faul nieoodgwizdany na Victorze

4

Trzeba powiedzieć jasno, Polacy dominują ale Szwedzi maja Gyokeresa i wynik jest jaki jest

@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @FcPortoFan1999 @ViscaelBarca2007 @Luciano99

3

2

@FcPortoFan1999 Niestety

Wez pogadaj z szefem i wracaj na mecz

@Kessie @Lanosss @blakkudium @Popitek12

0

@Lanosss znowu przez maske?

2

@trolownik Argentyna nie zgadzala sie na gre w Madrycie

Inne stadiony byly opcja ale nie slyszalem zeby ARG miala odrzucic te opcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?