mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 juz bylo ulatwienie, albo mundial 128 ekip
0
@FcPortoFan1999 ale jednak całościowo masz +3 sloty, więc jednak jest łatwiej
Bo wiecej silniejszych ekip wbiło
5
Bośnia awansuje na mundial
Wlosi muszą poczekać kolejne 4 lata - jak rozszerzą mundial do 64 ekip to może wtedy
@FcPortoFan1999
1
Wlosi marnują drugiego karnego
@FcPortoFan1999
Czyżby 3 mundial z rzędu bez Włochow?
0
@FcPortoFan1999 bo 16 slotów to większa liczba niż 13, więc jest trochę latwiej o miejsce :)
0
@Pressinho analogia jest podobna (Gruzja nie była też ostatnia w grupie), po prostu kwalifikacja idzie na bazie czego innego (czy to Polska, czy Gruzja czy teraz Szwecja) i druzyna potem przez baraże może wbić na turniej główny i wbija.
Po prostu jak wiesz, że masz gwarancję, to grasz już mecze towarzyskie w eliminacjach i nie ma znaczenia czy skonczysz 4, 5 czy 6.
0
@FcPortoFan1999 361 stopnia co najmniej
0
@FcPortoFan1999 w eliminacjach europejskich trochę łatwiej jednak jest
NIe aż tak, żeby mówić o kompromitacji - jakby na Euro nie wejść (w sumie daleko nie bylo od tego), ale te +3 sloty więcej są
1
@FcPortoFan1999 Oski i zabraklo clutch playera
0
@Pressinho wlasnie to samo, bo na bazie Ligi Narodow dostalismy baraż
To nie ma znaczenia czy 3, 4 etc ale nie kwalifikowaliśmy sie na gruncie normalnej kwalifikacji eliminacji - wiec analogia jak najbardziej i finalnie weszlismy na turniej
Tutaj tez Szwedzi w 1/2 dostali Ukraine i wyjazd a my mielismy Estonie wiec jeszcze extra benefit
0
@Encore my to samo na Euro zrobilismy
0
@Kamiloza91 z gry na pewno sporo lepiej od Szwedów
I jaki karny?
0
Niestety @FcPortoFan1999 zajmujemy 2 miejsce w MŚ eliminacji i tylko srebro
0
@kejdzi od ostatniego meczu Realu Madryt
1
@FcPortoFan1999 Oski przyszedles i gol Szwecji
1
@maroon za 4 lata
2
Gyokeres - tej bestii nie da sie zatrzymac
@Kessie @ViscaelBarca2007 @Popitek12
2
@Kessie czyli gotuje nie tylko w ataku
1
@FcPortoFan1999 Oski jestes?
2
@Frimpong chyba mocno chcesz miec dzisiaj mocno zakrwawione buty na Orlenie
@Kessie @blakkudium
2
@blakkudium a widziales jak odciagal obroncow?
3
@macio_944 i Gyokeres @Kessie
4
Poskladal jak znana szafke!
Dobre dobre
@Popitek12 @Kessie @Lanosss @macio_944
2
Swider 2-2!
Jedziemy!
@Lanosss @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie
1
@Criss18Barca i wlasnie dlatego trzeba mecze ogladac
Nikt tak nie absorbuje obrony jak Gyokeres a flashscore tego nie wylapie
Plus @Kessie zauwazyl faul nieoodgwizdany na Victorze
4
Trzeba powiedzieć jasno, Polacy dominują ale Szwedzi maja Gyokeresa i wynik jest jaki jest
@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @FcPortoFan1999 @ViscaelBarca2007 @Luciano99
3
Alez zmarnowal Kaminski
Ajaj
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Lanosss @Kessie @blakkudium
2
@FcPortoFan1999 Niestety
Wez pogadaj z szefem i wracaj na mecz
@Kessie @Lanosss @blakkudium @Popitek12
0
@Lanosss znowu przez maske?
2
@trolownik Argentyna nie zgadzala sie na gre w Madrycie
Inne stadiony byly opcja ale nie slyszalem zeby ARG miala odrzucic te opcje