mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Niestety
Wez pogadaj z szefem i wracaj na mecz
@Kessie @Lanosss @blakkudium @Popitek12
0
@Lanosss znowu przez maske?
2
@trolownik Argentyna nie zgadzala sie na gre w Madrycie
Inne stadiony byly opcja ale nie slyszalem zeby ARG miala odrzucic te opcje
1
Aj Kaminski mogl ukasic na 2-1
5
Jedziemy z nimi!
Zalewski!
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Lanosss @Eklerek @Kessie
2
@trolownik przeciez chcieli grac
Bylo wszystko zorganizowane na gre w Katarze
Nie chcieli grac w Madrycie i to zrozumiale, tak jak Hiszpanie nie chcieli grac w Buenos Aires ;)
2
Alez bylo blisko Swider
@FcPortoFan1999 @Kessie @Lanosss
0
Pietuszewski na 2 połowę?
0
@PaPo Krychowiaka trzeba z powrotem
0
Niestety, Elanga
@Popitek12 @FcPortoFan1999
0
@Gall troche kontuzje mu tez zabraly i jednak tutaj porownujemy na etapie wieku - i porownanie obejmuje totalnych cracków
Choc Messiemu tez zabraly sporo w tych latach 2005 - 2008
1
@trolownik przeciez mieli grac Finalissime a potem to ciezko bylo znalezc ciekawego rywala jak wszyscy mieli pobokoowane spotkania
2
@RoberDzik tylko na Camp Nou jest potężny
1
@L4ngusta tak, jakCzech w kasku a Benzema w bandażu
2
@Kessie planujesz dzisiaj remis wywalczyc?
4
Dla wyjaśnienia - Polacy dzisiaj na czerwono
Szwedzi graja w żółto - niebieskich strojach
@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kessie @Luciano99
2
Jesli odprawimy dzisiaj Szwecje to 2x z rzedu w finale MS eliminacji bysmy wygrali z nimi i obronili tytul
@Kessie @Popitek12 @blakkudium
1
Tymczasem Słoweńcy
2
@Lanosss @Popitek12 Popinho opinia
2
Dzisiaj najwazniejszy mecz tego roku po Arsenal - City
@Kessie @Popitek12 @Lanosss @FcPortoFan1999
6
Gyokeres rzucił dziewczynę, żeby grać dla Arsenalu
Lewandowski przeniósł się do Hiszpanii ...
@Kessie @Popitek12 @Lanosss @blakkudium
2
@Encore a 2009, 2016, 2021 nie byl w pelni zdrowy (09 kontuzja w Madrycie j nie bronil tytułu na Wimbledonie, 21 to nie gral do konca sezonu) i tylko 2015 po prostu byl bez formy jak ogolnie 15-16
3
@El Plutoninho aktualny Lewy lepszy od prime Lewy, ciekawa opinia
3
@Kessie Gyokeres prime to byla bestia
10
Prime Lewandowski czy Gyokeres w tym sezonie?
@Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999 @Lanosss @blakkudium
1
@Giwera @FcPortoFan1999 ale jeśli porównujemy Littlera i Białeckiego to nie możemy mówić, że któryś z nich jest robotem
3
@Popitek12 chłopaki pamiętaja te francuzy
@Lanosss @blakkudium @ViscaelBarca2007
2
@Kessie rozdarte serce dzisiaj?
4
@Kessie @FcPortoFan1999 z szefem ogladaja pierwsza polowe
3
@gumaz @Popitek12 Popi jutro środa dzień francuza?
@blakkudium @Lanosss @Kessie