2

@FcPortoFan1999 Niestety

Wez pogadaj z szefem i wracaj na mecz

@Kessie @Lanosss @blakkudium @Popitek12

0

@Lanosss znowu przez maske?

2

@trolownik Argentyna nie zgadzala sie na gre w Madrycie

Inne stadiony byly opcja ale nie slyszalem zeby ARG miala odrzucic te opcje

1

Aj Kaminski mogl ukasic na 2-1

5

2

@trolownik przeciez chcieli grac

Bylo wszystko zorganizowane na gre w Katarze

Nie chcieli grac w Madrycie i to zrozumiale, tak jak Hiszpanie nie chcieli grac w Buenos Aires ;)

2

Alez bylo blisko Swider

@FcPortoFan1999 @Kessie @Lanosss

0

Pietuszewski na 2 połowę?

0

@PaPo Krychowiaka trzeba z powrotem

0

Niestety, Elanga

@Popitek12 @FcPortoFan1999

0

@Gall troche kontuzje mu tez zabraly i jednak tutaj porownujemy na etapie wieku - i porownanie obejmuje totalnych cracków

Choc Messiemu tez zabraly sporo w tych latach 2005 - 2008

1

@trolownik przeciez mieli grac Finalissime a potem to ciezko bylo znalezc ciekawego rywala jak wszyscy mieli pobokoowane spotkania

2

@RoberDzik tylko na Camp Nou jest potężny

1

@L4ngusta tak, jakCzech w kasku a Benzema w bandażu

2

@Kessie planujesz dzisiaj remis wywalczyc?

4

Dla wyjaśnienia - Polacy dzisiaj na czerwono

Szwedzi graja w żółto - niebieskich strojach

@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kessie @Luciano99

2

Jesli odprawimy dzisiaj Szwecje to 2x z rzedu w finale MS eliminacji bysmy wygrali z nimi i obronili tytul

@Kessie @Popitek12 @blakkudium

1

Tymczasem Słoweńcy

2

@Lanosss @Popitek12 Popinho opinia

2

Dzisiaj najwazniejszy mecz tego roku po Arsenal - City

@Kessie @Popitek12 @Lanosss @FcPortoFan1999

6

Gyokeres rzucił dziewczynę, żeby grać dla Arsenalu

Lewandowski przeniósł się do Hiszpanii ...

@Kessie @Popitek12 @Lanosss @blakkudium

2

@Encore a 2009, 2016, 2021 nie byl w pelni zdrowy (09 kontuzja w Madrycie j nie bronil tytułu na Wimbledonie, 21 to nie gral do konca sezonu) i tylko 2015 po prostu byl bez formy jak ogolnie 15-16

3

@El Plutoninho aktualny Lewy lepszy od prime Lewy, ciekawa opinia

3

@Kessie Gyokeres prime to byla bestia

10

Prime Lewandowski czy Gyokeres w tym sezonie?

@Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999 @Lanosss @blakkudium

1

@Giwera @FcPortoFan1999 ale jeśli porównujemy Littlera i Białeckiego to nie możemy mówić, że któryś z nich jest robotem

3

@Popitek12 chłopaki pamiętaja te francuzy

@Lanosss @blakkudium @ViscaelBarca2007

2

@Kessie rozdarte serce dzisiaj?

4

@Kessie @FcPortoFan1999 z szefem ogladaja pierwsza polowe

3

@gumaz @Popitek12 Popi jutro środa dzień francuza?

@blakkudium @Lanosss @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?