mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oski, on jest bardzo zły na organizatorów ze nie docenili jego legendy i nie ma go na plakacie
0
@FcPortoFan1999 jaka masz prognoze na drabinke Tsitsipasa w Monte Carlo?
1
@FcPortoFan1999 w darta zatem jedynym robotem pozostaje Taylor i MvG prime
0
@FcPortoFan1999 nam kiedys Chorzów nie pomogl Oskarze
1
@Zoker @Starrk sens ma, bo jesli nawet mialby nie zagrac ale pomoc w eliminacjach / LN ktora moze pomoc w eliminacjach - to zawsze na plus dla kadry.
To nie jest tez tak jak pisal @escarabajo ze Lewy kogos blokuje
0
@escarabajo jest - Krzysztof Friday, ktory kiedys w SerieA byl wyzej w tabeli strzelców niz sam Cristiano Ronaldo
6
Zaczynamy w weekend granie w Monte Carlo.
Przypomnijmy sobie magiczne zagrania Garfii z przed roku, w tym pilke calego sezonu z Altmaierem.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB @Colon
1
@Giwera robot? @FcPortoFan1999
2
@Fog_W_1899 Scaloni nie bał sie zmieniac ustawienia taktycznego pod rywala, wiec kto wie czy tutaj tez nie bedzie takich kombinacji
3
@FcPortoFan1999 najlepiej to zajac miejsce za Mołdawią, wbic w baraze, Estonia - Walia i jazda
4
@Popitek12 dawna wersja Popsiaka co by powiedziala?
@Lanosss @blakkudium @Adran360
0
@FcPortoFan1999 Oski zdarzylo sie Tobie pomylic odwage z odważnikiem?
1
@FcPortoFan1999 Oski ile biletow na MS kupiles?
0
@Gary zurek na swieta to złoto
0
@FcPortoFan1999 ale Iga lubi ziemie i Roig tez
3
@TaughtMule @Kessie @Eklerek sigma
0
@Gary a kto przygotowuje święta?
1
@Sinirsey @FcPortoFan1999 @Giwera ha, nie-robot
1
@Encore w Ekstraklasie niedziela godzina 17 przeszkadza
@FcPortoFan1999
4
@EzioAuditoreDF @Popitek12 Popsialdo kupil ponad 20, ale zastanawia sie czy nie dokupic
@Lanosss @blakkudium @Kessie
1
@NeroTFP1 Czy Szwecja nie powinna byc zdyskwalifikowana za potop?
0
@Encore są dobre i bardzo dobre sezony, ten jest na pewno jednym z tych najlepszych w karierze
0
@Encore bardzo silny sezon Bruno
1
@Encore lepiej zbierac energie na turniej
5
@Luciano99 Atletico może będzie chciało wymianę 1:1 Ferran za Alvareza?
Takie może być oczekiwanie Laporty i Deco
2
@Fog_W_1899 juz jedna udostepnialem
Bedzie drugi tom wydany
@Kessie
1
@kanver_ nie no, szansa jest marginalna
Te niebywale sezonu na swiezosci to co innego niz teraz
Plus w poprzednich sezonach Kane tez nie pokazywal tego
Co do Suareza to 15/16 tez wiemy jak Messi i Ney popracowali tez na rzecz Lusitio i jego buta
1
@tbas on podobno byl mocno zaangazowany w tematy analityczne w grze i tez z Rafą pracował nad zmiana stylu na bardziej agresywny w trakcie kariery i praca nad jego backhandem
0
@Kgorecki2500 przy 64 w sumie liczba spotkan na mundialu bedzie taka jak przy 48, po prostu z grup beda wychodzic po 2 ekipy
Pewnie tak zrobia z tymi 64, bo kasa sie musi zgadzac
2
@FcPortoFan1999 Roig to pamietaj wieloletni czlonek sztabu Rafy Nadala
@adi7adi8 @tbas @Popitek12 @Encore