mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krzyniu Yamal juz wygrywal sam mecze
Jest ambitny - i chce zaliczac gole i asysty
0
@FcPortoFan1999 ogladasz Griekspoor - Monfils?
4
@Kessie @blakkudium napisz opinie potem
0
@michal26 w kadrze raczej tak, chyba ze na jesien zagraliby jeszcze ta Finalissime
0
@michal26 500 asyst bez szans, to jednak idzie wolniej relatywnie do goli w liczbach
W tym roku np nie ma zadnej asysty
0
@malicinho dlatego trzeba poczekac do jakiego pułapu wbije Yamal - na razie co roku robi wiecej i wiecej goli
0
@michal26 no tak, ale tez np odpadli z Concacaf Champions Cup - rok temu tam Messi mial kilka goli, teraz skonczyl rozgrywki z 1 golem
Jesli zagra ten sezon i dwa kolejne to ma szanse zrobic tez 1000 ale zobaczymy, czy da rade zdrowotnie, on troche wiecej urazow lapie teraz
0
@malicinho Messi klej w nodze, prowadzenie pilki i drybling jak najbardziej - tutaj z przodu ale np w strzaly Messi musial sie rozwinac i wlasciwie w wieku 18-19 lat nie wydawalo sie ze Messi zostanie takim goleadorem.
Yamal w tym wieku widzimy ile goli strzelil juz z dystansu (zza pola karnego), w tym w takim meczu z Francja jakie golazo - to nie jest normalne jak na 18 latka.
W kontekscie przegladu pola i asyst to Messi tez sie niebywale rozwinal
0
@Karol145 zobaczymy jak sie Yamal bedzie rozwijal dalej
Widzimy ze co roku jest lepszy
1
@Karol145 z czego wynikaja poszczegolne kwestie to osobny temat
Messi tez sie bardzo bardzo rozwinal w zakresie czy strzałów, czy podań czy rzutów wolnych a nawet co widzielismy w kadrze jako lider ekipy
2
@Hawajczyk tez trzeba zwrocic uwage, ze jak Messi wchodzil do ekipy to byl najmlodszym debiutantem - po nim i w Barcy i na swiecie tez wprowadzno mlodszych i mlodszych
Trzeba tez zwrocic uwage na aspekt urazów - Messi musial z tym mocno walczyc bo do 21 roku zycia wiemy jak bardzo mial problemy w tej kwestii
Tutaj sie zgadzam ze mozna powiedziec kto ma co lepsze w takim wieku ale tez miarodajnosc jest jeszcze ograniczona - zobaczymy jak Yamal bedzie sie dalej rozwijal to kto wie - potencjal mimo ze i tak jest topowy ma wciaz ogromny
5
@malicinho nie no, ma silniejszy i lepszy strzal niz Messi w wieku 18 lat, przeglad pola i podanie tez
Slabszy w dryblingu i prowadzeniu pilki chociaz wiemy ze tez potężny
Natomiast trzeba chwile poczekac bo Yamal z roku na rok tez sie rozwija
I takie porównania na teraz to trzeba wziac z ograniczeniem
0
@kanver_ ale moze jest, nie wiemy co sie w szatni dzieje, a obrazek na gorąco po meczu kiedy byl zly na siebie o niczym nie swiadczy
0
@michal26 na mundialu to akurat moze byc trudno o wiele goli dla niego w tym wieku
Oczywiscie zalezy ile bedzie gral, ale potrzebuje 3 lat
0
@kanver_ albo tez mowia jak jest
Na tej zasadzie kazda wypowiedz mozesz ignorowac w sumie mowiac ze tak powiedzial bo „najlepiej dla druzyny”
Akurat tutaj ta kwestia ze Yamal byl zly na siebie to ma sens, wlasnie nawet jak napisales ze brakuje mu gola od kilku spotkan
0
@kanver_ ale sam Flick powiedzial ze byl zly na siebie
0
@kanver_ ale sam Flick podobno powiedzial ze po prostu Yamal byl zły na siebie
Wiemy że on nie zwykl schodzic z pustym przebiegiem w g/a i wie na co go stac
0
@Bernard777 jedynie Yamal - jeśli będzie się dalej rozwijał i zostanie z nami dłuugi czas
0
@michal26 Messi to nie wiadomo czy do 1000 goli dobije, a od Ronaldo to na praktycznie na pewno szybszy tutaj nie będzie - jak Ronaldo brakuje 33 goli
4
@ViscaelBarca2007 @Kessie Arteta sprytnie odpuscił krajowe puchary, że na spokojnie i pewnie zgarnąć ligę, szacun
2
@Adran360 Inter może jak w poprzednim sezonie też zdecyduje się pogubić pkt
Naserzy już powinni spokojnie, Hilale jednak pogubieni i tracą te pkt.
7
To top5 ligi powoli wydają się rozstrzygnięte
1. Premier League - Arsenal
2. La Liga - Barcelona
3. SerieA - Inter
4. Bundesliga - Bayern
5. Saudi Pro League - Al Nassr
Jeśli ktoś ma zrobić choke, to uważacie że kto?
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @blakkudium @Adran360 @Lanosss
0
@pt9 to jest praktyczny mistrz
5
@AlexDark00 trzymaj sie tam
4
@Popitek12 a kuzynowi?
@Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360
3
@ViscaelBarca2007 Arsenalu nie interesuje te drobne krajowe puchary, najważniejsza jest liga
@Kessie @Czajka90 @FcPortoFan1999 @Popitek12
1
@michal26 jak nawet nie wygramy a mozemy bo Atleti tez mocno rezerwowo to i tak dobry weekend dla nas
Przy wygranej to praktycznie przyklepujemy mistrza
1
@draxidox Real dzisiaj w plecy wiec dzisiejszy mecz mniejsza presja
3
@Bolton musial sobie wydłubac oczy ogladac pierwsze gp w nowej f1
@Kessie
4
@Kessie @Popitek12 Pops ogladasz?
@blakkudium @Lanosss