0

0

@FcPortoFan1999 juz jestes wciagniety w temat i logiczne co bys wybral

0

@FcPortoFan1999 Med nie byl zadowolony Oski

1

@FcPortoFan1999 Zverev mial dobry cukier

0

@FcPortoFan1999 ale tam sam wbiles w inna dyskusje

2

@AmigoBlancos nie no, jednak przegrana 1 golem pozostaja sprawe otwarta

To jest jeden mecz, Bayern w lepszej sytuacji ale sprawa otwarta

0

@NeroTFP1 to jest tzw zwycięska porażka

1

@Luciano99 Real tutaj osiągnął tzw zwycięską porażkę

0

@FcPortoFan1999 ale ja mowie miedzy te dwa

2

@Luciano99 nie no, @Comentateiro to cieciu u Ciebie a nie jakis Mats

3

@VegetaPolska zanim padl gol ze spalonego dla Baya to wczesniej odgwizdano blednie spalonego jak Lewy wychodzil sam na sam

Nie mowiac o tym ze nie wyrzucono Casemiro

A jak pomyslec ze 16/17 to pikus przy obrzydliwym walku w 17/18

0

@wyrek wciaz bedzie, ale Olise gdyby zagral dobry mundial to jak najbardziej
Ale na razie to daleka droga - żeby Baya sie nie wylozyl w rewanzu a moga

2

@Gaucho no i co tutaj niewlasciwego?

To nie jest karny

0

@wyrek no wiadomo ze jest i jest jednym z top3 glownych kandydatow do ZP ale @Encore napisal przy kombinacji LM Bayernu i MS Francji

0

@Encore tak - kombinacja LM + dobre MS to tak

2

@Kessie @FcPortoFan1999 Oski tez by wybral Arsenal - Sporting a on duzo pilki oglada wiec sie zna

1

@LAMC_10 teraz to dodatkowo zle dla Bayernu

2

@blakkudium kradziez

1

@fart tylko powinno byc spokojnie wyzej z perspektywy calego meczu i ta sytuacja z karnym

1

@KrwawiaceoczyVEB nie, bo to byloby przeciwko Realowi

4

Wielki Arsenal Wielkiego Dyktatora

Uśpienie rywala i bolesny cios - wyliczone wszystko idealnie

@Encore @Popitek12 @Czajka90 @barcelonaLM @Kessie

5

Bayern robi wszystko zeby w Monachium przewalic awans

@Popitek12 @Kessie @Comentateiro

1

@iksajotien moze sie zemscic w rewanzu

0

@clyde Ty to pogralas u buka na awans Madrytu?

1

@Bolton @FcPortoFan1999 Oskiemu podeszloby mocno

Powinien przynajmniej powtorke obejrzec 5x

2

@Marcelinho132 pacz @Kessie kolejny ktory nie widzi mysli taktycznej Dyktatora

@Czajka90 @Popitek12

2

@Dari0G @Bolton opinia

4

2

@Hosh @Bolton opinia

@Kessie

Swoja droga juz mial taki mecz, a
Potem wjechal wylew zeby odpasc z LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?