mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 prosze
0
@FcPortoFan1999 juz jestes wciagniety w temat i logiczne co bys wybral
0
@FcPortoFan1999 Med nie byl zadowolony Oski
1
@FcPortoFan1999 Zverev mial dobry cukier
0
@FcPortoFan1999 ale tam sam wbiles w inna dyskusje
7
Med gema nie ugral xd
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon
2
@AmigoBlancos nie no, jednak przegrana 1 golem pozostaja sprawe otwarta
To jest jeden mecz, Bayern w lepszej sytuacji ale sprawa otwarta
0
@NeroTFP1 to jest tzw zwycięska porażka
1
@Luciano99 Real tutaj osiągnął tzw zwycięską porażkę
0
@FcPortoFan1999 ale ja mowie miedzy te dwa
2
@Luciano99 nie no, @Comentateiro to cieciu u Ciebie a nie jakis Mats
3
@VegetaPolska zanim padl gol ze spalonego dla Baya to wczesniej odgwizdano blednie spalonego jak Lewy wychodzil sam na sam
Nie mowiac o tym ze nie wyrzucono Casemiro
A jak pomyslec ze 16/17 to pikus przy obrzydliwym walku w 17/18
0
@wyrek wciaz bedzie, ale Olise gdyby zagral dobry mundial to jak najbardziej
Ale na razie to daleka droga - żeby Baya sie nie wylozyl w rewanzu a moga
2
@Gaucho no i co tutaj niewlasciwego?
To nie jest karny
0
@wyrek no wiadomo ze jest i jest jednym z top3 glownych kandydatow do ZP ale @Encore napisal przy kombinacji LM Bayernu i MS Francji
0
@Encore tak - kombinacja LM + dobre MS to tak
2
@Kessie @FcPortoFan1999 Oski tez by wybral Arsenal - Sporting a on duzo pilki oglada wiec sie zna
1
@LAMC_10 teraz to dodatkowo zle dla Bayernu
2
@blakkudium kradziez
1
@fart tylko powinno byc spokojnie wyzej z perspektywy calego meczu i ta sytuacja z karnym
1
@KrwawiaceoczyVEB nie, bo to byloby przeciwko Realowi
4
Wielki Arsenal Wielkiego Dyktatora
Uśpienie rywala i bolesny cios - wyliczone wszystko idealnie
@Encore @Popitek12 @Czajka90 @barcelonaLM @Kessie
5
Bayern robi wszystko zeby w Monachium przewalic awans
@Popitek12 @Kessie @Comentateiro
1
@iksajotien moze sie zemscic w rewanzu
0
@clyde Ty to pogralas u buka na awans Madrytu?
1
@Bolton @FcPortoFan1999 Oskiemu podeszloby mocno
Powinien przynajmniej powtorke obejrzec 5x
2
@Marcelinho132 pacz @Kessie kolejny ktory nie widzi mysli taktycznej Dyktatora
@Czajka90 @Popitek12
2
@Dari0G @Bolton opinia
4
@clyde @Comentateiro opinia
@blakkudium @Lanosss
2
@Hosh @Bolton opinia
@Kessie
Swoja droga juz mial taki mecz, a
Potem wjechal wylew zeby odpasc z LM