mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piękny dropshot Stefanosa
@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12 @barcelonaLM
0
@FcPortoFan1999 Oski ale wtedy trudniej mu bedzie szlema wygrac
0
@FcPortoFan1999 jakby dzisiaj odpadl (a na to szanse sa jakies 0,001%) to wypadnie poza top50 rankingu
0
@FcPortoFan1999 Tsitsipas już ma gema, juz widac ze poprawa bo tylko 2 niewymuszone z BH w tym gemie
0
@FcPortoFan1999 po prostu nigdy nikt go nie pokonal w 1 meczu w MC
1
@FcPortoFan1999 czy widziales kiedykolwiek zeby on sobie pod presja nie radzil?
0
Tsitsipas jedynie 3 niewymuszone z backhandu, a mimo to przegrywa gema na start
Dotychczas Tsitsipas nigdy nie przegral meczu otwarcia w MC
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 Stefanos broni 1/4 z przed roku
3
Zaczynamy wielkie granie
Cerundolo - Tsitsipas
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @barcelonaLM @Encore @JimMorrisonFCB @Colon
1
@FcPortoFan1999 w finalach szlemow:
Wawrinka 3
Tsitsipas 2
W miare wyrównanie
0
@FcPortoFan1999 Oski, tytuly w MC
Tsitsipas - 3
Wawrinka - 1
0
@FcPortoFan1999 jesli wiele krajow by zdyskwalifikowano …
4
Jedna legenda zakonczyla swoi mecz, teraz druga legenda wbija.
3 krotny Mistrz MC, najbardziej utytulowany z aktywnych graczy w Ksiestwie.
Za chwile na kort wejdą Tsitsipas i Cerundolo
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @agaFCB
0
@FcPortoFan1999 a Ty mowisz o meczu z Serbem?
To tak, mial 0-1
0
@FcPortoFan1999 nie, w AO mial 2-0
Nadal kontuzja po 1 secie, i tak wyciagnal tego seta - Stan musial ogarnac jak grac na kontuzjowanego
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski duma?
0
@FcPortoFan1999 w obu tez gonil od 0-1 w setach
1
@esem91 ale od Leo w jakim wieku?
Od bardzo mlodego Leo tak
1
@FcPortoFan1999 i jeszcze Stan sobie upolowal 3 różne szlemy w tym wszystkim
@Encore
4
Wygląda że w 2 rundzie Carlos Alcaraz Garfia zagra z Sebastianem Baezem
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon
0
@esem91 łap „trzeźwą ocenę”
@derus
To Yamal robi - zarówno z mocnymi jak i słabszymi
1
@Encore w szlemach w finalach mial 3/3 to rzadka sytuacja
I ok, w Australii Nadal doznal urazu ale finaly na Nadala i 2x Djokovica to wyciagnal
3
W ogóle nie zwróciłem uwagi że Wawrinka w karierze wygrał jedynie 16 turniejów
I tylko 1 turniej masters - akurat Monte Carlo
Jednoczesnie przy tych 16 turniejach, w tym aż 3 szlemy
@Encore @barcelonaLM @Giwera @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Lionel_Messi10 @agaFCB
1
@FcPortoFan1999 jeśli wygramy la lige i LM to bedziemy mieli 3 trofea razem z SPH w tym sezonie
1
@MessiForeverTheBest nie, wszyscy wiedza jak to działa
A tak btw kto jest gospodarzem w finale LM?
0
@FcPortoFan1999 nie no, on dalej moze gotowac
0
@FcPortoFan1999 juz zaraz moze wygrac
0
@FcPortoFan1999 i od razu lepiej
Cooking
0
@FcPortoFan1999 tu chodzi o zasade
W kazdym razie dobrze jak pisalem, drugi set nie istnieje i gotowane jest
0
@FcPortoFan1999 odpaliles, to jak z meczami Realu